Отговори
# 75
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 301
Mari_Mar, благодаря Simple Smile Наистина важен момента в който решават кой да отиде на полуфинал Simple Smile

# 76
  • Мнения: 9 700
Да се похваля - за петък,събота,неделя и два-три часа днес го докарах до Diamond 3 в Heartstone ... още един или два напъна и влизам в Legend ( топ 200 ) за април 2022, Европа.

# 77
  • София
  • Мнения: 27 337
От стори на Стратимир.
Максимал ще излъчат заснетия материал чак през Септември?!?! 😮
УАУ. Дано не е истина. Не че няма логика де. Гуспата се оплака миналия сезон от липса на интерес, защото явно Май месец не е подходящ за излъчването на онлайн реалити формат (то и за сериал и за нищо не е) и явно сега ще чакат хората да си отпочинат хубаво през лятото и да зажаднеят силно за реалити състезания. И да подгреят голямата аудитория, която ще си чака Фермата и Игри на волята през септември.

# 78
  • Мнения: 9 700
Игрите започват в самото начало на септември, между 4 и 8 септември обикновенно. Явно иска да използва старта на ИВ4 за по-голям хайп Гуспата, но не съм сигурен колко добро решение е това. Аз бих го вместил точно преди началото на ИВ4 да е финала на Максимал.

# 79
  • Другата България
  • Мнения: 37 734
В последния епизод на риалитито “Ергенът” най-сетне имаше състезания за проверка на важни качества на участничките - като знанията и общата им култура.

Отговорите на много от тях и то на доста простички въпроси шокираха всички.

Ето извадка на най-фрапантните неща, които написаха на своите “табелки” момичетата:

Въпрос: Кога е освободена България от турско иго?

Деница: 1806 г.
Благовеста: 681 г.

Въпрос: Кой е най-високият връх в Стара планина?

Благовеста: връх Мусала
Виктория: връх (на почти всички въпроси Виктория сърдито обясняваше, че не е учила българска история и литература, и география, че да ги знае тия неща…)
За това водещият Наум Шопов попита рускияната Виктория кой е автор на “Анна Каренина” и вместо Толстой, отговорът й беше - Пушкин.

Въпрос: Кой е главният герой в романа “Под игото”?

Благовеста: Баба Илийца

Въпрос: Кой е написал „История славянобългарска“?

Александра: Иван Вазов
Ния-Косара: Неофит Рилски.

# 80
# 81
  • Мнения: 2 699
Доста недалновидно решение ще е да се излъчи Максимал през септември. Ако и досега предните сезони са се излъчвали по това време, ето защо не може да събере гледаемостта, която има потенциала да има.
Първо, тогава е най-натовареният телевизионен сезон, а е натоварено за повечето хора и откъм работа, училища и т.н. Масово зрителят има капацитет да гледа по едно-две неща на вечер. Много малко хора ще намерят време и желание да сместят да гледат и това.
И второ, това ако ще се гледа по-масово, то ще е от фенската група на участниците. Тези хора в момента са подгряли с постове и вкючвания. През септември - я камилата, я камиларя.

Мери, аз имам чувството, че е мода още от Брадъра да се гаврят с участниците с такива въпроси.
Честно, бих понесла много добре даже, ако един свестен човек не знае кой е главният герой на "Под игото". Има много по-важни неща в тоя живот.
Като съм чела отзиви за Ергенът, датите са им най-малкият проблем на тези моми.
Да се държат на положение, пък за Освобождението ще си прочетат на някой паметник и ще го запомнят.

# 82
  • Другата България
  • Мнения: 37 734
Скрит текст:
Доста недалновидно решение ще е да се излъчи Максимал през септември. Ако и досега предните сезони са се излъчвали по това време, ето защо не може да събере гледаемостта, която има потенциала да има.
Първо, тогава е най-натовареният телевизионен сезон, а е натоварено за повечето хора и откъм работа, училища и т.н.
Масово зрителят има капацитет да гледа по едно-две неща на вечер.
Скрит текст:
Много малко хора ще намерят време и желание да сместят да гледат и това.
И второ, това ако ще се гледа по-масово, то ще е от фенската група на участниците. Тези хора в момента са подгряли с постове и вкючвания. През септември - я камилата, я камиларя.

Мери, аз имам чувството, че е мода още от Брадъра да се гаврят с участниците с такива въпроси.
Честно, бих понесла много добре даже, ако един свестен човек не знае кой е главният герой на "Под игото". Има много по-важни неща в тоя живот.
Като съм чела отзиви за Ергенът, датите са им най-малкият проблем на тези моми.
Да се държат на положение, пък за Освобождението ще си прочетат на някой паметник и ще го запомнят.
Говори ми.....
Три неща, и то едно след друго, следене на темите за тях тук, смените ми - и нощните, които са през нощ напоследък, в нета следя още два-три сериала, единия свърши, отделно домакинските дейности....по едно време някъде казах, че семейното ми положение се свежда до : "между ТВ и работата си говоря с някакъв мъж....".
Още две седмици да устискам, да свърши Сървайвър, и ще глътна въздух..... надявам се.....

# 83
  • Мнения: 2 699
Мери, звучиш сякаш имаш нужда от една хубава почивка на Малдивите, примерно Stuck Out Tongue Winking Eye
Как насмогваш, не знам.

# 84
  • Другата България
  • Мнения: 37 734
Лишавам се от сън.
Ама малко остана.

# 85
  • Мнения: 2 547
И аз съм учудена от решението Максимал да се излъчва през сертември. 🙄 Миналата година е стартирал края на април, доколкото помня. Ако Гуспата е решил да се съревновава с ИВ... трудна работа. Той не беше ли обявал някаква новина... май за принципа на разпределение на двойките... в началния час на финала на ИВ? Нещо такова ми се върти в главата...

# 86
  • София
  • Мнения: 11 708
Голяма реклама му направи и накрая ще се излъчва година и половина по-късно, ще каже човек, че за Сървайвър или ИВ се готвят.
Да го бяха снимали тогава май/юни да са красиви кадрите със зелена трева. Дано поне този път е добре монтирано.

# 87
  • София
  • Мнения: 27 337
Нека уточня, че това все пак не е официално решение, а чуто от Стратимир, който е разбрал от сигурен източник и така...
Гуспата нищо не е обявявал.
Миналата година първото издание на, ''С поглед към звездите'' се проведе в края на Април, началото на Май. По-точно тогава беше излъчено. И нямаше голям успех.
И може би заради това сега не искат да повтарят същото упражнение и ще го преместят през септември, който е много по-гледаем ТВ (и съответно онлайн) месец от Май. За Април никога не е ставало въпрос. Гуспата беше казал, края на Април, началото на Май да очакваме епизодите.
Но ще видим де... Наистина, те заснеха състезанието за 5 дни (от понеделник до петък ако не се лъжа) и сега ще се чакат 5 месеца до излъчването му?
Дано поне се опази тайната за финалистите и победителите. Аз нищо не знам.

За Ергенът беше голяма излагация, дам.
Лъснаха всичките плеймейтки и компаньонки там.
Единствено Гергана излезе чиста и донякъде туркинята, Дениз.
Останалите тотална излагация.

# 88
  • Мнения: 1 940
Относно Максимала. Това ми говори, че Юлиан е спечелил състезанието и в отбор заедно с Дени от "Един за друг". Но това са само мои предположения.

# 89
  • Мнения: 9 700
Всеки един от играчите е получил такава почетна грамота.


Общи условия

Активация на акаунт