Боровинков пай. Що е то?

  • 8 791
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 835
................................... с "щрузъл топинг" [/color] на Сладка Хапка,.................................................
Моля те, кажи какво е това, че нищо не ми говори?

Ааааа, видях. Не ми отговаряй. smile3555

# 16
  • Мнения: 7 091
А от къде да купя боровинки по това време? Дали на женски пазар има, че искам да се снабдя и за коледната пуйка?

Само да уточня, че боровикнов пай се прави с черни боровинки, а коледната пуйка с червени.  Peace Да не се обърка някой  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 830
Само да уточня, че боровикнов пай се прави с черни боровинки, а коледната пуйка с червени.  Peace Да не се обърка някой  Hug
Божичко, а аз как да ги различа? newsm78

# 18
  • Мнения: 3 835
Само да уточня, че боровикнов пай се прави с черни боровинки, а коледната пуйка с червени.  Peace Да не се обърка някой  Hug

Благодаря за уточнението. Чак сега се сещам, че имало два вида боровинки. Със сигурност щях да купя, каквито видя.   bouquet

# 19
  • Мнения: 6 243
Само да уточня, че боровикнов пай се прави с черни боровинки, а коледната пуйка с червени.  Peace Да не се обърка някой  Hug
Божичко, а аз как да ги различа? newsm78
Споко, те си личат.  Laughing
Нашенските боровинки са черни. Червените са със същата големина или малко по-едри, но са червени като вишни. Ама и аз как го написах, звучи безумно.

# 20
  • Мнения: 7 091
Споко, те си личат.  Laughing
Нашенските боровинки са черни. Червените са със същата големина или малко по-едри, но са червени като вишни. Ама и аз как го написах, звучи безумно.

АбсЕлютно  Peace Laughing

# 21
  • Мнения: 818
Наталина,чакаме и твоят вариант за пьлнеж.

Общи условия

Активация на акаунт