Възможно ли е да няма бременност при 2чертички?

  • 2 037
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 492
Хайде и аз да съм в челната тройка.Честито!Леко бременеене!При две чертички не вярвам да има грешка.

# 16
  • Мнения: 476
Благодаря ви! Много ми е трудно да възприема мисълта! Направо не мога да повярвам! Дано наистина да няма грешка! Таткото ще лети от радост. Дали да му кажа днес или да изчакам прегледа???

# 17
  • Мнения: 11 607
Ти си знаеш човека най-добре!!!!! Ако искаш все пак му го кажи по оригинален начин днес,но с уговорката,че голямата почерпка ще е в понеделник след прегледа!!!!!!

А между другото то когато има такава новина и когато има поне 3-ма честитили  Laughing Laughing Laughing се черпи от този,който е с повода! Така че , ние чакаме......

# 18
  • Мнения: 2 196
Пу и аз на опашката за поздравления -Честито!  bouquet

# 19
  • Мнения: 476
С удоволствие ще почерпя целия свят!!!  Two Hearts

# 20
  • Мнения: 6 461
Сигурна съм ,че двете чертички означават бебче.... Mr. Green
При мен беше така ,до сега не ме е подвел тест с две чертички......хихихихих
Два пъти ми се е случвало и грешка няма. Peace
ЧЕСТИТО  bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Честито и от мен тогава щом бебчето е желано. Съветът ми е да изчакаш поне 10-тина дни преди да отидеш на лекар, за да не се окаже, че е твърде рано да се види нещо на ехограф.

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 14:54 от gmsvetla

# 22
  • Мнения: 5 362
Честито тогава и от мен! HugДобре дошла в клуба! Peace
Отиди другата седмица на лекар,но май е малко рано.Но все пак,за твое успокоение!
И недей много да казваш още хубавата новина(само на нас във форума може Joy)

# 23
не мисля че щом има 2 чертички има вероятност да не си бременна.Така че ЧЕСТИТО аз преди 4 дни разбрах че съм бременна именно със тест - 2 на брой.Още не съм ходила на лекар , но съм сигурна в резултата.ЧЕСТИТО още веднъж Hug

# 24
  • Мнения: 476
Благодаря ви отново! Честито и на теб mile_   newsm10!   Кога е най-сигурно да отида на лекар? Мисля, че знам точната дата, когато е станало и от тогава са минали 23дни. Въпреки, че това може би не е от голямо значение...

# 25
И аз благодаря, но лично аз си мисля че е още рано за лекар Thinking.Направи още един тест и ако и той е положителен не мисля че има място за съмнение.Казвай на таткото  Peace.За сега аз смятям да поизчакам с гинеколога поне 1-2 седмици.  love001

# 26
  • Мнения: 3 334
Честито момичета  bouquet,такива новини много ме радват Hug

# 27
  • Мнения: 3 500
Щом показва 2 черти е почти сигурно, че си бременна.

# 28
  • Мнения: 2 019
честито  bouquet

# 29
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
тестовете са доста надежни така че е малко вероятно да не си бременна но все пак се констатира 100 % след прегледа при лекар ... изчакай още малко около седмица и си запиши час ... надявам се на радостни новини от теб ...ще стискам палци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт