На 5 м. с два зъба без никой да разбере!!!!

  • 988
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 232
Честити зъбчета Simple Smile Дано и другите излязат така безпроблемно! Казват,че когато избият първите зъбки се купува нещо бяло и здраво,за да са бели и здрави зъбките на детето.
Напълно се присъединявам към пожеланието,нашите излизат с много болка,а са само четири досега.Милото дано следващите са с по малко болка. newsm17 smile3518

# 16
  • Мнения: 510
Честити зъбчета! Дано сте късметлии и другите се появят също така безпроблемно.  Peace

# 17
  • Мнения: 5 362
Селиа,вече имаме 12 наредени и не сме разбрали.Така,че и ние се записваме в клуба! Joy
Пожелавам и вашите да продължат така безпроблемно! Peace

# 18
  • Мнения: 3 500

Вместо да се кахъриш, че нямало симптоми...........
Хич не съм се кахърила да ти кажа. Просто обяснявам, че е нямала симптоми. Това ме радва, а не се кахъря.

# 19
  • Мнения: 410
И моята щерка на 5 месеца се сдоби с 2 зъбчета без дори да усетя Hug
След като вече бяха избили,един ден докато я хранех с лъжицата и усетих как ми задра по нещо.Бях учудена,защото тя дори не гъкна,не ми е плакала или температура да ми вдига Laughing
Сега вече е с 13 зъбчета и всичките изникнаха така без проблеми.От време на време и надничам в устата да не е излязъл някои нов и да не съм го видяла Mr. Green
Пожелавам ви все така да ви изникват нови и нови зъбчета без болки и проблеми  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 478
Честити ви зъбета Mr. Green, малеее дано и нашите така да са.

# 21
  • Мнения: 3 089
ихааа - честито. все така да е. при нас е ужас безподобен...

# 22
  • Мнения: 1 432
ЕЕеее,аиде 4естито.И аз си пожелавам такова никнене на зъбки...не на мен де ,на 6о6ито Hug

# 23
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
честити зъбчета и дано и останалите все така да ви избият безпроблемно - бяло се купува за да са бели и здрави зъбчетата на детето

Общи условия

Активация на акаунт