🌷Истанбул🌷 [тема 57]

  • 38 952
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 2 026
Това не го разбирам да биеш толкова път за едни молове и дрехи?Кой му пука с какво сте облечени?Обогатявайте се духовно.Живота е кратък.

# 751
  • Мнения: 2 585
Това не го разбирам да биеш толкова път за едни молове и дрехи?Кой му пука с какво сте облечени?Обогатявайте се духовно.Живота е кратък.

Хайде пак с крайните изводи 😀 На никой не му пука и колко духовно обогатен е “еди кой си”. Нека всеки прави каквото му харесва. Да си немърлив към външния си вид, не те прави по-интелигентен, образован или като цяло по-възвишен…

И да, “животът е кратък” по тази причина смятам да си нося новите дрехи, защото на мен ми пука Simple Smile

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 2 026
Sonya_Dimitrova Нали сте наясно ,че човек прави дрехата.Със здраве да си носите новите дрехи.Светли празници!!!

# 753
  • Мнения: 3 544
В Истанбул има за всеки джоб и интерес-кулинарни, шопинг, исторически и културен.

# 754
  • Мнения: 176
Снощи се завърнахме от Истанбул в полунощ минахме Малко Търново точно за 5 минути с колата за сметка на влизането в четвъртък вечерта което продължи 4 часа.
Отново си прекарахме страхотно. На всякъде беше пълно което ме радва няма и следа от Ковида.

# 755
# 756
  • Мнения: 62
Здравейте, предстои ми пътуване до Истанбул семейно на 2 май. Бихте ли ми препоръчали къде да отседнем близо до центъра...хотл, квартира?

# 757
  • Мнения: 292
Моля някой запознат да ми отговори . В момента изисква ли се ПСР или антигенен при влизане в Турция. За неваксинирани става дума.

# 758
  • където ми е най-добре
  • Мнения: 339
Моля някой запознат да ми отговори . В момента изисква ли се ПСР или антигенен при влизане в Турция. За неваксинирани става дума.
Ако пътувате със самолет ще Ви искат ваксина/тест, но ако пътувате с автомобил не се иска.
По въпроса с моловете - има един в класацията “212”, може спокойно да го пропуснете Simple Smile

# 759
  • Мнения: 1
Здравейте, дами! Казвам се Виктория и от близо година съм истанбулски жител. Зарадвах се да видя темата и активността в нея. Виждам, че много от вас са повече от добре запознати с града и неговите тайни. Все пак написах един алтернативен гайд за Истанбул, където предлагам по-малко познати места за посещение, както и личните ми фаворити сред кафета и ресторанти. Ще се радвам, ако го прочетете, а още повече - ако посетите някое от местата и споделите обратна връзка!
Същевременно съм на линия, ако имате някакви въпроси било по текста, или по принцип, и смятате, че някой, живеещ в града, би ви бил от полза.

https://medium.com/@victoria.p.angelova/%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0 … 1%82-56f9aad3311b

До нови срещи в Константинопол!

# 760
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
Гюнайдън, момичета и момчета! Simple Smile
ЗАвърши и моето поредно приключение в Магичния град. Ще изчакам новата темичка да напиша там впечатления и преживявания Simple Smile. Само ще кажа, че вчера чакахме почти 5 ч. на КА (пътувах с ТА) и тази сутрин в 3ч. бяхме в моя град.
П.С. Лалетата в Емирган са във вихъра си Simple Smile, но количеството им е значително по-малко, сравнено с 2019 г. и 2015 г....

# 761
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 585
Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт