Къде в Пловдив??? - 95

  • 25 462
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 12 236
Къде ще мога да си намеря евтин и хубав дамски анцуг?
На Руския пазар, на втория пасаж, първата пътека в дясно, второто магазинче (ако гледаш от входната алея). Мъжките анцузи са в ъгловия, по диагонал на търсения. Предлагат шити в България анцузи, доволна съм от качеството.

# 556
  • Мнения: 27 728
Някой, който е минавал покрай магазина на Попов на Пещерско шосе, да потвърди дали магазинът работи?

# 557
  • Мнения: 87
Здравейте, отскоро съм в Пловдив.
Интересува ме къде има борса за книги, да има голям избор, ейтака да ровичкам и да намирам съкровища. Heart Eyes

# 558
  • Мнения: 2 623
dolce miele
Да, Попов на Пещерско работи.

BlackOrchid.
В подлеза на Понеделник пазара има дюкянче за стари книги, както и на Шести септември, в безистена до Легис център срещу съда. Не стават за случайно откриване, а само ако търсите нещо конкретно.

# 559
  • Мнения: 12 236
А на ъгъла срещу Синдикалния дом Борис Христов дали я има още антикварната книжарница?

# 560
  • Пловдив
  • Мнения: 5 952
Може ли да ми препоръчате добър учител по немски език за уроци.
По възможност от Английската и в Кършиака или Центъра. Трябва ми за помощ на дъщеря ми, която е в Руската, но й е много труден езика.

# 561
  • Мнения: 2 580
Някой има ли идея дали пътят към Джъмбо е "проходим"? Чета за стачката, но не се споменава, че и там ще има проблем с движението.

Къде мога да занеса диван за претапициране? Някой скоро ползвал ли е такава услуга?

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 3 284
Къде мога да занеса диван за претапициране? Някой скоро ползвал ли е такава услуга?
Преди години искахме да претапицираме дивана. Ходихме при тапицер до Маркита. За нас не беше рентабилно - трябваше да осигурим транспорт,  а с дамаската и работата цената излизаше почти колкото нов.

# 563
  • Мнения: 5 603
Може ли да ми препоръчате добър учител по немски език за уроци.
По възможност от Английската и в Кършиака или Центъра. Трябва ми за помощ на дъщеря ми, която е в Руската, но й е много труден езика.
Ако ви устройва курс,вижте дали не може да се присъедини към някоя група тук :  https://eu-bs.org/.

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 13 543
Някъде от физически магазин да мога да закупя боя за коса на EchosLine?

# 565
  • Мнения: 2 760
Къде ще препоръчате да си поръчам стелки за обувки, имам плоскостъпие?
Преди време съм поръчвала в подлеза на Съединение, но от доста времв там магазина не работи.
По възможност да взимат отпечатък на стъпалото и да изработят индивидуални стелки според него.

# 566
  • Мнения: 2 580
Къде ще препоръчате да си поръчам стелки за обувки, имам плоскостъпие?

На кръстовището на ресторант Стадиона правят. Магазинът се казва Orthoteh. Не съм поръчвала, но имам положителни отзиви от познати.

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 2 212
Къде ще препоръчате да си поръчам стелки за обувки, имам плоскостъпие?
Преди време съм поръчвала в подлеза на Съединение, но от доста времв там магазина не работи.
По възможност да взимат отпечатък на стъпалото и да изработят индивидуални стелки според него.
В Предо, срещу Съдебната палата https://piedo.bg/

# 568
  • Мнения: 12 236
В Предо обувки под 200 лв. не видях, единствения път, когато влязох. А продавачката направо си гони клиентите с държанието си.

# 569
  • Мнения: 10 608
На Сава Муткуров и Луда Яна кръстовището също има ортопедични обувки и стелки по поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт