Боя за коса - Blond51 - Клуб на блондинките

  • 42 526
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 78
Не използвам фейсбук. Дали ще стане без регистрация?

# 61
  • Мнения: 114
Момичета помощ!
Бях си една много хубава платинена блондинка, но ми щукна да правя лилава зимата и да не ползвам боя се мацах с шампоан оцветител / от къде да знам, че било по вредно и по-трудно се махало от боята/.
Обаче русото в мен почна да надделява пак, но пък това лилавото не се маха и не се маха.
Та реших да пробвам с деколор, въпреки че фризьорката ми каза, че ще стана синьо зелена и че ще трябва да изчакам напълно да се махне лилавото или да се реже косата.
Та намацах аз с деколора и сега съм синьо зелена в краищата.
Кажете с какво да боядисвам отгоре, че да се се махне това отровно зелено., а основата да посветлее малко.
Косата ми е податлива на боядисване, основата е светло кестенява,  вече побеляла, тънък косъм

# 62
  • Мнения: 2 149
Ще пробвам и аз боята Lorvenn, благодаря за отзива на Кристина 😘. Взех 12.81 и 00, с 12% оксидант, мисля че ще се получи добро изсветляване😉. Продавачката ми препоръча киселинният шампоан на Лорвен, 1 път се минава косата след боя, последва балсам не маска и на следващото къпане пак с киселинният шампион 2 пъти се мие косата пак с балсам. На трето миене след боя се слага маска ( за запечатване на цвета). Ще постоя и последните 10 мин с разредена боя за леко изсветляване по дължините. Снимки след боя😉

# 63
  • Мнения: 1 602
Супер, дано се получи добре и само с 1281,аз винаги смесвам поне по 2 номера Grinning ще чакаме снимки Kissing Heart за синята коса по-горе ще помогне премахване с вит Ц предполагам или сместа с веро на една съфорумка тук, аз бях запазила мисля рецептата й, ще проверя.. ето това намерих, дано помогне

# 64
  • Мнения: 78
Здравейте! По препоръка на фризьор купих 13.0, 10.0 и 10.1 с оксидант 30 вол.
Нещо изобщо ще се получи ли?

# 65
  • София
  • Мнения: 10 332
Здравейте! По препоръка на фризьор купих 13.0, 10.0 и 10.1 с оксидант 30 вол.
Нещо изобщо ще се получи ли?

Какъв отговор очаквате да получите на така формулиран въпрос Mr. Green

# 66
  • Мнения: 4 768
Здравейте! По препоръка на фризьор купих 13.0, 10.0 и 10.1 с оксидант 30 вол.
Нещо изобщо ще се получи ли?
бих взела боите и отишла при същия този фризьор. Не бих рискувала да смесвам, дозирам и мажа, още повече щом като специалист ме е посъветвал, той най-добре ще знае какво да направи.

# 67
  • Мнения: 5 327
Здравейте! По препоръка на фризьор купих 13.0, 10.0 и 10.1 с оксидант 30 вол.
Нещо изобщо ще се получи ли?
Ще се получи вероятно, но все пак зависи каква коса ще изсветлявате, дали корени, дали дължини, каква е целта. Нямам идея какво е 13.0. Вероятно е някоя суперизсветляваща боя, но не ми е попадал подобен номер.

# 68
  • Мнения: 78
Ще мажа цялата коса. Шарена ми е малко в момента от тъмно до светло русо.

# 69
  • Мнения: 942
Да се оплача и аз. Взех суперизсветляващата 12.89 на Колестон с 9% от техния оксидант.  Добавих плекс и резултата е синьо-зелена коса с нюанси на червено. Бях ниво 8-9. Предния път правих с 12.16 и беше много добре.  По съвет на консултантката смених нюанса. Надявам се да падне мата, в противен случай ще правя маслени маски.

# 70
  • Мнения: 5 327
Този номер на Колестон и при мен не се получава. Ставам като блатна в косата и го избягвам.

# 71
  • Мнения: 942
Този номер на Колестон и при мен не се получава. Ставам като блатна в косата и го избягвам.
Много точно определение за цвета.

# 72
  • Мнения: 1 602
Аз станах с кафяв корен последния път с Вела и тотално я отписах. Смешното беше, че фризьорите в салона непрекъснато хвалеха цвета, колко добре се бил получил 🤷‍♀️🙈 специално ги бях предупредила колко тъмен и упорит корен имам, бяха убедени, че ще го изсветлят достатъчно като смесят нужните номера. Трябва да изнамеря снимка, беше потресаващо

Последна редакция: нд, 24 апр 2022, 16:54 от Christina-89777

# 73
  • Мнения: 942
Да ви покажа колко ужасен е резултатът с Колестон 12.89. Като Круела съм в главата. Във вторник тръгваме на почивка. Чудя се ако седя цял ден с Еластисайзер дали няма да падне сивото. С витамин С не ми се прави, много изсушава.  Дайте идеи!

# 74
  • Мнения: 5 327
Не знам за еластисайзър, аз мия колкото имам търпение косата с шампоан. След няколко дена (или веднага, зависи от настроението ми) слагам друга боя. Не препоръчвам последното, само споделям. Не мога да се търпя и рискувам на своя глава.

Общи условия

Активация на акаунт