А когато и приятелите ни предадат?

  • 2 397
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Първо да благодаря на всички за мненията Hug
Да, аз също съм мнителна, ама не исках да звучи като някакъв вид ревност, че приятелката ми кани БНД и може да се оформи нова двойка...Всичко има по света, но за мен би било меко казано гадно ако това се случи....Просто тази приятелка знае прекалено много за мен и никак не ми се иска по такъв начин да се донася инфо на БНД. А тя е такава, че ако БНД да опита да я сваля, тя ще каже че той "се е объркал" и тя никога не е давала анонси...което обаче никак няма да й попречи да го премине да речем. Което мен не ме засяга, но някак няма да ми се вписва в графата "приятели" после.....
А ако е решила, че като приказва "все хубави приказки" за него и го кани, за да го обработва как да се съберем - ееее, тогава просто #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 16
  • София
  • Мнения: 4 493
е, аз съм по-крайна.
ако, моите приятели, не могат да проумеят ситуацията, в която съм и да реагират адекватно (напомням лафа "ти са на кой си приятел - на мене, или на ме4ката"), зна4и някъде сме се разминали по пътя и е време да се разделим.
* при по-стари приятелства и при раздяла, в която е нали4но дете - страната е задължителна - просто е несравнимо с два свободно разделящи се атома, без зна4ение дали някой от двата, или и двата, колко е нащърбен.
**ли4но аз, ве4е нямам време и желание за изяснителни приказки - или се полу4ава или този 4овек не е за близкото ми обкръжение.
***да прекъснеш отношения, които те натоварват или носят напрежение и недомлъвки - никак, ама никак не е лошо. даже напротив. гор4и само първите два-три дни. до седмица. после е леко.
****всяка слу4ка има две страни - за мен е валидна единствено моята - нямам втори живот, за да го живея за 4уждото спокойствие и благоденствие
Peace
МОРГАНА -Прочети го това пак и пак и пак Hug

# 17
  • Мнения: 332
Морги, може би не е предателство, може би така го вижда наистина. Не е задължително  приятелите ни да ни одобряват на 100%, може би нейните разбирания за живота и нещата са такива. Ако има  други неща в нея, които цениш, не бързай да я режеш. Но аз бих й казала защо ми е криво и как точно ме кара да се чувствам с подобни реплики.

Съгласна съм че приятелите ни не са длъжни да ни одобряват на 100% решенията или разбиранията за живота....
НО са длъжни като истински приятели да ни подкрепят и оби4ат,да са до нас когато имаме нужда.При моят развод 60 %,да не кажа и повече от познатите ни,семейните ни приятели застанаха на страната на БНД,защото той разбираш ли бил  с положение в града и неискали да се карат с него?!?!????
Никой не иска да се караме....става ? за друго.Аз такива хора съм ги одрязала.За мен не са приятели,даже и познати.Може да се броят на пръстите на 1 ми ръка хората на които мога да разчитам,но и толкова са ми достатъчно.
В 1 развод всеки си има своята версия и всеки е прав за себе си.

# 18
  • Мнения: 332
Смело напред,имаш си най-хубавото в живота и може би най-истинското-детето.Приятели  се намират,верно били и то доста,но...какво ли не сме преживели???
Ако ще те успокои-и мен ме предадаха достатъчно хора,за да се почуствам ...как да кажа,ужасно тъжна,самотна и объркана.Но времето лекува,сега знам че тези хора не са стойностни и аз и детето ми нямаме нужда от тях,така че ...КУРАЖ.
/добре че е този форум/ Wink

# 19
  • Мнения: 429
аз бих си имала едно наум с приятелката ти. На тоя свят има много примери затова как най-добрата приятелка взела гаджето/ съпругът ти и обратно. Опитай се да изкопчиш повече информация за намеренията и  и тогава действай според ситуацията. Аз пак се връщам на първото си изречение внимай с приятелката.

# 20
  • Мнения: X
Абе няма тука внимавай с приятелката. Или е или не е. Точка по въпроса.
Малко са ни нещата на главите, па сега и да се натоварваме с глупости.
Не е хубаво това, което става между вас.
Имам си и аз една такваз приятелка, която го ожали и ожали бившия ми още докато бях с корема - срещнала го била на улицата и изглеждал много нещастен .. ох горкия жив да го ожалиш - много зле изглеждал.. т.н. т.н. и накрая Ми то на него му е по-тежко отколкото на тебе.
Не го е канила на кафе  - ма знам ли - така твърди поне...  Laughing
Определено не е човек, на който мога да разчитам. Обаждам й се от дъжд на вятър в името на миналото - и това е. За мен е интересно дали въобще ще се усети за какво става дума. Дали въобще изобщо някога ще се усети - и поддържам връзка единствено с идеята да разбера аджеба хората променят ли се или не се променят - дали от дървото което е тя в момента може да излезе нещо или ще си върви цял живот такава заблудена.
Иначе - не се бъркай - на тоз човек не можеш да разчиташ в нужда. Ракията може да си я пиете заедно - но това можеш да го правиш с всички - ако няма кой и аз съм насреща нали  Wink - поне няма да те дразня като разправям как оня дето се празни където намери е добрия - пък кошчето за отпадъците става само за отпадъци.
Мож да съм гадна - ама то така излиза.
Празни му се на човека - ми да се празни бе - и като ти ударят шамар - обърни и другата буза, а??? Хем да се празни, хем да е добрия, хем ти зла змия дето си го изнасилила та после с вериги си го вързала... бе много неща могат да се чуят и от десет кладенеца вода да се донесат - а он в тоя момент си лежи и си го чеше докато ти бършеш дупето на отрочето му - ма пак си зла змия нали.
Айде мани тия работи и мани и приятелката - стягай се и това е - предполагам не ти е последната приятелка.
Па предлагам ти да пробваш - прати БНД да върши работа и с другите ти приятелки - барем ще ги пробваш и тях стават ли за нещо не стават ли - поне ше знаеш на коя да разчиташ.
Извинявам се за езика ама малко в повече ми идват такива работи. Със слабо сърце съм.  Wink
Ееееееех, аман вече.

# 21
  • Мнения: 1 425
Каси, след като ти толкова време не си разбрала твоя що за стока е и дете си му родила докато се усетиш, не виждам защо съдиш тоята приятелка че го е "ожалила" само при една среща. А и тя едва ли е имала предвид че той е по-добрия - просто е казала че изглежда зле - това е друго (и лесно се симулира)

# 22
  • Мнения: 215
Ако е била приятел и с БНД  - съвсем нормално е да го кани. При такива случаи понякога е много трудно да вземеш страна, ако се карат двама твой приятели. Пък ако БНД не струва - само може да си изпати като го кани, сама че да се оправя като и е толкова акъла.  Laughing
[/quote

За мен си е чисто предателство това с поканата или пък приятелката е интригантка и се опитва да плете интриги, а може и да го харесва БНД, но и в двата случая, ако защитаваш някой и вземаш неговата страна трябва да се аргументираш, така че Морги, просто й кажи кое те дразни и нека сама да избере чий приятел е всъщност.   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Благодаря ви още веднъж! Hug Hug Hug
Да, имам вече повече от едно наум, за пиене на бира - остава....но повече просто никакви по-лични приказки. Cry За съжаление за сега ще замълча по простата причина, че й предстои операция и не е най-доброто време за приказки.....Наистина, умния човек има малко приятели и много познати....по-често ще си го припомням в бъдеще!
Пожелавам ви много слънце и хубава седмица!  bouquet  bouquet  bouquet
Каси, а най-странното от всичко в случая е, че точно и баш "моя" приятелка го защитава БНД, а негова много добра приятелка (от 10 години се познават, в една компания са и аз отначало се притеснявах дали тя няма да ме резне след простотиите на БНД) изключително мъдро ми каза, че той за приятел става, ама за партньор - категорично не, и разбира се отношението ми с нея са приятелски.

# 24
  • Мнения: 51
Тази "приятелка" я дръж далеч от себе си и детето:)

Общи условия

Активация на акаунт