Къде в Пловдив??? - 95

  • 26 927
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 620

Тази програма е за миналата година. Усетих се като загледах датите, не съвпадаха с дните от седмицата тази година.

# 601
  • Пловдив
  • Мнения: 5 992
Тази програма е за 2021.

# 602
  • Мнения: 1 147
Имам спешна нужда от помощ. Къде в Пловдив мога да купя готови или да поръчам /но с бърза поръчка/ банери за завършване на училище?

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Имам спешна нужда от помощ. Къде в Пловдив мога да купя готови или да поръчам /но с бърза поръчка/ банери за завършване на училище?
В OLX имаше човек, който предлага, потърсете обявата.
А ако е с печат, от днес за утре са ми правили тук https://www.ppd.bg/

# 604
# 605
  • Мнения: 5 612
От днес Карловско шосе от изхода до магистралата е в ремонт. Някой знае ли до кога е планиран,някакъв ориентировъчен срок ?

# 606
  • Мнения: 12 241
Първо едното платно, след това другото, пак ще се движат автомобили, но в едната лента и задръстването ще бъде ужасно. В сайта на общината пише 31.07.22… но не ми се вярва. То и за Брезовско беше април, ама го отложиха за юли. Никой не работи по този обект в момента.

# 607
  • Мнения: 594
Здравейте!
Препоръчайте ми фирма за пране на килими, от която сте доволни. Последните пъти тепавица “Рай” ми ги връщат с някакви косми и сплъстени от всякъде. По белия ми килим беше блъскано с черни топчици и конци и косми. Отделно не си спазват и часа на доставка и като цяло в моите очи си се излагат доста.

# 608
  • Мнения: 7 062
И аз бях със същите впечатления. Миналото лято ползвах една асеновградска фирма, препоръчана тук и останах много доволна.
Освен, че бяха хубаво изпрани и ухаещи, таксуват на кв.м и така мога да изчисля колко ще ми струва услугата, защото няма как да тегля всеки килим и съответно треперя колко ще ме оръсят накрая.
За два килима платих 15лв. по-малко, отколкото при тепавица Рай.
https://www.prane-kilimi.com/uslugi

# 609
  • Мнения: 594
Много благодаря! И с безплатен транспорт чудесно. Ще се пробват!
И аз бях със същите впечатления. Миналото лято ползвах една асеновградска фирма, препоръчана тук и останах много доволна.
Освен, че бяха хубаво изпрани и ухаещи, таксуват на кв.м и така мога да изчисля колко ще ми струва услугата, защото няма как да тегля всеки килим и съответно треперя колко ще ме оръсят накрая.
За два килима платих 15лв. по-малко, отколкото при тепавица Рай.
https://www.prane-kilimi.com/uslugi

# 610
  • Мнения: 2 202
Имате ли координати на аниматор за девет годишни деца, от когото сте доволни?

# 611
  • Пловдив
  • Мнения: 13 611
Във фейса ми излиза една страница Щура лаборатория, страхотни работи измислят и мисля, че са подходящи за 9 годишни.

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Щура лаборатория са от Бургас и таксуват пътуването до Пловдив.  Преди 3 години ми взеха 90 лв над пакета за транспорт.

# 613
  • Мнения: 2 202
Аз и фокусник търся, но без фокуси с карти? Имате ли идея за някого?

# 614
  • Мнения: 1 098
Здравейте! Моля за препоръки къде да занеса за ремонт детски часовник Myki?

Общи условия

Активация на акаунт