Професионални серии за коса - тема 155

  • 60 276
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Богата хидратация с подхранване е. Шу по принцип залагат на маслата във формулите си. Не е за тънка и бързо омазняваща се коса   Shusu Sleek.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 719
Моята е доста гъста и с дебел косъм,не се омазнява бързо.Придава ли обем,че това не искам Simple Smile

# 32
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Не не придава обем,но и това,което дават по описание,че прибира фриза серията не е много вярно. Косата става мнооого жива буквално ластик не държи. Много си я обичам тая серия и я поддържам налична от години. На мен не ми прави допълнителен обем и не ми го сплесква.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 719
Благодаря за описанието! Flowers Hibiscus
Аз се изправям по принцип след всяко миене.Дали шампоана щом придава еластичност ще затрудни изправянето ?

# 34
  • Мнения: 4 246
Бяха го качили в Инстаграм преди може би 2 седмици, може и повече да беше!

# 35
  • София
  • Мнения: 769
Аз пак да попитам някой би ли препоръчал някоя профи марка лак за коса, с не най- силната фиксация. Не знам към коя да се насоча. Lakme ли, ECRU ли.. Loreal, между тях се колебая. Не съм ползвала такива досега (само обикновен на syoss отдавна), но сега ми трябва за повод. За задържане на къдрици във влажно време 😃 Хвърлих око на ECRU влагоустойчив лак за коса с UV защита, пантенол, вит. Е и глицерин. Звучи добре, но 0 отзиви в рибката.

Последна редакция: пн, 04 апр 2022, 09:19 от LoLo30

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 2 044
Може ли някой запознат със съставките да хвърли едно око дали има вредни неща в тази кератинова терапия -Aqua, cetearyl alchohol, hydrolyzed keratin,glycerin,ceteareth 25, cetrimonium chloride, polyquaternium-7,cyclopentasioxane,DMDM hydrantion,parfum,citric acid,benzyl benzoate.Благодаря ви предварително Green Heart

# 38
  • Мнения: 187
Може ли някой запознат със съставките да хвърли едно око дали има вредни неща в тази кератинова терапия -Aqua, cetearyl alchohol, hydrolyzed keratin,glycerin,ceteareth 25, cetrimonium chloride, polyquaternium-7,cyclopentasioxane,DMDM hydrantion,parfum,citric acid,benzyl benzoate.Благодаря ви предварително Green Heart
не съм експерт, но си спомням, че DMDM hydrantion го имахе и в Меди, и една дама тук писа, че не е ок. В гугъл има доста инфо за него. Може да погледнеш. Само за това съм запомнила, другите не ми говорят нищо. Страшно ме дразни козметика за сума ти пари да е пълна с боклуците и на евтината козметика. Някак си ми се губи смисъла да излея една торба пари за същата химия...

# 39
  • Мнения: 2 255
LoLo30, не е от профи сериите, но Елнет (Лореал) са топ лакове за коса.
Много професионалисти ги предпочитат пред тези от профи сериите.
Хвърли им едно око, не са и скъпи.

# 40
  • Мнения: 187
Момичета, ползвали ли сте минерална почистваща маска с глина за скалпа и корените на косата на Керастаз - https://www.notino.bg/kerastase/specifique-argile-equilibrante-m … renite-na-kosata/
Косата ми се омазнява много бързо и ми се иска да поразредя миенето. Чудех се дали тази маска е толкова ефективна, колкото обещават Simple Smile. Отделно в Нотино има подарък от Керастаз за порчка от 90 лв и тъкмо ще се възползвам.

# 41
  • Мнения: 666
Любими стилизанти са ми лилавата топка на  Tigi, lincroyable blowdry на Керастаз, текстуриращият спрей на Label.m, който е с много силна фиксация и този на Мороканойл, който е със средна. Ползвам и сухите шампоани на Батист, спрей за обем на Кингсли, който по-скоро ми дава усещане за мръсна и спластена коса, отколкото обем. Като лак за коса досега съм ползвала само Intesa, хвърлила съм око и на Елнет, виждала ги на тоалетката на всеки стилист. Косата ми е дълга и с тънък косъм, затова всякакви продукти с фиксация  са добре дошли.
Харесвам както идеално права и гладка коса, така и вълни, и къдрици. Плитки много харесвам, messy buns също. Подстрижката ми засега е права черта с етажиран бретон.
Ползвам и харесвам глината ма Керастаз, помогна ми за намаляване на омазняването.

# 42
  • Мнения: 1 336
Момичета, как бихте определили серията за обем на МилкШейк? Баланс или протеин?
Алфапарф имат ли хубава балансирана серия с превес на протеина? Нещо им се заглеждам. Струва ли си да им се обърне внимание?

# 43
  • София
  • Мнения: 769
За фенове на Olaplex - вече и в Златна Рибка 😊

# 44
  • Мнения: 31 172
Не използвам стилизанти, дори и когато си правя различни прически.

Общи условия

Активация на акаунт