Какво ви е мнението за хороскопите?

  • 6 701
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 013
Ами аз като всеки нормален клиент първо огледах цените, на Алена са абсурдни, после попаднах на www.astroto.com и там всъщност направих връзка с Румяна Кожухарова. Прочетох някои от нейните статии в сайта и много силно впечатление ми направи Ретрограден Марс, защото ми даде обяснение на някои аспекти в моя характер, които са необясними за един овен... И така по малко...

Благодаря за инфото.  Аз за Алена съм си мислела, но какво разбираш под "абсурдни"? newsm78
Ако искаш ми пиши на лични за каква сума говорим.

На Алена цените ги има в сайта - най-скъпият хороскоп - пълен - е 500 лева. Но май нямаше под 100 лева по мои спомени. Иначе прави какви ли не хороскопи, включително за име на дете, дата за секцио и прочие.

# 16
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Препоръчайте ми добра книга за начинаещ за тълкуване, правене на хороскопи. Искам да се занимавам с хороскопи, но нямам на идея от къде да започна Sad намирам в нет-а доста заглавия, но нямам на идея на кое да се спра.
Предварително Ви благодаря.

# 17
  • Мнения: 334
Препоръчайте ми добра книга за начинаещ за тълкуване, правене на хороскопи. Искам да се занимавам с хороскопи, но нямам на идея от къде да започна Sad намирам в нет-а доста заглавия, но нямам на идея на кое да се спра.
Предварително Ви благодаря.
Аз започнах с книгите на Марион Марч и Джоан Макевърс Най добрия начин да научим астрология.Доволна съм,но въпреки това сега посещавам курс по астрология при известен астролог,за да ми доразвие знанията.

# 18
  • Мнения: 10 758

Аз започнах с книгите на Марион Марч и Джоан Макевърс Най добрия начин да научим астрология.Доволна съм,но въпреки това сега посещавам курс по астрология при известен астролог,за да ми доразвие знанията.
ЩЕ ми направиш ли един хороскоп  bouquet

# 19
  • Мнения: 87
оня ден - гледам си хороскопа и у него пише , че нямало да ми стане работата !
Бреееей , наистина не го вдигнах цял ден... Laughing Laughing : Laughing

# 20
Я хубаво прочети пак онова от оня ден!!!
Има разлика между "няма да ти стане работата" и "повече няма да ти става работата"!!!

# 21
Аз пробвах astroto, написах си точната дата и час на раждане и това, което прочетох за днешния си ден няма нищо общо с онова, което ми се случи.

# 22
  • Мнения: 87
Я хубаво прочети пак онова от оня ден!!!
Има разлика между "няма да ти стане работата" и "повече няма да ти става работата"!!!
муахахах , да бе - повече не чета такива работи и съм рахат  Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 4 451
Не вярвам в хороскопи. Но професионален и мен би ми било интересно да си направя. Но, признавам си - само от любопитство.

# 24
# 25
  • Мнения: 334
Не сериозно е да очаквате от сайт, в който  сте си въвели данните да получите точни резултати.Отчитат само един аспект,които е един и същ за много хора.Съществената разлика е,че ако има аспект между венера и луната например тригон има написан текст за този аспект.Този тригон на луната може да се повтори в друг период от време и текста в сайта пак ще бъде същият.
Но....... ако на мен Луната ми управлява 1 дом,на друг управлява 2 дом,на трети 3 дом и т.н. се получава различно тълкуване.

И тук идва същественото при прогнозирането на събития.Затова всеки човек е уникален и добра и точна прогноза може да получи при професионален астролог.С заплащане разбира се.

# 26
  • Мнения: 10 758


И тук идва същественото при прогнозирането на събития.Затова всеки човек е уникален и добра и точна прогноза може да получи при професионален астролог.С заплащане разбира се.


Ми добре де, кажи цената каква е.
И понеже съм от форума, за мен ще бъде ли нещо по-тъничко Flutter

# 27
  • Мнения: 87
И тук идва същественото при прогнозирането на събития.С заплащане разбира се.
...можеш ли да ми предскажеш дали ще се търкаляме с теб?! с/у заплащане разбира се... Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 334

Ми добре де, кажи цената каква е.
И понеже съм от форума, за мен ще бъде ли нещо по-тъничко Flutter

Ами зависи колко тъничко . Mr. Green
Майтап де.
Като казах професионален астролог нямах предвид себе си.

А,сега сериозно ако се интересуваш от астрология и искаш да ти кажа напр.асцендента и какви потенциали имаш ок дай си дата и час на раждане и ще ти кажа.
Но сериозен хороскоп с прогнози и тенденции изготвям само срещу заплащане,тъй като ми отнема много време и не е лесна работа.

# 29
  • Мнения: 334

...можеш ли да ми предскажеш дали ще се търкаляме с теб?! с/у заплащане разбира се... Laughing Laughing Laughing
Къде в снега ли?
Ми аз не съм врачка и нямам кристална топка. Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт