Звездни компромати - Април'22

  • 226 899
  • 2 337
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Наблизо
  • Мнения: 6 079
От любопитство цъкнах на страницата,ето да се поуплашите и посмеете и вие.И защо всички държат ревера?!
http://ths.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/

# 2 296
  • Мнения: 35 110
Сериозно питам... Каква е тази мода на костюм и маратонки ? Алекс Богдански с бюстие , костюм и маратонки. Мъжът на Гергана Малкоданска с костюм и сини маратонки. Самата Гергана и тя...
Скрит текст:

# 2 297
  • Варна
  • Мнения: 10 551
От любопитство цъкнах на страницата,ето да се поуплашите и посмеете и вие.И защо всички държат ревера?!
http://ths.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/
Бърз прочит и съм туш 😂

Няма нито един доктор в екипа, нищо че се рекламират, че има доктори в екипа. Изнесена е подвеждаща информация.

В законовите и подзаконовите нормативни актове в сферата на здравеопазването няма такова понятие "медицински учреждения"! Има лечебни заведения. Пълна излагация!

Четейки за портфолиото с Ексклузивни брандове?!?!?!?! За момент се обърках чантите на Кроки ли препродават.

Няма понятие "домашен хоспис". Хосписът е лечебно заведение на удостоверителен режим ,тоест за да функционира трябва да има Удостоверение за регистрация и не е домашно. Много интересно как така доктори и сестри посещават човека в дома му. В кое лечебно заведение работят , изобщо как е уредено всичко това.

Скивах някакви хиалуронови инжекции. Не искам да чета, че пак ще хвана някое нарушение на закона за лечебните заведения.

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 21:13 от missNoir

# 2 298
  • Мнения: 39 317
Тази снимка от кога е? Малкоданска роди ли? Изпуснала съм....

# 2 299
  • Мнения: 179
По повод ... Блажко преди някоя тук спомена, че се грижел за децата си? Сигурна ли е? Този е един изрисуван, лицемерен вярващ в Бог, отдавна неспособен нито за футбол, нито за каквото и да било. Жени го издържат, Бали или където и да ееееее по свестен няма да стане. Мъж? хахахах о се отнася до Бали или не знам къде си толова личи изкуствената снимка. Златка? Тя е същата като Мара отварачката, като онази гнус Валериева,Гущерова и т.н. Аааа забравих и Ганито Какви са............ к...........и

# 2 300
  • Мнения: 4 042
На мен ми харесва костюм с маратонки, хем елегантно, хем удобно...

# 2 301
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Снимката на адм.дир.и гл.юрисконсулт е 😳
Криво закопчано изглеждащо сако, с копче което всеки момент ще хвръкне...

# 2 302
  • Мнения: 11 671
Да беше само тя 😆
Имат и един "менидър" и една кака с джуки, дето на нищо не приличат 😆

# 2 303
  • Мнения: 12 984
Аз харсвам някои модели спортни панталони с маратонки, ама от тези дето са с платформа, за джуджета като мен са идеални! Дават ми 4-5 см плюс, без да се катеря на ток! Много съм доволна аз от модата:) Ся на 40 номер тези обувки изглеждат като ония старите ютии, сещате ли се😅🤪 Но на 36-37 са ИдЯлка:)

Коя ще е тая наследница от Велингард?! Сън не спя?! Сетих се за 1-2 ма те имат синове, да пази БОК да им закарат Блажко за зет😅😅🤪🤪
За момиче не се сещам, ще се чуе де:)

# 2 304
  • Мнения: 10 257
Аз харсвам някои модели спортни панталони с маратонки, ама от тези дето са с платформа, за джуджета като мен са идеални! Дават ми 4-5 см плюс, без да се катеря на ток! Много съм доволна аз от модата:) Ся на 40 номер тези обувки изглеждат като ония старите ютии, сещате ли се😅🤪 Но на 36-37 са ИдЯлка:)

Коя ще е тая наследница от Велингард?! Сън не спя?! Сетих се за 1-2 ма те имат синове, да пази БОК да им закарат Блажко за зет😅😅🤪🤪
За момиче не се сещам, ще се чуе де:)
И аз съм ок с модата на платформите, но както казах по-напред съм смърф. Но на Симона Загорова, в никой случай.

На Батинкови и сие, много логистика много нещо. Каква е тази дума и какво правят тези хора с подобни позиции?

# 2 305
  • Мнения: 9 697
Джъстин Бийбър с бебе, но не негово. Синът на Джейсън Кенеди е.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 22:39 от G&B

# 2 306
  • Мнения: 35 110
Тази снимка от кога е? Малкоданска роди ли? Изпуснала съм....
Мисля, че е от днес. Сега излизат в ИГ

# 2 307
  • Мнения: 731
Дует Ел Ей❤ От времената, когато в България се правеше качествена музика. Спомени…
Скрит текст:





# 2 308
  • Мнения: 4 042
Марая на Мария
Скрит текст:

Джулиана Гани винаги когато взима детето събота и неделя, му прави снимки и видеа като е само по памперс, пълен памперс, и ги качва в instagram... Не знам как да коментирам това Simple Smile

Емануела дано да го забрави този накрая
Скрит текст:

# 2 309
  • Мнения: 10 257
Дует Ел Ей❤ От времената, когато в България се правеше качествена музика. Спомени…
Скрит текст:






Това българки ли са? Много красиви момичета.

Общи условия

Активация на акаунт