Събужда се с рев!

  • 1 103
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Може би сънува нещо,или глад.И моят се е събуждал така,сега вече не.
И преди и сега продължава да ни се случва-може би и емоциите им идват в повечко на мъниците освен  всичко друго?! Wink

# 16
  • Мнения: 6 461
И при нас се случва все още,но не е от глад защото като я гушна и се успокоява.Случва се и на следобедния сън.
Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 884
Всяко събуждане ни е с рев Tired През нощта поне 2-3 пъти Crazy
Понякога иска само да го гушна Hug!Понякога е гладен baby_neutral!А пез деня като ме види и се смее, ама ако ме няма яко рев smile3514

# 18
И при нас беше така, но причината бяха коликите.Бебока ти  минал периода на коликите,но не се знае.Когато захраних за пръв път малката със зелечуково пюре отново се появиха колики.Спрях пюрето за 2 седмици,след,което нямахме проблем с плача.Не знам как стои въпроса с пюретата при вас ,но те може да са причината, особено ако ги даваш отскоро.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И моята бебка го прави това понякога.
Събужда се с такъв рев, че не мога да сваря да и приготвя папу и събуждам таткото да я занимава малко уж да и помине ама НЕ докато не и дам шишето.. пищи та се къса  Crazy

# 20
  • Мнения: 2 381
Често се буди с рев, особено нощен.Според педиатърката е заради зъбките.Сега ги вадим, с 5 сме засега.

# 21
  • софия
  • Мнения: 1 745
При нас беше така преди,но сега първо ака като се събуди сутрин и после сякаш от раз си спомня,че не е яла от 21ч.,а вече е 7 сутринта и тогава ела да видиш рев-все едно я дерат  smile3511.

# 22
  • Мнения: 5 362
Понякога и Кали се буди така.Имам чувството,че го прави в съня си,защото после отваря очи,успокоява се и започва да ми се смее.

Общи условия

Активация на акаунт