Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ " София"- тема 6

  • 23 869
  • 382
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 24
=Benny94
Здравейте, момичета някоя от вас знае ли дали д-р Владимиров отсъства целия август месец ?
Да от  20/07 до средата на септември така ми казаха на регистратура

# 91
  • Мнения: 288
Да точно така е. И миналата година беше така ако не ме лъже паметта. Simple Smile
=Benny94
Здравейте, момичета някоя от вас знае ли дали д-р Владимиров отсъства целия август месец ?
Да от  20/07 до средата на септември така ми казаха на регистратура

# 92
  • Мнения: 21
Благодаря за отговора. Явно ще започнем нова стимулация септември. Аз сега чакам резултата от ЕРА теста. След един неуспешен опит сме, който приключи на 2-ри ден с толкова обилно кървен, че бях с памперси и продължи 11 дни.
Ние сме по програмата "Споделен риск " и според мен доктора ще иска той да ми води стимулация, както беше първия път.
Успех на всички 🤗

# 93
  • София
  • Мнения: 94
Знаете ли, дали има ли кой да прави трансфери, ако д-р Владимиров отсъства?

# 94
  • Мнения: 30
Знаете ли, дали има ли кой да прави трансфери, ако д-р Владимиров отсъства?

Ако го няма, д-р Белчева ги прави.

# 95
  • Мнения: 587
Знаете ли Д-р Начев - ендокринологът, който преглежда в клиниката, къде другаде приема? При Владимиров е само в четвъртък, а днес вече е късно.

# 96
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 163
Емил Начев ли?В Майчин дом и още един медицински център, мисля Панацея му бе името.

# 97
  • Мнения: 587
Емил Начев ли?В Майчин дом и още един медицински център, мисля Панацея му бе името.
Благодаря! Бил отпуск до края на Юли.

# 98
  • Мнения: 726
Мен ме прие в "Надежда" миналата седмицата, през кредоуеб си записах час.

# 99
  • Мнения: 1 261
Здравейте момичета,  искам да ви окуража да продължавате да се борите за постигането на целта. Благодарение на екипа на д-р Владимиров посрещнахме нашия първороден син след 3 години опити, роден точно на термин, доносен и появил се на бял свят с нормално родоразрешение въпреки че е заченат с Икси и забременях от втори ЗЕТ Simple Smile Бъдете щастливи и ви желая успех!

# 100
  • Мнения: 157
Честито, mexicana___. Да е жив и здрав, и само радост да ви носи. Подкрепям апела да продължаваме да се борим. Аз също съм при д-р Владимиров и съм вече с 5 ЗЕТ. За сега петият ЗЕТ е успешен и дано всичко се развива добре. В 8 г.с. съм и днес бях на преглед при д-р Белчева,за да чуем сърцето. За първи път чувам сърчице и беше странно. Още не мога да повярвам,че най-накрая и аз чух как тупти едно мъничко сърце.
Успех и късмет на всички ни,да изпитаме щастието на mexicana___.

Здравейте момичета,  искам да ви окуража да продължавате да се борите за постигането на целта. Благодарение на екипа на д-р Владимиров посрещнахме нашия първороден син след 3 години опити, роден точно на термин, доносен и появил се на бял свят с нормално родоразрешение въпреки че е заченат с Икси и забременях от втори ЗЕТ Simple Smile Бъдете щастливи и ви желая успех!

# 101
  • Мнения: 1 029
Честито Мексикана!!! Да ви е живо и здраво бебето!!! Орисвай ни смело, дано при хванем!!! 😀Аз съм след първи трансфер и чакам за тест. Е това време много бавно минава.. 😂
Теа, нека и при теб всичко да е наред и да се похвалиш с пухкав и ревлив бебок. ❤️
  Дано всички да сбъднем мечтата си☺️☺️☺️

# 102
  • Мнения: 438
Мексикана честита ви радост

# 103
  • Мнения: 40
Benny94 Аз сега на 9 ми е ера теста, и септември нова процедура инвитро. Та въпроса ми е можеш ли да споделиш как минава процедурата по Ера теста. С упойка, без упойка, след това как се чувстваш? Благодаря предварително, явно заедно ще сме и сега и септември Simple Smile


quote author=Benny94 link=topic=1428104.msg45020128#msg45020128 date=1657335921]
Благодаря за отговора. Явно ще започнем нова стимулация септември. Аз сега чакам резултата от ЕРА теста. След един неуспешен опит сме, който приключи на 2-ри ден с толкова обилно кървен, че бях с памперси и продължи 11 дни.
Ние сме по програмата "Споделен риск " и според мен доктора ще иска той да ми води стимулация, както беше първия път.
Успех на всички 🤗
[/quote]

# 104
  • Мнения: 288
Честита радост, Мексикана! Да бъде здраво и да не спира да ви носи поводи за радост и гордост! Вдъхваш надежда на всички ни! 💜🌷🍀🌞

Общи условия

Активация на акаунт