СИЛИСТРА -2

  • 22 820
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
Да се обадя и аз, чета редовно...и тема 2 излових овреме, но не мога да пиша Weary
все след 21 ч......ще е.... smile3518

Как понасят мъглите и въобще есента форумните ни бебоци? Ходите ли по разходки?
Поздрави на всички  smile3525

# 16
  • Мнения: 616
Добър ви ден мили мами smile3525
Дано вашия ден е добър че моя е много сънлив това бебче изобщо не ме оставя да спя събуждам се в 3-4 часа и после немога да заспя с часове. smile3507
Хубав ден ви желая.

# 17
  • Мнения: 616
Ох нещо стана с моя комп нападна го вирос и ми унищожи писаното от цяла седмица във форума и незнам сега как ще се оправи.

# 18
  • Мнения: 133
H.kirova проблемът с изчезването на постингите във форума не е от твоя компютър. Постингите от 5-6 дни ги няма във всички теми ( или поне почти - не съм сигурна за всички). Аз писах в няколко теми на 07 и 08.12., включително и във тази тема, и сега всичко е изчезнало. И във всички теми се оплакват хората, че са им изчезнали писанията, а доколкото разбрах изобщо няма да може да се възстанови загубеното, но ... здраве да е. Пак ще си кажем каквото сме имали да казваме.

# 19
  • Мнения: 616
Да вече разбрах ,че проблема е всеобщ но нищо както кзваш пак ще си кажем каквото трябва.

# 20
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Eй, с тия затрити архиви страшно ценна информация се затри ама какво да се прави. Съвсем ни съкратиха и нашата тема, то и без това така сме се развихрили, че ...  Joy.
Кирова, Хела раздвам се да ви засека. Как е положението при вас?

# 21
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Кирова, ей че бързо се изниза ама  Joy  hahaha  Joy

# 22
  • Мнения: 616
Добро утро ами само съм наминавала затова ме изпусна. Joy

# 23
  • Мнения: 133
Eeeee най-сетне ми остана време да кача и аз една снимка, но пък тя стана толкова малка, че май нищо не се вижда.
Да ви се похваля, аз почти приключих с коледните подаръци. Днес излязохме и тъй като не се знае кога пак ще можем, свърших тази работа набързо и много съм доволна. Имам 5 племеничета и 3 мои деца - хич не ми беше лесно, но поне се отървах - да не ги мисля вече.
Отиваме да правим вечерния тоалет на бебо, чао !

# 24
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Кирова, само си наминавала а !!!!  Joy Ей ша ма побъркаш бе жена  hahaha   bouquet
Хела, благородно ти завиждам. И аз искам вече да пазарувам за празниците. Тази занимавка ми е колкото трудна (поради избора) толкова и приятна. Ох как обичам само  smile3508. Пък на колко дечурлига се очертава да пазаря  #Shocked. Ама кога ще я свърша незнам. Айде отлитам да се разпиша и в другите форуми, че трябва да се спи.  smile3507

# 25
  • Мнения: 616
Здравейте днес успях да се добера до компа ,че врера като ме стегна дискова едвам успявах да отида до едното място и то с голяма мъка.Виждам че вас ви е обхваноло коледното настроение а аз още не съм копувала нищо а имам доста дечица на който трябва да копувам подаръци Thinkingи как ще се оправя незнам.
Хайде хубав ден.  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 274
   Здравейте, мацки! Аз да се отчета накратко: Този уикенд бяхме на Банско на Коледното парти на фирмата в която работи мъж ми! Беше супер като изключим постоянното цедене на гърдите, щото Бу остана в Софето заедно с баба и дядо! Ето малко снимков мат'риал  Wink    http://snimka.bg/album.php?album_id=86249 ! Да знаете, купонясвах заради всички ви  Crazy Mr. Green!
     Иначе Бу все още е с жълтеница и вчера бяхме при гастроентероложката и тя ми каза да преварям кърмата, ама аз си го знам и тези 2 дни докато бяхме на гезме с тати и бате, баба е преваряла замразената кърма! Сега продължавам и се надявам да се оправим до другия четвъртък  Praynig, че не ми се иска да го дупчат и да го изследват!
   Плануваното прибиране до Сс за Коледа отпада и мама ще дойде да ни види!Хем ми се искаше да се прибера, хем се притеснявах как ще е с дребния в тоя студ и накрая с татито решихме да се приберем през пролетната ваканция на баткото и на баба  Mr. Green!
  Ами това е! Отчетох се! Цунки на всички   bouquet!

# 27
  • Мнения: 133
Oх, много отдавна не съм се отчитала, ама... какво да правя - все не стигам до тук.
Да ви представя моето семейство - ето няколко снимки ( пресни, пресни):
Тук сме в къщи до "голямата" елха http://images12.snimka.bg/001778953-thumb.jpg
Тук сме на разходка в хубавото време, пихме кафе на морето, гледахме лебедите и т.н.( отзад се виждат лебедите) http://images12.snimka.bg/001779013-thumb.jpg
А това е моето най-малко слънце http://images12.snimka.bg/001779050-thumb.jpg

Чао!

# 28
  • Мнения: 133
Нищо не се получи с моите снимки! Защо така стана? Моля някой по-вещ да ми обясни! И това е сериозно! Please, пратете ми инструкции на ЛС! Тя Benighted  един път ме инструктира уж, но не знам защо излиза такъв размера на снимките. Ще съм ви благодарна да ме научите. И тогава вече наистина мога да ви представя моето семейство.
Хайде, лека вечер!

# 29
  • Мнения: 133
Ехооооооооооооооооооооооооооооо! Сама ли ще си говоря?
Днес имам рожден ден и черпя всички с каквото предлага заведението beer cheers cook cook eat Popcorn  party023

За Нова година се очертава пътуване до Силистра, но по празниците е толкова натоварено, че надали ще можем да се видим с някого от вас.
Снощи си поканих гости и отпрзнувахме ЧРД, макар че на мен хич не ми беше до това, но за това друг път.
Моля ви, прочетете предишния ми постинг и помогнете на другарче в затруднение, че нямам много време сама да го мисля, да пробвам и т.н.
Отивам да шетам,чао!

Общи условия

Активация на акаунт