Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ " София"- тема 6

  • 21 734
  • 366
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 24
Момичета отложихме, фреш трансфера заради висок прогестерон. Информативно да знаете, че др. Владимиров няма да го има от коледните празници до 01.02.2023г., ако държите да сте при него. Може ли да ми кажете кога спряхте Кринон гел след пункцията, при положение, че няма да има трансфер?
.    Спирай, за да се изчисти организма.

# 196
  • Мнения: 288
Слагаш го докато ти дойде цикъла. На мен горе долу 10 дни след пункция ми идваше цикъла.
И моя втори опит при Владимиров се отложи свежия трансфер заради висок прогестерон. Може да е за добро. 😊
Момичета отложихме, фреш трансфера заради висок прогестерон. Информативно да знаете, че др. Владимиров няма да го има от коледните празници до 01.02.2023г., ако държите да сте при него. Може ли да ми кажете кога спряхте Кринон гел след пункцията, при положение, че няма да има трансфер?

# 197
  • Мнения: 65
Благодаря, това се чудех защо трябва да продължавам да го слагам. Доктора каза, че ако го спра сега цъкала щял да ми дойде по различно, което нз точно какво означава... а според вас колко време е добре да се изчака за ЗЕТ след стимулацията? Дали прогестерона ще се нормализира още на следващият цикъл?

# 198
  • Мнения: 288
Едва ли. Трябва да пуснеш прогестерон другия месец и ще видиш, ако е в норма може да се стартира ЗЕТ. Аз изчакай около 2 месеца някъде, но понеже исках целия организъм да си почине от стимулации и всичко останало. После пък други неща ми изникнаха и в крайна сметка от ноември миналата година, трансфер направих ноември тази година 😄
Благодаря, това се чудех защо трябва да продължавам да го слагам. Доктора каза, че ако го спра сега цъкала щял да ми дойде по различно, което нз точно какво означава... а според вас колко време е добре да се изчака за ЗЕТ след стимулацията? Дали прогестерона ще се нормализира още на следващият цикъл?

Последна редакция: ср, 23 ное 2022, 18:50 от Nirvana08

# 199
  • Мнения: 65
Да и на мен така ми се иска съвсем да се изчисти организма и тогава, а кога да пусна прогестерона, на кой ден от цикъла?

# 200
  • Мнения: 288
Аз го пуснах на втори или трети, нещо такова беше
Да и на мен така ми се иска съвсем да се изчисти организма и тогава, а кога да пусна прогестерона, на кой ден от цикъла?

# 201
  • Мнения: 129
Момичета, след първия неуспешен опит, стимулация по къс протокол, овулацията ми е болезнена, а никога не я бях усещала преди.:/  Вече 4ти цикъл придърпване и като боцкане, почти както при стимулацията се усещам. На какво се дължи според вас?

# 202
  • Мнения: 288
От хормоните е. Не се тревожи. След първата ми стимулация не съм имала такива проблеми. Но след втората и аз имах същите симптоми, дори 2 дни преди цикъл съм ги получавала. С времето ще отшуми като се наместят хормоните и организъма се успокой.
Момичета, след първия неуспешен опит, стимулация по къс протокол, овулацията ми е болезнена, а никога не я бях усещала преди.:/  Вече 4ти цикъл придърпване и като боцкане, почти както при стимулацията се усещам. На какво се дължи според вас?

# 203
  • Мнения: 65
Моля ви кажете за подутия корем след стимулация освен протеинови шейкове и извара, какво друго помага и горе долу след колко време минава , много е неприятно... 😞

# 204
  • Мнения: 288
Здравейте, момичета!
Имате ли представа дали от клиниката издават болнични при бременност?

# 205
  • Мнения: 986
Да, издават. Аз си взех около втория месец на бременността. Издават го за 14 дни, на него пише заплашващ аборт. След това пуснах ден отпуска и пак ми дадоха 14 дни. И после вече при другия лекар, при кой се записах по здравна каса ми го удължава за 30 дни.

# 206
  • Мнения: 288
Много благодаря! Ще ходя сега на преглед в четвъртък и ще питам дали могат да ми издадат. Дай Боже всичко да е наред с бебето само. ❤️
Да, издават. Аз си взех около втория месец на бременността. Издават го за 14 дни, на него пише заплашващ аборт. След това пуснах ден отпуска и пак ми дадоха 14 дни. И после вече при другия лекар, при кой се записах по здравна каса ми го удължава за 30 дни.

# 207
  • Мнения: 986
Нирвана, искрено се радвам за теб!!! ❤️❤️❤️Писали сме си преди време ☺️Стискам палци, всичко да е наред!!! Предполагам, че няма да има проблем, мен ме питаха в началото, но се чувствах добре и отказах. И в момента, който почна да ми става лошо си исках и ми дадоха, по никакъв начин не са ми отказали.

# 208
  • Мнения: 288
Благодаря ти много, Фън. Да и аз помня, че сме си писали. И аз се радвам за теб. ❤️🥰❤️ Предполагам и аз, че няма да има проблем за болничните.
Желая на всички тук да напълним групата с пухкави бебета. 🍀😊
Нирвана, искрено се радвам за теб!!! ❤️❤️❤️Писали сме си преди време ☺️Стискам палци, всичко да е наред!!! Предполагам, че няма да има проблем, мен ме питаха в началото, но се чувствах добре и отказах. И в момента, който почна да ми става лошо си исках и ми дадоха, по никакъв начин не са ми отказали.

# 209
  • Мнения: 1 259
Nirvana, чудесни новини, пожевам ти всичко да се развива добре и
 една успешна бременност.

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 13:13 от mexicana___

Общи условия

Активация на акаунт