МНОго къСМеТ преЗ нОВАТа годИНА за НОЕмвРийСКАта дрУЖИна

  • 15 190
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 880
Честит Рожден Ден, миличък Дани! Бъди здраво, щастливо и много весело детенце!!!

# 31
  • София
  • Мнения: 3 880
Лори е много сладка, има страхотна косичка. колко ни пораснаха децата, еххххх...май трябва да мислим за по още едно вече Wink
разгледах и на Райчето снимките, много весел изглежда вашия рожден ден! в яслата ли е? много хубава торта! Wink

Диде, все се каня да кача снимки, ама нали знаеш каква съм мързелана Laughing но ще го направя в скоро време, ако не аз ще помоля мъж ми Sunglasses

# 32
  • Мнения: 1 613
Честит Рожден Ден, Дани! Бъди здрав и винаги усмихнат!

# 33
  • Мнения: 10 758
ЧРД на Дани! Наденце, да ти е жив и здрав юнака, много щастие и късмет му желая Hug  bouquet

# 34
  • Мнения: 4 242
Честит Рожден Ден Дани!
Бъди здрав, умен и игрив и безкрайно щастлив!

# 35
  • Мнения: 3 663
Честит Рожден Ден на Марти, Раето и Дани!!!
Здраве, щастие, късмет да ви съпътстват и занапред!!!

  love001  love001  love001

# 36
  • Мнения: 3 663
някой дали има инфо как е минала операцията на марти  Rolling Eyes дано всичко да е наред  Praynig

...еххххх...май трябва да мислим за по още едно вече Wink....
ааа, вече за втори път го казваш Simple Smile я бързо си признавай какво кроите с тати Stuck Out Tongue да не би ники да иска сестричка   hug

# 37
  • Мнения: 1 246
    Честит рожден ден на Дани!Да е здраво,усмихнато и щастливо детенце!

# 38
  • Мнения: 7 430
Честит Рожден Ден на една слънчева малка принцеска Зори



Много късмет и усмивки  bouquet
Весел празник

# 39
  • Мнения: 7 430
Надявам се всичко да е минало успешно при Марти Peace Hug и скоро излязат от болницата
Бог да е с тях Praynig

Рорка, да няма някоя прекрасна новина за нас Wink Hug

...а Раичка каква млада дама е Heart Eyes
Страхотни снимки  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 3 880
вярно го казвам често...май ми се иска, а?Simple Smile
нее, милички, нямам новина за бебе...тръгвам на работа от другия месец и мислите ми сега са насочени натам.  Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 754

Честит Рожден ден на Дани, Зори и Тодор Simple Smile

Много здраве, радост и сбъднати желания Simple Smile Бъдете щастливи, мили деца и много обичани  Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 754
Дидко, как е Викинцето? Не знам за конюнктивит какво се слага на деца, по-добре си е лекар да си каже  Confused Пък това мерене дето го казваш, според мен хич не е точно. Хубаво си е само детенце да се мери. Иначе Лори е точно там някъде - 11кг. Simple Smile
Иве (бари), аз също ти пожелавам Алинката да не плачка и да те изненада Wink Вие как го карате у Испанско, какво е времето там?
Мари, личи си, че РД на Рая е бил много весел в яслата и много хубаво е отпразнуван Simple Smile Много са ви хубави снимките и едни такива цветнички Simple Smile А и тортите са ви екстра, май са 3, доколкото можах да видя  Grinning
Рори, мерси за комплиментите за Лори Simple Smile Айде, дай да го видим малкия красавец Ники Wink Миналата година по това време някъде ходихте в Париж, а снимки още не сме видяли. Пусни поне някоя де, да изплакнем очички Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 3 880
Честит Рожден ДЕн на милате дечица ЗОРИ и ТОШКО!!! Бъдете здрави, весели, щастливи и много игриви, сладурчета!!!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 880
Селка, ще се взема в ръце /аз все обещавам Embarassed/ и ще кача снимки. е сега като снимам и от Рождения ДЕн в петък, и ще сложа. ама аз от Париж давах навремето, бе...сигурна съм. може би от Малага не съм, знам ли newsm78 нищо, тая година живот и здраве ще празнуваме в Турция и оттам обещавам ще се представя със снимков материал Wink

Общи условия

Активация на акаунт