Поддавате ли се на емоцията?

  • 1 650
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
По принцип с всички се бъзикам - весела съм си и едва ли ако имам симпатия към някой,се усеща - въобще, не си усложнявам живота Mr. Green Peace
Peace

# 16
  • Мнения: 78
Емоциите са хубаво нещо.С мярка.С акъл.И без да се разбира.... Flutter

# 17
  • Мнения: 2 677
Уффф, в офиса сме 60 жени!  Shocked И в личния ми живот превес имат дамите... Понякога мъжът ми се чувства като петел в кокошарник, като излизаме с моите приятелки, които са все необвързани. Май него трябва да накарам да отговори на този въпрос, щото аз няма къде да го срещна тоя мъж.  newsm78

# 18
  • Мнения: 8 505
Не.Желязна съм (или просто темерут Whistling ).

# 19
  • Мнения: 2 161
Аз може и да съм нещо сбъркана,но досега не ми се е случвало аз да хвърля око на мъж.Никога не съм сваляла мъж,изобщо никога не съм се пънала за мъж.Но често се е случвало да усетя,че проявяват интерес към мен.Чувствам се поласкана и до тук!Никога,никога не ми се е случвало да се поддам на емоции,защото такива не са се пораждали в мен.Просто съм оставала доволна от факта,че съм харесвана.Егоистично,обаче по-добре така,отколкото да почна да си бъркам мозъка.Предполагам,че ако нещо в интимният ми живот липсваше, щях да поддам все някога.Всичко е въпрос на лична преценка.

# 20
  • Мнения: 3 500
Само до флирт бих стигнала, никога не бих се задълбочила.

# 21
  • Мнения: 4 734
Зависи от сериозността на настоящата ми връзка и от искрата , която е припламнала.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 381
Ами май не се поддавам на емоцията. Случвало ми се е да си кажа: "Ей, този колега има мн. хубаво дупе". Но никой не разбира какво ми се върти в главата обаче. Освен това съм против връзките на работното място. Май единствената емоция при мен е да оценявам положително хубавите мъже, които срещам. А и в други теми съм писала, че ако изневеря, сигурно на лицето ми ще бъде написано...

# 23
  • Мнения: 7 914
Подавам се дотолкова , че ми цъфва усмивка на личицето... но друго НЕ Naughty

# 24
  • Мнения: 386
Може би на хормоните? По-рано да, но нали това  е основна движеща сила? Ожених се, дете, вече нямам тръпка към непознати територии. Или пък съм разбрала, че прекрасен принц няма?.. Дали няма? Simple Smile

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
По принцип с всички се бъзикам - весела съм си и едва ли ако имам симпатия към някой,се усеща - въобще, не си усложнявам живота Mr. Green Peace
Peace Peace Peace
[/




quote] Peace

# 26
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Емоциите са хубаво нещо.С мярка.С акъл.И без да се разбира.... Flutter
Thinking newsm10

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Подавам се дотолкова , че ми цъфва усмивка на личицето... но друго НЕ Naughty
Аха  Thinking

# 28
  • Мнения: 3 360
Не.Желязна съм (или просто темерут Whistling ).

Хахахаааа -станахме два..../темерута/ Twisted Evil Laughing

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
докато не бях семейна, съм си позволява повече волности, била и сериозна връзката ми в това време.
Но сега е немислимо, от моя гледна точка. Всяко нещо с времто си.
И все пак никога не казвам "никога" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт