Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ " София"- тема 6

  • 23 343
  • 374
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 11
Здравейте момичета, пункцията вчера мина добре, но днес ме боли корема в долната част, това нормално ли е?

# 166
  • Мнения: 587
Здравейте момичета, пункцията вчера мина добре, но днес ме боли корема в долната част, това нормално ли е?
Напълно нормално е, все пак има интервенция там и неестествено изваждане на "материал". Ще отшуми, почивайте.

# 167
  • Мнения: 1 021
Не се натоварва, не вдига тежко. Почивай си. Трябва да отшуми, минава за няколко дни. Как мина? Надявам се, че си била спокойна. 😘

# 168
  • Мнения: 11
Да, бях спокойна, добре мина. Извадиха 9 яйцеклетки, от които само една беше куха, т.е. 8 замразих 😊.
Засега няма да има оплождане и трансфер, ще си почиват малко.

# 169
  • Мнения: 11
Здравейте момичета, минаха 6 дни от пункцията, но корема и кръста все още си ме болят, дали да звъня на доктора или да изчакам още?

# 170
  • Мнения: 1 021
Ако не намалява болката, обади му се. Така и ти ще си спокойна! Един преглед в повече няма да навреди.

# 171
  • Мнения: 64
Здравейте, момичета! В листа, който ми дадоха с инфо за пункцията, пише да се вземе очистително предната вечер. Вие какво очистително си взехте? Опасявам се да не взема нещо, което да предизвика спазми…А не стана въпрос за нищо такова на разговорите ми с персонала. Чак като се прибрах вкъщи снощи прочетох и няма с кой от клиниката да се консултирам уикенда.

# 172
  • Мнения: 40
Здравей, аз предния ден следобяда си взех дулколакс(така ми бяха казали). Дулколакс Капки Simple Smile Успех на пункцията, да извадят много хубави яйцеклетки Simple Smile

# 173
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
При първата ми пункция през 2015-та докторът ми изписа ХПреп,при втората(2018-та) нищо.

# 174
  • Мнения: 1 260
Нищо не съм взимала аз.

# 175
  • Мнения: 1 021
И аз не съм взимала нищо. Явно е нововъведение...

# 176
  • Мнения: 11
Момичета, на 10ти ден след пункцията си позволих полов акт и сега ми прецапва, но съвсем малко. Възможно ли е да е от това или цикъла просто идва по-рано?

# 177
  • Мнения: 1 021
Vts, ако не взимаш никакви лекарства за подготовка за трансфер напълно е възможно просто да ти идва. Винаги на мен след стимулация и пункция без лекарства за трансфер ми идваше по - рано.

# 178
  • Мнения: 288
Здравейте!
Момичета има ли тук някоя от вас, която да е правила ЗЕТ на естествен цикъл? И ако има, изписаха ли ви след трансфера прогестерон? Защото на мен Владимиров ми каза само фолиева киселина, а пък знам, че винаги се изписва и прогестерон? Писах на Белчева, но все още нямам отговор.

# 179
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Аз имам 2 бр ЗЕТ на ЕЦ при доктор Владимиров.И след двата имах назначен прогестерон-единият път Кринон,другия Утрогестан.

Общи условия

Активация на акаунт