Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ " София"- тема 6

  • 21 625
  • 366
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 288
Много благодаря! ❤️🍀❤️
Желая на всички светли, уютни и топли коледни празници. Нека на всички да им се сбъдне чудото, което чакат. 🤗🙂
Nirvana, чудесни новини, пожевам ти всичко да се развива добре и
 една успешна бребенност.

# 211
  • Мнения: 8
Здравейте, включвам се и аз ! Нов пациент на д-р Владимиров след 2 неуспешни опита в Надежда при Цветков. С мъжки фактор сме.

# 212
  • Мнения: 21
Здравей, в началото на годината ми предстои първата фетална морфология и д-р Белчева ми предложи тя да ми я направи. Някой от вас правил ли е при нея и останал ли е доволен ? Колко време горе долу протича прегледа и може ли и партньора да присъства?

# 213
  • Мнения: 590
Здравей, в началото на годината ми предстои първата фетална морфология и д-р Белчева ми предложи тя да ми я направи. Някой от вас правил ли е при нея и останал ли е доволен ? Колко време горе долу протича прегледа и може ли и партньора да присъства?
Пациентка съм на Владимиров и Белчева по репродуктивния път, но сметнах за по-удачно да се следя другаде след успешно зачеване. От следящата ме АГ, която е много добра, имам препоръка за Д-р Славкова от "Фемина" - вече 2 фетални направих при нея и съм много доволна. Не по-малко от 40-45 мин. е прегледът, като, ако бебето не е обърнато добре, за да се проследи всичко, тя манипулира, докато не се завърти така, че всичко да се види, което трябва. Няма причина и бащата да не може да присъства - не е нито стерилен прегледът, нито нещо специално. Интуицията ми казва, че един специалист не може да е добър в много области едновременно, затова и не останах при Белчева за проследяване, еле пък за фетална морфология (не че имам преки наблюдения, но така прецених). Има добри специалисти по Ф.М. - попрочетете и по-добре към някой от тях се ориентирайте.

Последна редакция: вт, 27 дек 2022, 18:09 от milenahot

# 214
  • Мнения: 980
Аз се следях при нея до към трети месец, като имах желание да продължим да ходим и за следене в клиниката. Но тактично си ни казаха, че не се следят бременности. За фетална ходих на първата във Фемина, а за втората в Марковс. Иначе искахме пренатален тест и ни препрати, където трябва за да направим.

# 215
  • Мнения: 21
Аз онзи ден на прегледа я попитах за мнение за болниците към които сме се насочили да се следя, тъй като знам, че следят до 3-ти месец. Тя ми каза, че няма проблем да се следя и при нея при мое желание, но към 20 г.с. е добре да се насоча към мястото което ще избера и за раждане живот и здраве. Ще направя първата ФМ при нея, но се чудя дали да не ида и на друго място за мое успокоение. За това исках мнение дали някой е бил при нея.

# 216
  • Мнения: 980
На нас не ни предложи. Бях се насочила за токуда за следене и я питах и каза, че е добре. По принцип каза, че може да ни направи прегледа за биохимични скрининг, да не би това да е имала в предвид? Защото БХС и фетална морфология са си различни изследвания. Ние не правихме БХС, защото имаме пранатален тест, а той е по - точен. Другото си е повече статистика, но все пак се прави.

# 217
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Само да вметна,че и аз не исках да правя БХС, защото имах пренатест,но БХС е важен и за други неща -показва доколко има риск от развитие на прееклампсия...Затова склоних и го направих,т.к.през първата бременност по време на раждането направих това състояние и имах и други генетични изследвания,които ми показаха ,че имам много висок риск пак да развия...

# 218
  • Мнения: 1 259
Аз не бих правила при Белчева ФМ, не е специалист по това, ходих във Фемина и Надежда за всички ФМ.

# 219
  • Мнения: 21
Благодаря, момичета!  Да явно е имала предвид, че ще ми направи прегледа за БХС, защото после ще ида да дам кръв в Майчин дом. Подвела съм се от това което ми каза "Аз мога да ти направя първата фетална морфология ". Ще си запиша час за фетална другаде, а пък тя ще ми направи прегледа за БХС.

# 220
  • Мнения: 288
И мен Белчева се опита да ме убеди тя да ми прави скрининг и БХС, но аз си записах час в Оскар. По-добре според мен да се направи от специалисти, които се занимават с това.

# 221
  • Мнения: 157
Аз си правих първата ФМ при д-р Белчева. Не ми е предлаган БХС, а само пренатален тест. Направих си пренатален и още веднъж първата ФМ, но вече в Марковс при д-р Елена Павлова. В Марковс прегледът ми беше доста по-обстоен. И тъй като при мен трудно се виждаха нещата, тъй като съм с миоми на предна стена, които пречат и се наложи да ходя три пъти през десетина дена. Плащах само веднъж цената на ФМ, а за допълнителните ходения не са ми искали да плащам нищо. Д-р Павлова ме викаше, защото искаше да види и измери всичко, което трябва, за да е сигурна, че всичко е наред. Втората ФМ пак я правих при нея и пак се наложи да ходя 3 пъти, докато огледа всичко, както трябва. Тогава ми направи и доста 3D снимки на бебето. Каза, че това са първите му фотографии и да има Simple Smile Сега в понеделник на 9 януари съм на третата ФМ и се надявам вече всичко да се види от първия път. Така че, аз съм много доволна от старанието и професионализма на д-р Павлова. Цената на една ФМ е 180 лв.
Здравей, в началото на годината ми предстои първата фетална морфология и д-р Белчева ми предложи тя да ми я направи. Някой от вас правил ли е при нея и останал ли е доволен ? Колко време горе долу протича прегледа и може ли и партньора да присъства?

# 222
  • Мнения: 205
Има ли успели при др Владимиров с нисък АМХ, 0.3?

# 223
  • Мнения: 53
Момичета някоя правила ли е акупунктура преди трансфер?

# 224
  • Мнения: 590
Момичета някоя правила ли е акупунктура преди трансфер?
Да, аз правих. Не че имах някакви илюзии, че това ще ми реши проблемите, но минах един "курс" все пак - реших да дам шанс и на тази процедура.. Опитът ми след това не беше успешен Simple Smile

Успешният ми опит беше без акупунктура преди него.

Общи условия

Активация на акаунт