Някога ходили ли сте на ясновидка :)

  • 11 804
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ММММ, не ми трябва - ясно виждам нещата.

# 31
  • Мнения: 147
Ходила съм 2 пъти на врачка, заради приятелки та и аз покрай тях от любопитство да видя какво ще ми кажат. И двата пъти нищо не ми познаха, много лъжат  Outta Joint
Незнам все пак някои може и да познават, като баба Ванга - лека и пръст. При Светлина някой да е ходил, тя голяма реклама му удря  Whistling

# 32
  • Мнения: 1 100
Според мен има такива, които наистина имат способности. Мои познати са ходили на такава и познава до такава степен, че е описала дома им, белега на дупето на детенцето им  Shocked , заболяванията през които са минали... въобще неща, които АБСУРД да знае и други неща за бъдещето, които започват да се сбъдват. Много съм чувала за тази врачка. Освен това казва лошите неща индиректно, като смърт.. На друга моя позната е казала, че е много завистлива и я е изгонила  Shocked ( това си е вярно май) Въпросната врачка е ромка, ако не се лъжа Ася се казва, мисля че живее в някакво село до Сливен но не съм сигурна. newsm78  Някой чувал ли е нещо за нея?

# 33
  • Мнения: 46 591
Да! Отидох със зълва ми да й пазя страх  Mr. Green голям смях беше, всичко, което ми каза, стана наопаки  hahaha

# 34
  • Мнения: 3 050
Не, и не бих се навила да отида-вземат да ми наговорят куп глупости-то каквото трябва да стане ще стане. Peace

# 35
  • Мнения: 10 744
Аз не съм ходила, но преди 5-6години пиехме кафе с една приятелка навън и една циганка се спря при нас като много настояваше да ни гледа. Не ни пита за имената и държеше икона. На приятелката ми каза, че е бремена,но не бащата на детето ще го гледа. Същият ден тя си направи тест, защото имаше съмнения, че наистина е бременна и се оказа положителен. 4 месеца по-късно се ожени за бащата и след по-малко от година се разведе. Сега отново е омъжена и вторият й съпруг и семейството му се грижат прекрасно за детето.
На мен каза, че ще живея дълго до 90 и няколко години, че на 37 год ще имам втори брак и друго не помня.
Майка ми обаче много ходи заради внезапната смърт на баща ми и пита и за нас с брат ми. Една й беше казала,че брат ми ще се ожени късно /сега е на 32 и сватбата ще е през май/, но ще има прекрасно семейство. За мен, че след 32г. ще бъда много търсена като жена и професионалист и сега чакам да стана на 32г. Simple Smile Simple Smile Но пък беше казала,че бебето ще е момиче, а то е момче. Много, много не вярвам-само се забавлявам.
 ЗАБРАВИХ НЕЩО-Има една жена в с. Славщица близо до магистралата София - Ябланица, която е от типа на Ванга - помага само при здравословни и много сериозни проблеми, с глупости не се занимава. Тя твърди, че името на човека има мн.голямо значение за съдбата на човек и затова, когато синът ми се роди, помолих нейна съседка да я попита дали за него е подходящо да се казва Александър. Тя беше поискала имената на родителите и датата на раждане и казала, че е много добре. Е, не че ако беше казала да го кръстя Онуфрий щях да я послушам, но явно ме беше хванало някакво суеверие около раждането. Айде стига, че много дълго стана!!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 11 127
За ясновидка мога да кажа само за Слава.Тя е от Варна,претърпяла е катасрофа преди много години.Баба Ванга я е признала за наследник на уменията си.


Знаеш ли колко врачки са "наследнички на Ванга" ?  Laughing

# 37
  • Мнения: 2 700
Преди години всички жени в офиса бяха бутнати на тази тема и периодично мъкнеха някакви ясновидци. От всички "гледания" един единствен път имаше ефект, при това поразителен (животоспасяващ). След това - кръгла нула.
Вероятно има хора със способности, но като цяло съм резервирана към подобен род дейности и специалисти.

# 38
  • София
  • Мнения: 15 269
Имам приятелка, която е обиколила всички врачки и ясновидки, за които беше чувала. Зашеметяваща бройка.  Водеше си записки коя какво й е казала и предрекла. Е как пък поне една не уцели какво ще й се случи в живота.  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 1 100
   Аз съм много склонна да вярвам, че има такива хора. Моето обяснение за това, е че всеки човек притежава нещо като 6-то чувство. Кой повече, кой по-малко, кой пък хич. При някаква сериозна злополука, кома и тн... се отключва някакъв център в главата и 6-тото чувство значително се засилва. Имам многобройни примери за това. Факт е, че тези хора са преживяли странни неща или са се родили по-особен начин. Пример, на баба Ванга фунтанелата ( не знам дали така се пише ) не се е затворила. Друга, докато раждала изпаднала в кома и след този инцидент нещо се е отключило...; катастрофа с кола..
Има нещо, но какво newsm78

# 40
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Винаги съм смятала, че това са пълни дивотии....до това лято. Мои познати на морето имаха проблем с дъщеричката си - мъжа е известен лекар и съответно бяха обиколили всички "светила" в тази област и никой нищо не можа да им каже. Бяха се побъркали хората и решиха да отидат до една гледачка близко до Сл. Бряг за която знаехме че е мн способна. Аз отидох ей така на майтап и от любопитство. Майката на детенцето влезна преди мен и след 30 мин излезна разтреперана, но видимо успокоена. Влезнах аз. Една едра млада жена, незнам дали беше циганка или туркиня, направи ми впечатление че беше много чиста. Просто седеше срещу мен и започна да ми говори неща, които няьмаше как да знае и то не така наизуст а с точни имена и дати. Щях да припадна. Абсолютно всичко позна - от имената на близките ми роднини и професиите им до това че ми придстои дипломиране и т.н. Онемях направо.....
Смятам че е пълно със шарлатани но и наистина има хора които имат дарба да познават и помагат на хората......

# 41
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ходих веднъж и това ми беше,надявах се да не е познал,защото ми наговори много лоши неща,направо останах шокирана.Сега вече не ходя,мисля да живея така както реша,а каквото е писано то ще се случи.

# 42
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Принципно не вярвам на такива неща.
Но, преди години бях в много тежък период от живота си и отидох при една жена. Какво да ви кажа, позна ми абсолютно всичко от миналото и то неща, които само семейството си знаехме.  Shocked Говореше направо с дати, което ме втрещи. И за бъдещето ми каза неща (пак с почти конкретни дати), които през едното ухо ми влезнаха, през другото излезнаха. Обаче се случиха. Даже бях забравила за думите на врачката, една приятелка впоследствие ме подсети за тях  Mr. Green
Оттогава не съм ходила, нямам и намерение. Вече знам какво ме чака  Laughing

# 43
  • Мнения: 135
Преди години ходих с братовчедка ми, за кураж...нищо не ми каза...само някви бля бля...дето нямаше нужда да ми ги казва...
А на братовчедка ми й заяви че имала направена магия да не й върви в любовта(то наистина не й върви) и как щяла да си развали магията...е изпълнихме всичко каквото каза, ама братовчедка ми си остана стара мома и до ден днешен...Изводът - врели некипели Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 762
Ходила съм Crossing Arms С какъв акъл и аз се чудя...една приятелка ме замъкна ooooh!Не вярвам на тези неща Naughty

Общи условия

Активация на акаунт