Августинчета 2🌸2🌸 тема 15

  • 18 055
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 560
Не ми е целта да се заяждам, но твоя коментар прозвуча като заяждане към тези, които още кърмят, Савова.
Иначе исках да те питам, Савова, ако е удобно, понеже де чудя за едни обувки на Кларкс, има ли на етикета на самата обувка отбелязано дали е Wide или Standard fit? Ще прикача снимка ако ги разпознаваш (понеже назад четох, че си купувала на марката)
Скрит текст:
.

# 46
  • Мнения: 7 898
Питам бе жена успокой се малко. Simple Smile
Много сте сприхави ей Simple Smile.
Обувките са широки.
Това G под номера на обувката значи широка. Ако е Н е още по- широка, a F е стандартна ширина.

# 47
  • Мнения: 2 379
Питам "бе жена" и аз просто питам? Simple Smile Че и отговарям даже.

# 48
  • Мнения: 7 898
Някой беше ми похвалил Найк Флекс. Чудесни са и идеални за широко или високо краче и се обуват изключително лесно.

Последна редакция: сб, 09 апр 2022, 20:08 от G.Savova

# 49
  • Мнения: 1 560
Да,с такива проходи Борис и ще му взема за есента пак, че сега са изчерпани в Найк, а ми трябват сега. Двоумя се между Geox и Clarks.

# 50
  • Мнения: 7 898
Геокс още не ги е обувал и не знам до колко ще са му удобни. Кларкс има само зимни обувки и съм без забележки за тях.
Този модел на Найк го има на много места в нета и то на много добра цена.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 913
Имахме ние зимата на Примиджи и UGG, сега пролетта сме с кецове на Vans, puma , Адидас, даже и взех едни от Sinsay вчера- много сладки бледо лилави с цветенце.
Дано са удобни, ако мрънка нещо с тях, ще ги пенсионирам набързо. 😀

Има ли още като мен дето хич не им се пуска детето на ясла? 😂 уж исках, а все отлагам, викам още малко, още малко, то като гледам и тази година ще и се размине яслата на нашата госпожица….

# 52
  • Мнения: 819
Аз взех на Ния маратонки на Адидас и тя много си ги харесва. Всеки път избира с тях да излиза. Взех и 22 номер за сега и 23 за след месеци.
Аз пък искам да пусна Ния на занималня до обяд, но не знам как ще стане, защото тя изобщо не харесва други хора, много е привързана към мен и работата ще е адски трудна. Сигурно Септември ще опитам.

# 53
  • Мнения: 1 560
И аз мислех, че ще е много трудно свикването, защото не е прекарвал повече от 2-3 часа без мен, а и е бил с баба си или баща си. Обаче днес вече 5ти ден ходи и изобщо не е плакал, даже отиде с усмивка. Аз на ясла няма да то пускам скоро, но тази занималня до обяд ми е чудесен вариант.

Последна редакция: пт, 08 апр 2022, 15:09 от Mint.

# 54
  • Мнения: 2 379
Предполагам са части тези занимални? Някоя ползва ли кооператив? Последните години гледам пак се опитват да го възродят ,но ми се се струва пак,че е скъпо и трудно.

# 55
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Какво е кооператив? (:
Аз не знам какво щях да правя без яслата. Joy Направо не искам и да си мисля. Ричард обожава да ходи и не иска да си тръгва, когато отида да си го прибирам. Вчера го заварих да скача с децата в локва и нямаше сила на света, която да го извлече от там. Joy
П.С. Благодаря за темичката Hug

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 913
Една позната ползва кооператив. Не е много по- евтино от частните ясли, май към 400 лв излиза.

# 57
  • Мнения: 2 379
Марая, нещо като "общност " , майки с деца на близки възраст, сформират група от деца и родители, наемат помещение/я, всеки участва с нещо( гледане на децата, административни въпроси, организационни въпроси ....). Просто и аз не съм запозната много, но би ми било интересно някой с повече личен опит да сподели. Срещал съм обяви, но ми изглежда малко несериозно, много ангажиращо и скъпо. Защото това някакви случайно хора да сформират група  от деца и "персонал", да организират дневния ред , изхранване, занимания и всичко останало.....

# 58
  • Мнения: 819
И аз съм запозната с идеята на кооперативите, но лично за мен е ангажиращо.
Минт, проблемът при Ния е, че тя навън се крие от всички хора, в асансьора се плаши от присъстващи и не желае никой да я закача. Само с една от жените, които идват вкъщи да чистят, малко се закача и ѝ се усмихва.

# 59
  • Мнения: 7 898
В градината се научават да стават по- социални. И моя беше залепен за мен, но сега е съвсем друг и търси деца с които да си играе.
Това за кооператива хубаво, но тези хора имат ли изкарани курсове за спешна помощ , знаят ли какво да правят при задавяне и т.н? Мен лично би ме било страх да си оставя детето на такива ентусиасти.

Общи условия

Активация на акаунт