Магазин за китайски и здравословни храни във Варна

  • 16 719
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 399
В подлеза до кино "Тракия" / да съм по точна - в подлеза до съда, защото кино вече няма Laughing  / има барака за диетични и здравословни храни. Също така зад Градска болница, в гаражите, има един магазин. И двата са добре заредени /откъде ли пък знам като нищо не съм купувала Rolling Eyes , ама поне на пръв поглед така ми се стори #Silly /

# 16
  • Мнения: 3 042
Добре, значи ще ги издирваме тия здравословни магазини, на Чаталджа до Цветния пазар знам един, помещава се в малко гаражче, Дива, ако знаеш друг - докладвай! Този се намира в една от пресечките в посока Морско училище, малко е забутан, ама върши работа!
Тане, миналият път ползвах оня срещу Бинго Мустанг, там обаче не намерих елда, изкупили я. Този на Цимерман не го знаех, както и до Тракията, и до Градска болница. Мерси, момичета!
Флаш, този път младостките мами ще намажат - по-близко сме до Бриколаж-а! Бая голямо чудо се очаква там - едно голяяямо хале.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Цитат на: Павлина
Добре, значи ще ги издирваме тия здравословни магазини, на Чаталджа до Цветния пазар знам един, помещава се в малко гаражче, Дива, ако знаеш друг - докладвай! Този се намира в една от пресечките в посока Морско училище, малко е забутан, ама върши работа!
Тане, миналият път ползвах оня срещу Бинго Мустанг, там обаче не намерих елда, изкупили я. Този на Цимерман не го знаех, както и до Тракията, и до Градска болница. Мерси, момичета!
Флаш, този път младостките мами ще намажат - по-близко сме до Бриколаж-а! Бая голямо чудо се очаква там - едно голяяямо хале.


Аааа и аз ще намажа, ей ма със 7цата съм за 15 минути по вашия край:-)))))

# 18
Магазина за здравословни храни на Чаталджа е на много лесно място и е добре зареден, макар, че донякъде е и въпрос на улучване. Чаталджа - цветята, веднага след цветята улицата в ляво и след това първата в дясно (улицата е Сава Радулов) в края и е самото магазинче. Ако някой се интересува на мен ми е съвсем наблизо и мога да попитам за нещо.

# 19
  • Мнения: 3 927
мерси за магазинчетата на Чаталджа, подлеза на съда (с количка не бях минавала отдавна там) и Градска б-ца (далечко ми е).....

Цитат на: Flash*
Цитат на: DiVA
Цитат на: Flash*
Искам да питам един офф въпрос, ама като станало дума тука за магазини във Варна...на един билборд видях реклама на Мосю Бриколаж, пише, че отваря на 20ти януари ама не пишеше къде. Та - къде ще бъде този магазин?


Точно до Пикадили Младост. То верно ще кажеш само Пикадилита има във Варна. И като ориентир го ползваме  Laughing

оох, тайно се надявах да е в новия търговски център до нас, тук до ХЕИ...и там ще има Пикадили:-))))) майтап, станаха хиляда:-)))
Мерси, ще го преслушам като го отворят:-)


Ох, как го чакам да стане новото Пикадили до ХЕИ. Тогава зарязвам всички квартални магазинчета !!!!! Освен Пикадили там ще има Happy, Oficce 1, може и нещо друго......

Flash, щом си някъде до ХЕИ, може би пазарчето на Роза ти е удобно. Там в павилиона за кафе продават доста здравословни неща...аз 'щото живея в района....

# 20
  • Мнения: 2 839
Този магазин на Чаталджа бил на реда на месарницата. Нали се сещате коя? Тя е само една де  Grinning Дето е с гръб към улицата. Та на същия ред някъде, като се върви надолу /на запад/. Ама нещо не беше сигурна, че още е там магазина Thinking

Цитат на: Taneto
в павилиона за кафе продават доста здравословни неща...


Като здравословно кафе например  #Silly

# 21
  • Мнения: 3 927
да, и такова има....
нарича се "здравец" - безкофеинов заместител на кафето. черпиха ме на времето, гадно си е Sick

# 22
  • Мнения: 3 927
Цитат на: DiVA
Този магазин на Чаталджа бил на реда на месарницата. Нали се сещате коя? Тя е само една де  Grinning Дето е с гръб към улицата. Та на същия ред някъде, като се върви надолу /на запад/. Ама нещо не беше сигурна, че още е там магазина Thinking



е точно тоя го няма вече - вервай ми, префасонирали са го в цветарски магазин

# 23
  • Мнения: 2 839
Цитат на: Taneto
е точно тоя го няма вече - вервай ми, префасонирали са го в цветарски магазин


Е те са прекалили. Може и да имаме желание да се храним здравословно, ама чак пък с треви и грудки ...  Wink

# 24
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
А къде е този магазин до Градска болница? Имаше един, който го махнаха, за друг не зная...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 123
аз знам един магазин за здравословни храни на ул. Ж. Кюри - точно срещу борса Весела (за памперси и детски храни)
освен него, някои китайски храни и подправки се продават в един от гаражите на Колхозния пазар

# 26
  • Мнения: 1 290
Малко ОФФ:

Хей Тането и Флаш - щом сте ми в района я дайте да си организираме една здравословна среща тогава тия дни Wink

# 27
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Здравейте, момичета! Имахме време само за Пикадили, ама там за беля нямаше никакви китайски манджи Embarassed А здравословните храни и те колкото да не е без хич Sad Ама карай, иначе добре напазарихме  Wink

# 28
  • Мнения: 3 042
В кое Пикадили ходихте? В централното? Чак съм изненадана! Не вярвах, че във Варна сме такива китайци - да изкупим всички китайски манджи из магазина! Laughing  Laughing  Laughing

# 29
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Цитат на: Павлина
В кое Пикадили ходихте? В централното? Чак съм изненадана! Не вярвах, че във Варна сме такива китайци - да изкупим всички китайски манджи из магазина! Laughing  Laughing  Laughing

Ами централното трябва да е било - имаше химическо чистене и прахово боядисване вътре.

Общи условия

Активация на акаунт