Споделете 5.1.

  • 12 582
  • 354
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Мерси Асса, благодаря за хубавите думи.

# 16
  • Мнения: 7 837
Самуил е втори ден на детска градина... Вчера се чувствах като парцал и една вина ме беше налегнала  Laughing Качих се в колата и карах 100 км на юг, пих кафе и се върнах. Поне пътуването ми дойде разтоварващо... Добре, че детето приема нормално промяната...

# 17
  • Мнения: 5 577
Успех на Самуил, много ще му хареса при новите другарчета. Няма да усетиш кога няма да иска да си тръгва.  Laughing

# 18
  • Мнения: 9 903
Боя се, че още една година ще мине така бързо, както първата, и ще трябва да си търся работа  Twisted Evil

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Споделям, че не разбирам какво означава цифрата 1 в заглавието на темата...  newsm78

Предишната беше 4.1, би трябвало по логиката следващата да е 4.2  Thinking
Пети месец поред, първа за месеца. Ако се не лъжа.
Нямам какво да споделя. Недовършените и незапочнатите вази седят и ме гледат укорно, поради което ще се оттегля в спалнята, да не ги виждам Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 577
Боя се, че още една година ще мине така бързо, както първата, и ще трябва да си търся работа  Twisted Evil

Ами аз, дето ще си търся за пръв път в живота си, нямам никакво самочувствуе.
За продавачка в детски магазин влязох да питам, изложих се максимално ... сега съвсем нямам.  Sad

И аз като Бу се чудя какво да правя - плетката от едната страна  knit , списък със технически задачи за търсене в нета отдругата (за дипломната), форума по средата .... чудя се какво да правя. Мъжете спят от 21:00.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Олеле, Върдж, ти ги дрогираш! Не може да бъде това...Де този късмет при моите хора

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ааа, и моите мъже спят вече. Не съм ги дрогирала, признавам си без бой Laughing

# 23
  • Мнения: 5 577
Олеле, Върдж, ти ги дрогираш! Не може да бъде това...Де този късмет при моите хора


 Joy Сериозно, заспаха заедно в 21:02, погледнах колко е. Даже се чудя Иван защо толкова късно, нещо много му позволяваме напоследък.
Пък мъжо каза "Изморен съм, лягам", приспа Иван, легна и след 3 минути хъркаше.  Joy


Абе не е много хубаво, малко ме е страх - тъмно е, и лопат в коридора нещо съседите. Затова стоя тука да общувам с някой, че иначе чувам странни шумове.  Dizzy Face

# 24
  • Мнения: 2 070
И тук се спи, егати кефа!
Споделям, че от открих нов маршрут до работа и обратно, който ми спестява с 25-30 минути прибирането вечер и избягвам задръстванията!... Чудно чудно! Успявам до към 18-18 и нещо да съм си вкъщи, май от другата седмица и аз ще взимам Яна от ясла, защото баща и почва нова работа и той до 18...

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
То и в нашия коридор е тъмно. Моят скъп сигурно за това е буден - да ме пази Joy

# 26
  • Мнения: 5 577
То и в нашия коридор е тъмно. Моят скъп сигурно за това е буден - да ме пази Joy

Това се казва стабилен брак.
На втората година от брака ви стоеше ли?  newsm66

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ееех, тогава други неща се случваха по това време Blush, ако разбирате за какво става дума, все пак. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 577
Аз мисля да се оттегля, размишлявайки върху думите на ДеВан, и плетейки. Ако почна да чувам шумове ще се върна, ще оставя компа пуснат, за всеки случай.

# 29
  • Мнения: 2 212
Ванче, ти хубаво я успокои Вергилийката  hahaha hahaha hahaha
При нея не само, че други неща не се случват в тъмното, ами даже мъжа й спи и няма кой да я пази  Joy Joy Joy

Верж, да не се засегнеш, тази вечер ме избива на сарказъм  Blush Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт