Секс без ангажимент. Възможно ли е?

  • 34 364
  • 261
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31 677
Искам да кажа, че дори и жената да търси неангажираща връзка, тя иска да се чувства харесвана, желана, избрана. Да има разходки и излизания, разговори и шеги, нежност в леглото. Чук и бег и секс само за задоволяване на физическия нагон не знам коя търси.
Една позната когато търси секс без ангажименти точно разходки, излизания ги избягва.
Не желае да опознава човека. Познава се, знае че може да хлътне.
Естествено нежности в леглото няма против, то иначе за какво и е.

# 31
  • Мнения: 9 701
Три месеца, по два пъти на месец. Мойта математика  показва, че сте се видяли 5-6 пъти, а ти вече си налапала въдицата и явно не ти е възможно да е само секс.
Господинът просто изпуска натрупаната… течност и дори няма желание да си комуникира особено с теб.
Отговорът на въпроса в заглавието е Да, ама не и в твоя случай.

# 32
  • Мнения: 7 409
Маша, самата ти се поставяш в такава позиция- кукла на повикване, два пъти седмично.
Тоя мъж, като не показва елементарно отношение за какво ти е? Не ти пише, не се интересува как ти е минал деня, не те гушка, няма нежност,  дори отива да спи в другата стая.
Това направо си е обидно за мен.
В такива отношения, дори и неангажиращи, не бих стояла. То и  в неангажиращите отношения ( примерно между двама семейни хора) трябва да има привързаност и до някаква степен грижа и любов един към друг.
Другото е само фитнес тренировка.

# 33
  • Мнения: 4 577
При неангажиращи отношения,  дали да продължат трябва да се решава по едно-единствено нещо - харесва ли ми, изпитвам ли приятна тръпка преди да се видим, искам ли пак? Ако има горчилка, обида, тягостно чувство, какъв изобщо е смисълът?

# 34
  • Мнения: 14 844
Не мога да разбера защо се мъчите да изисквате неща, които се дават във връзка, от неангажиращи отношения. Че то тогава каква е разликата между двете? Или е точно с надеждата да спрат да ви 'употребяват', о, каква драма, след като сами сте дали съгласие? 'Вързани' изисквания в просто сексуални отношения принизяват истинските връзки и говорят лошо за изискващия. Хем иска да се начеше, хем да е възвишено като любов, защото иначе ...знам ли, излиза нещо прост и без ценности?

Последна редакция: пн, 04 апр 2022, 03:17 от Нарцùса

# 35
  • Мнения: 7 409
Малко са  жените, които са удовлетворени от такива отношения. Дори първоначално да си мислят,че ги устройва.
После осъзнават,че всъщност са в губещата позиция.
Нарциса, чесането може и да е с човек, който те обича и желае и се интересува от теб  не само в кревата.

# 36
  • Мнения: 634
Дори да има шанс за по-сериозна връзка, най-вероятно ще е много измъчена и едва ли ще продължи дълго. За три месеца щом не е проявил по-голям интерес, не мисля, че има какво да се чака. Изглежда ми, че човекът иска да си задържи удобството, хубаво ще склони за малко повече нежности, но ще е само от куртоазия.

# 37
  • Мнения: 14 844
Нарциса, чесането може и да е с човек, който те обича и желае и се интересува от теб  не само в кревата.
То за моженето - може. Тук обаче говорим за секс без ангажименти.

# 38
  • Мнения: 7 409
Да, секс без ангажименти, ама друг път.
Авторката очевидно не се чувства добре в тая конфигурация.

# 39
  • Мнения: 3 190
Сексът е кофти, два пъти месечно, на мъжа не му пука за теб като за човек - ама можело ли да стане нещо повече. И за какво ти е?

# 40
  • Мнения: 9 701
Винаги може да премине в кофти връзка, изпълнена с неудовлетворение, но пък загубила ти 3-4 години.

# 41
  • Мнения: 18 298
Вероятно и с бившата е бил същият. Както казах, според мен човекът толкова си може. Пробвал е да ти угоди - дошъл да спи при теб. Обаче си изглежда дърво.

# 42
  • Мнения: X
Щом не проявява нежност, ласки, значи не е добър в секса. За мен, ако в един секс няма целувки, ласки и нежност, не е никакъв секс.

Бягай от тука, бе. Не ти ли се е случвало да се награбите, защото много искаш секс, ама точно с този и точно защото е добър. Секс само в леглото ли правиш? Хм, на мен пък ми се е скапвала вечер от много ласки и целувки (да се чете лиготии)

# 43
  • Мнения: 14 844
Да, секс без ангажименти, ама друг път.
Авторката очевидно не се чувства добре в тая конфигурация.
Като не се чувства добре - чантата и чао. Мъжът не е виновен.

# 44
  • Мнения: 2 570
После осъзнават,че всъщност са в губещата позиция.
Затова единственият важен критерий е ти самата как се чувстваш в такава връзка. Ако си ок, не търсиш друго, продължаваш.
Почнеш ли да изпитваш (измислени) тръпки, да ревнуваш, да си представяш бъдеще, при все че господинът е на светлинни години, прекрати.
И всичко това само заради накърнено его.
Спонтанността е най-важна в една връзка. Нещата да се случват от само себе си.

Общи условия

Активация на акаунт