Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 27 157
Обаче прекалят с някои сторита... Аз внимавам да не разбера нещо.
Гуспата много свобода им е дал, ама явно цели и реклама, че повечето от тях имат много последователи в Инстаграм, а той няма толкова и разчита на допълнителна популярност.
Та като видя, елементи от самите игри и спирам, със стрелкичката на дясно и игнор, хаха.
Но видях, че игрите наистина ще си струват. Ясно е, че няма как да са като на ИВ (бюджет, локация и пр.), но ще са на ниво Сървайвър грубо казано. И най-важното, няма да има режисиране и прецакване на някого! Излизаш, даваш максимума от себе си и каквото сабя покаже.
Плюс е, че отпадналите двойки в началото явно ще останат на място до края, защото вече са минали 5 дни от началото на снимките и би трябвало да имаме вече отпаднали участници, но като гледам на снимките и сторитата всички са си там, не липсва нито един. Simple Smile

И гледат заедно Сървайвър от понеделник до сряда и Ергенът от четвъртък до петък и коментират, ахкат-охкат и така. Бе купон е там. Simple Smile

# 31
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Ехеее просто не очаквах Ивет Горанова да участва затова много ме  дразнеше че я познавам но изобщо не предполагах че ще участва в игри - нали и предложиха работа в системата на МВР - за мен тя е великолепна Simple Smile

# 32
  • Мнения: 9 700
Ехеее просто не очаквах Ивет Горанова да участва затова много ме  дразнеше че я познавам но изобщо не предполагах че ще участва в игри - нали и предложиха работа в системата на МВР - за мен тя е великолепна Simple Smile
Тя е гост звезда, обединител и лице на новия сезон на Максимал “Реванш за българската роза”
Не е участник в състезанието.

Последна редакция: пт, 08 апр 2022, 18:32 от Bengun

# 33
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 452
Сега откривам темата.
Гласувах-"Сървайвър" и "Стани богат".
Ами опитах с двата бг сериала,ама не...
ДавайтИ още хубавини от Божинката..😁

# 34
  • Мнения: 9 700
Юли и Елизабет




Pink Floyd се събраха за пръв път след 28 години, за да запишат песен, посветена на Украйна.


Hey, Hey, Rise Up! е записана миналата седмица. В нея участва и украинският изпълнител Андрий Хливнюк, член на групата BoomBox.
Хливнюк се появява във видео в Instagram, в което пее сам на пуст площад в Киев. Клипът е забелязан от членовете на Pink Floyd, които решават за използват гласа на певеца за песента си. Те се свързали с Андрий, докато бил в болница, и Дейвид Гилмор му изсвирил малко от парчето, а Андрий се съгласил да участва.

Hey, Hey, Rise Up! е своеобразен прочит на украинската народна песен "Червона калина", а към Гилмор се присъединяват Ник Мейсън на барабаните, басистът Гай Прат и кейбордистът Нитин Суони.

За Гилмор има и личен елемент - снаха му Янина е украинка и внуците му са наполовина украинци.

Последна редакция: пт, 08 апр 2022, 20:38 от Bengun

# 35
  • Мнения: 2 489


Футболно предизвикателство ⚽️😁⚽️:



# 36
  • Мнения: 3 072
Благодаря за темата 🌺
И аз съм с биОполярно разстройство,  гледам всичко, но като имам време. Съответно доста пропускам, и имам нужда от Вас , за да наваксам, като чета темите.

# 37
  • София
  • Мнения: 27 157
Със снощния епизод в Ергенът мислех, че са ударили дъното, ама май тази вечер ще има ново дъно.
Няма такъв грозен 'булинг' просто. Леле това руската школа е страшно нещо.
Тази Капитонова ги прави диви и щастливи вътре и няма кой да я спре? тц тц тц
Това предаване трябва да го спрат, а bTV осъдят. Явно си падат по насилие над жени. Във Фермата 7 имаше насилие над една жена от двама мъже, сега пак една жена е тормозена от глутница съскащи змии.

А тази пияница Венета се яви при Цитиридис пияна и надрусана и се чекна 15 минути. Долно и пошло.

И това предаване се гледа повече от Сървайвър?

Срам ме е от българите.

# 38
  • Мнения: 10 256
И аз не съм разбрала че има нова тема. Реших че никой нищо не пише. Аз цъкнах в анкетата на Мен не ме мислете, Сънито ще гедам уж (ама ако е хубаво времето, може и на есен да го почна), и талантите гледам чат пат.

Да питам тези които гледат Сървайвър, какво ви е мнението за Кари? Мъж ми гледа, и аз надавам по едно око и ухо докато шетам. Кари чисто физически много я харесвам, но понеже не следя задълбочено не мога да преценя каква е като човек (спрямо това което показва в играта). Ако на някой му се пише, да драсне две три мисли Simple Smile . Гледах я и в Черешката преди още да се знаеше че ще учавства, също много мила и добричка ми се видя. Но кой знае.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 551
Глас за "Сървайвър" в анкетата, защото само него гледам в момента.

# 40
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
vici75, Кари е добра в играта и може да стигне финал Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 27 157
Според мен ако Кари стигне финал почти сигурно ще спечели, но според мен ще отпадне малко преди финала. По някакъв начин няма да се класира на него. Не е спойлер в никакъв случай. Просто усещане, което е като комбинация от всичко видяно и чуто от нея след предаването...

# 42
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Кари - няма съмнение , че физически е много добре подготвена , то това и е работата де
ама иначе .. долна лисица е ( поне това , което ни се представя в предаването ) .. или както моя мъж я нарича - тва ненаяденото
Последния път с картофите , ако не беше спечелил Драго , тая пак щеше да излапа всичко сама , без да споделя с другите
аз съм на принципа - едно парченце да има , ама ще се дели на колкото човека са
Не знам , не я харесвам
Гледам американския 42 сезон , еми много му се радвам .. пак има много интриги , ама някак си по леко ги приемам . Докато нашите наистина се престарават , особено с идеята , че виждаш ли аз нямам стратегия и не ме блазнят парите ( Ванко ) ..

# 43
  • София
  • Мнения: 27 157
Снощи загледах за първи път Хелс Кичън този сезон заради гостите от Игри на волята. Всъщност го изгледах целия епизод, от-до. Хах, сините от ИВ изобщо ядоха ли? Това сериозно ли е предаване за професионални готвачи? Сериозно ли 1 час не може да се направи вегетарианска салата? 😮 А тази Андреа и тя ли е готвач? За първи път слага месо на скара ли, що ли? Нещо не мога да схвана. Това реалност ли е или Тупаревски сценарий?
Това с кънките беше излишен риск, ако някой си строши нещо, какво правим? Беше забавно, факт, ама, сега това са готвачи, не кънкьори. Николай подразбрах от епизода, че е влязъл с голяма визитка (Камен и Денислав го иронизираха за претенциите му), а пък му върнаха два омлета? Омлет и аз правя с лекота. Хора, това не е сериозно просто. Но пък се гледа, някак си те грабва и искаш да видиш какво ще се случи. Ей това им е магията на Тупаревските шоута явно. Не можеш да ги приемеш сериозно, но ги гледаш и в тях винаги има много дразнители, които провокират коментари и гледаемост.

Да се върна на епизода. Хареса ми как Туджаров избъзика сините, че тази вечер са на реката, т.е. няма да ядат, ахахаха 😃😄 леле, ужас. Една поръчка от шест не изпълниха?!
Стана ми неудобно от Шеф Ангелов как им изстискваше лимон в устите на момичетата, това си е унижение. Това с хартията обаче беше яко, той също похапна, защото като потъне кораба и капитана потъва... Абе изложиха се сините. Може ли да няма никакъв синхрон, а някаква пълна каша. Значи гледам са ги разделили жени на мъже? Или по-скоро е имало вече доста елиминирани и червения отбор е останал само от жени, а в синия отбор е останала само една жена, ама пък каква. Тази Андреа ми хваща окото, а и се пързаля много добре, мммм. 😉 Ама ако така ще ми готви, тц тц

Естествено, че няма как само от един епизод да съди човек, но Ники не ми хареса определено и мисля, че пречи на сините. От червените Виктория е голяма скица и ми допада, Мариела също, ама забелязах, че е голяма паника и не знам как би се справила под напрежение.

# 44
  • Мнения: 2 489
Дяволче, по принцип отборите са жени (червени) и мъже (сини). В този сезон при жените имаше и един мъж - Денислав, който беше при червените със съпругата си. Съответно при сините - една жена ( Андреа). Впоследствие Денислав беше преместен при сините, защото постоянно покриваше грешките на жена си и си ги приписваше на себе си. А и защото сините доста оредяха.
Мариелчето беше най-неподготвената за формата откъм знания и опит, но тя е най-голямата читанка 🤗😁 и постоянно ходи с едни бумаги и чете рецепти. Много надгради като знания и умения. По отношение на стреса - беше номинирана и трябваше да води даже синята кухня и се справи перфектно.

Започвам да се чудя дали тези двамата не са в един отбор...


Игри на волята в Максимал (къде е Гошо 👀):


Общи условия

Активация на акаунт