Ugasnata tragedia v Pleven

  • 1 305
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 334
 smile3518 smile3518 smile3518 нямам думи просто

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 823
Още плача.Дори в момента.Не знам какво да напиша.Идва ми в повече всичко.Идва ми да закрещя от безсилие,че нищо не мога да направя.Това детенце е умряло мъчейки се.И е по-голямо само с една година от детето ми.Какъв е този свят.Накъде отиваме.И сега като видях снимката и ,дълго време ще е в съзнанието ми личицето и.Тооолкова ми е болно,че не мога да го опиша.Мъничка душичка,как само се е мъчила...

# 17
  • Мнения: 259
 Weary Боже накъде е тръгнал този свят.
Да ни пази господ децата,само за това се моля.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Миличкото момиченце! Баща му починал, майка му го изоставила и отишла да живее с друг мъж и накрая този изверг......... Думи нямам, страшно се разстроих като прочетох и само за това си мисля. Това е някакъв кошмар! Дано намерят този ненормалник , макар че както и да го накажат, малко ще му е.....

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Снощи бяхме в наши съседи на гости и пуснахме новините . Направо всички останахме потресени от случващото се . Първата новина за Михаела , втората новина за убитото осем годишно момченце и третата новина за ученичка която баща и е постригал гола глава миналата година , при спор с учителката тя и напомнила и ученичката е набила . Още немога да повярвам , такива ли ще бъдат новините на България , изпълнени с насилие върху деца и детска агресия .  Cry

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Колко страшни неща се случват напоследък. Какво са виновни децата? Дано да намерят виновника и да си получи заслуженото. Със сигурност детето не е от Буковлък, защото който познава селото знае колко задружни са местните роми и каквото и да се случи те знаят, имат си местна "организация" за бързо реагиране и защита. Нямам думи да изразя чувствата си. Накъде е тръгнал този свят, всички са се побъркали, каква е тази демокрация в страната ни?

Общи условия

Активация на акаунт