ИСКАЛО ЛИ ВИ СЕ Е.......? изненадка...не иде реч за SEX

  • 1 977
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 732
Да. Искам да живея в Средновековието и да нося рокля с кринолин...

И аз, и аз  Mr. Green

# 16
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Много ми се е искало да живея в приказките.Още като дете.Всеки път в различна.

# 17
  • Мнения: 8 505
Като се замисля - не... , но Френския кралски двор ми звучи примамливо със своето величие и развратност  Twisted Evil

...и венерически болести.Нали знаете как се е появил аналният секс (точно там-в кралския двор)-мислили са си,че чрез него венерическите болести не се предават.Блажени са вярващите...

По темата-не бих искала да живея някога някъде.Не и за постоянно.Но нямаше да откажа кратки разходки в миналото до Китайската стена,до земите на древните народи в Южна Америка и до още няколко места.

# 18
  • Мнения: 1 517
Да. Искам да живея в Средновековието и да нося рокля с кринолин...
Примамливо звучи. Само не знам ако имам право на един избор  newsm78 , щото на доста различни места ми се живее - и австралийска туземка, и придворна дама от кралския двор...някоя от свитата на кан Аспарух или пък партизанка (и после ще ви кажа как е през месечния цикъл  Joy ).

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
...или пък партизанка (и после ще ви кажа как е през месечния цикъл  Joy ).

 newsm78 Ааа, не разбрах партизанка или куртизанка... newsm03

# 20
  • Мнения: 220
Не съжалявам че живея в този сват - болка,страст,любов...дълг,грижа,отговорност.
Е така е,който каквото сам си направи - знаете че никой друг не би могъл.Обичам и ....КВО,разпнете ме де - ама  аз пак ще Ви обичам бееее.
Обичам Дъщеря си,страхотна мадама е (а квото пропуска ще я науча),обичам Jemy(жена си - и тя има кво да учи)...........абе изобщо,обичам да обичам....
Е това е моя свят,и не бих го заменил за друг.Ще ме запитате ЗАЩО.
Защото ги ОБИЧАМ,те са днес - не са в друго време,в друг свят

# 21

Например на мен ми се е искало да съм живяла по времето на Хан Аспарух

Когато прабългарите са заздравявали българо-славянската дружба в храстите със славянките?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт