Vaya Travel

  • 3 513
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, фирма Vaya Travel позната ли ви е? Има ли хора който са запазвали почивка при тях?

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също съм се насочила към тази агенция. Със съпруга ми смятаме да прекараме лятната си почивка в Турция и офертите, които предлага Vaya Travel ми се видяха добри. Може ли някой, който има опит с тази агенция, да изкаже мнение и да даде съвет?

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте, фирма Vaya Travel позната ли ви е? Има ли хора който са запазвали почивка при тях?
Не препоръчвам, пътувахме на 31.05.22 г с две деца на 5г и 2г.Пристигнахме на летището в Бодрум с договорен от Vaya Travel трансфер от летището до хотела .На 35 градуса температура чакахме 2 часа на летището с две малки деца ,гладни и жадни и никой не дойде, накрая такси и хайде на хотела.След връзка с въпросната фирма адекватен отговор нямаше!!!Връщането до летището трябва отново да бъде с трансфер, след много обаждания и отговори че ни няма в списъка ,решихме да вземем отново такси за да сме навреме на летището.
Пак казвам не препоръчвам, пътуване с тази фирма......имат неорганизирани пътувания и много оправдания за които ние плащаме!!!

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте, ние със съпругата ми и 2те ни деца също пътувахме с услугите на тази фирма и сме много доволни. В началото на май месец 2022 бяхме в Бодрум с организиран транспорт от Вая Травел - автобус. 7 дни на all inclusive, бяхме в хотел Сънденс Ризорт 5*. Връщането пак беше с автобус, отново организиран от същата фирма. Нямахме никакви проблеми с пътуването, а освен това имахме още един трансфер от Бодрум до самия хотел, посрещна ни представител на място. Нямаше никакво забавяне. Като цяло сме много доволни и дори сме си резервирали почивка и за края на септември отново в Турция и отново с Вая травел.

# 4
  • Мнения: 1
Ние със семейството миналата година бяхме с тях в Турция и сме много доволни от цялото преживяване.
Имат супер оферти, пускат много отстъпки за големите хотели All Inclusive и залагат на собсвтвен транспорт или автобус. Освен това като видях тази година какви са цените на самолетните почивки за Турция, направо е двойно.
Имат и представител на място, което си е голям плюс. Тази година ще бъдем пак септември и сме избрали Кушадасъ, първа линия.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте, ние със съпругата ми и 2те ни деца също пътувахме с услугите на тази фирма и сме много доволни. В началото на май месец 2022 бяхме в Бодрум с организиран транспорт от Вая Травел - автобус. 7 дни на all inclusive, бяхме в хотел Сънденс Ризорт 5*. Връщането пак беше с автобус, отново организиран от същата фирма. Нямахме никакви проблеми с пътуването, а освен това имахме още един трансфер от Бодрум до самия хотел, посрещна ни представител на място. Нямаше никакво забавяне. Като цяло сме много доволни и дори сме си резервирали почивка и за края на септември отново в Турция и отново с Вая травел.

Здравейте! Относно самото пътуването нямам въпроси.Бихте ли споделили малко повече информация за хотела,защото и ние сме се спряли на него.Какви са условията,храната,местата за отдих за деца и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт