Реплика на Dyson

  • 2 533
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Дами, някоя от вас има ли опит с този уред реплика на Dyson? Оригиналния казват е страхотен, но е 1000 лв. та се чудя дали това поне се доближава по резултати 🤔

# 1
  • Down south
  • Мнения: 7 683
За репликата, не знам, но оригинална върши чудеса. Обмислям покупка от известно време. Приятелка има уреда и приставки, действително вършат чудесна работа
За нещастие, все някак ми се свидят около $527

# 2
  • Мнения: 19 689
Може ли линкове към оригиналния и към репликата?

# 3
# 4
  • Toronto
  • Мнения: 683
За репликата, не знам, но оригинална върши чудеса. Обмислям покупка от известно време. Приятелка има уреда и приставки, действително вършат чудесна работа
За нещастие, все някак ми се свидят около $527
И на мен ми се свидеха, макар да му се канех от лятото, ама ММ реши да ме зарадва и с един подарък да покрие всички празници, та се сдобих с един преди около 2 месеца. Моята коса е тънка и не държи къдрици, нито изправяне, има си собствено мнение. Откакто имам дайсъна обаче, го използвам буквално всеки ден и състоянието на косата ми е все така добро. Даже и термозащита не ползвам. Тук имаше реплики, че инвестицията не била оправдана, че въртящите четки вършели същата работа. Е, не и за мен. Коя въртяща четка ще направи такива къдрици, ако бях използвала маша както  ползвам дайсъна, досега да е изгоряла цялата 2 пъти. За мен е най-добрия стилизиращ уред, който съм имала, а съм опитвала доста.

Общи условия

Активация на акаунт