Естетични процедури за лице и тяло – 45 тема

  • 61 747
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 048
И аз с въпрос тук -някой правил ли е phibright  микронидълинг. Гледам много добри резултати при пори и белези за акне, но се притеснявам, че се прави от немедицински лица , и не знам дали няма да има проблем-или инфекция или друго!

# 631
  • Мнения: 8 759
Гледате ли др Присадашка в Черешката.

Чудесна жена, красива е, обаче в инстаграм има нейна снимка от 2020г .
Ама не изглежда толкова добре. Освен филъри в устни и скули какво друго Има? Свежа изглежда, макар и притеснена.
Скрит текст:






# 632
  • Варна
  • Мнения: 158
Гледате ли др Присадашка в Черешката.

Чудесна жена, красива е, обаче в инстаграм има нейна снимка от 2020г .
Ама не изглежда толкова добре. Освен филъри в устни и скули какво друго Има? Свежа изглежда, макар и притеснена.





И двете снимки на една и съща дама ли са? Flushed

# 633
  • Мнения: 22 905
Тази първата е някаква стара снимка, личи си, че Присадашка е много килограми нагоре.Аз ако ви покажа моя в разцвета на килограмите ми, ще
припаднете.😄

# 634
  • Мнения: 8 759
Да, снимката е от април 2020г.

# 635
  • Мнения: 22 905
Оправяла си е зъбите и има филър на нослето, така ми изглежда, може би и  филър в брадичка.

# 636
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Ето и тук. Работено е хубаво за постигане сочност на лицето, няма я тази сбръчканост при брадичката, която се вижда на горните снимки, носът е пипан, скули, вежди + добър грим.

# 637
  • Мнения: 2 048
Каквото и да е пипано(а то е доста , освен ако  първата снимка не е просто лош кадър) е направено добре и с мярка.

# 638
  • София
  • Мнения: 6 254
Отслабнала е.  На втората снимка е почти нарисувана - не изглежда така, на третата е с много силен грим. Иначе освен филърите и веждите много променят лицето.

# 639
  • Мнения: 428
Здравейте! Насочила съм се към Дерма акт за поставяне на филър в устни, кой според вас е най- добрия лекар? Благодаря!

# 640
  • Мнения: 3 266
Носът е променен, а това променя цялото лице.

# 641
  • Мнения: 591
Отдавна ви чета с моето силно и много преждевременно увиснало лице (30г). И имам един тъп въпрос - засега не искам да правя нищо голямо по лицето си и чакам да спра да кърмя, за да започна с каквото и да е - та, тъпия въпрос е - прием на качествен колаген би ли спомогнал, според вас, за състоянието на кожата или това е повече маркетингов трик?
Благодаря.

Последна редакция: вт, 24 май 2022, 14:16 от greenbabybee

# 642
  • Мнения: 2 872
Няма да помогне. Колагенът не се усвоява от организма. Пиенето на вода носи повече ефект от колагена.
За вашето лице за мен трябва едно освежаване (Genesis, Morpheus), филър скули и назо и ще светнете

# 643
  • Мнения: 2 805
Носът е променен, а това променя цялото лице.

И според мен носът е променян и мисля, че има и горна блеферопластика.

Била съм преди години на консултация при нея, трябва да  е било 2018, изглеждаше добре. Но е много крайна/комерсиална като повечето ни лекари. Тръгва с голямата лопата да налива ботокс и филъри. Значи предложи ми такива количества и чудесии, че зяпнах. Най-интересното е, че все още нямам филър и ботокс в лицето си, а през 2021 от друг лекар отново в нейната категория с голямата лопата предложи същото като нея, но без ботокс Smile...Логично е, ако през 2018 съм имала нужда от това, което тя ми предложи и не съм го направила, 4 г по-късно да съм като изсъхнала стафида и да ми предложат много повече корекции, вкл, и ботокс. Та, така...

Не ме кефи тази докторка мен.

# 644
  • Мнения: 6 930
Здравейте! Насочила съм се към Дерма акт за поставяне на филър в устни, кой според вас е най- добрия лекар? Благодаря!
Най-добър не знам какво значи. Аз си избрах д-р Клаклова там единствено по снимки на работата й и някак "уцелих". Умерена е, не налива филър само за норматив, обяснява ми търпеливо и се съобразява с моята форма на устните и какво е оптимално за тях.

Общи условия

Активация на акаунт