Къде в Пловдив??? - 95

  • 26 923
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 10 762
А този зоомагазин към Първенец има ли си име, сайт? Не успях точно да се ориентирам къде се намира, защото кварталът ми е непознат, но по име ще го потърся в Гугъл мапс.
Не е квартал, извън Пловдив е, по път за зеленчуковата борса на Първенец, вдясно. Склад е по-скоро, доста е голямо. Има си и паркинг, то там няма много нови сгради, така че ще го видите. Има и една прчатница голяма залепена за зоо-то.

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Лили, www.dafor.bg
Виждала съм, че зареждат едно магазинче срещу работата ми и затова ги знам.Даже си мислих, че са Джафар 🤦‍♀️😅

# 542
  • Мнения: 214
От къде мога да купя нудълс (обикновени, не инстантните подобия) и бамбук (буркан, консерва)? В друга тема ме насочиха към Кауфланд, но там служителите бяха категорични, че не предлагат.

# 543
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
От къде мога да купя нудълс (обикновени, не инстантните подобия) и бамбук (буркан, консерва)? В друга тема ме насочиха към Кауфланд, но там служителите бяха категорични, че не предлагат.
Купувала съм от Сани. Иначе на тематичните седмици в Лидл има, а ако не са изкупени - има и извън тях. Но е на късмет ако не са на каталог.

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 299
От къде мога да купя нудълс (обикновени, не инстантните подобия) и бамбук (буркан, консерва)? В друга тема ме насочиха към Кауфланд, но там служителите бяха категорични, че не предлагат.
 Провери в Т маркет или в Била. Имат си щанд с китайски продукти.

 Ето : https://plovdiv.tmarketonline.bg/product/orizovi-nudli-go-tan-250g

# 545
  • Мнения: 568
Нудълси - в Лекси. Има и пшеничени, и оризови, че и избор помежду им...

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 5 991
Момичета, този зоо-склад е огромен, като гледам сайта Simple Smile Благодаря за насоките! Ще го потърся и ще отида да разгледам какво предлагат.

# 547
  • Мнения: 1 883
Къде мога да занеса чадър за ремонт? За предпочитане в Центъра или Смирненски.

# 548
  • Мнения: 1 486
Има ли някъде в града ни място, където дават под наем машини за пране на мека мебел?
Като че ли за София съм срещала такива оферти, та се чудя за Пловдив как стои въпроса.

# 549
  • Мнения: 12 241
Под наем не съм срещала, но има ваучери в Грабо. Изтекла е офертата, опитай да се свържеш с фирмата.

# 550
  • Мнения: 2 774
Знаете ли дали в неделя работи сергията за цветя пред Драматичния театър на главната  и вчвер до колко часа е отворена?

Последна редакция: вт, 17 май 2022, 13:40 от hintt

# 551
  • Мнения: 55 005
Къде мога да занеса чадър за ремонт? За предпочитане в Центъра или Смирненски.

В Капана съм носила многократно. Но дали работи още, не знам.
Имаше зоомагазин, съвсем близо до него е. И часовникар има, дори веднъж си го търсих при часовникаря.
Като тръгнеш по Железарска, в посока Джумаята, мисля, че беше втората отбивка вдясно. То малко ми е сложно да обяснявам за Капана. Blush

# 552
  • Пловдив
  • Мнения: 2 807
Къде ще мога да си намеря евтин и хубав дамски анцуг?

# 553
  • Мнения: 27 954
Видях, че и срещу строящият се на Коматевско шосе Технополис, има лаборатория Лина. Не знам дали вече работи.

# 554
  • Мнения: 2 500
Къде ще мога да си намеря евтин и хубав дамски анцуг?
Купувала съм от пазара на Младежка от магазинчетата там. Български и на съвсем прилични цени.

Общи условия

Активация на акаунт