За д-р Мърмарова от Бургас ?

  • 17 179
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 443
Родих  28 дни преди термина, още не бях говорила с нея за раждането и като и се обадих да и кажа, че ми изтичат водите, тя ми каза да си хвана багажа и да ходя в родилно. Проблема беше, че не мога по телефона да и кажа, елате аз ще Ви платя !  Confused

д-р Мърмарова не изражда и няма как да дойде с теб в родилното.Работи единствено в Ел Масри и в МЦ Литос.изключително внимателна и вежлива,страшно съм доволна от нея,много пъти съм я посещавала.
А относно мнението на една мама в предишен постинг,че трябвало да се запишеш при лекар,който работи в родилно,това са глупости.Аз направих такава грешка,но сега съм при друг лекар.Така или иначе в Бургас се плаща,винаги можеш накрая да се обърнеш към някой лекар или акушер и да го ангажираш за раждането 9с/у съответната сума,разбира се).
Но не мислете,че когато някой лекар ви е водил ЖК,ще се съгласи на добра воля да ви изражда безплатно.Няма такъв филм в Бургас.

# 16
  • Мнения: 6 461
Но не мислете,че когато някой лекар ви е водил ЖК,ще се съгласи на добра воля да ви изражда безплатно.Няма такъв филм в Бургас.
Не е въпроса до плащането ,че като се запишеш на ЖК,няма да платиш.
Въпроса е ,че няма да се луташ и да се чудиш на кого да платиш.
Моята приятелка беше на консултация при Д-р.Гамишев без да се уговаря с него до раждането.Когато я хванаха болките му се обади  и той  я посрешна в родилна зала.При това е родила принего -нормално .И не му е платила.Той всичко е направил по свое желание.Говоря ,че дори благодарности не е дала.

Да дам пример с мен :При първо ръждане нямах оговорка .Ходих на ЖК при лекар който не е в родилно .Раждане с  форцепс.Благодаря ,че детенцето ми се роди живо и здраво .Само няколко дни в интензивен сектор.А аз тогава с парите си и се чудех на кого да ги дам ..... doh
За второ раждане ходех на ЖК (САМО ЗА КАРТОН)при лекарка която работи в родилно .Която всъщност не я ангажирах,но ако ми се наложеше вече я познавах и нямаше да ми е неудобно да й кажа.
Но на частно си ходех при друг лекар ,при когото в същност родих .Ама си вързах дет се вика гащите .И на частно и ис касата ликарите бяха от родилна зала.Та  доктора от конс. ми на частно  каза ,че мога да разчитам на него и няма да има проблем.Родих нормално без усложнения.Не ми е искал пари .Както и да е децата ми са живи и здрави.Благодаря на Д-р Душепеев.
А относно мнението на една мама в предишен постинг,че трябвало да се запишеш при лекар,който работи в родилно,това са глупости.Аз направих такава грешка,но сега съм при друг лекар.Така или иначе в Бургас се плаща,винаги можеш накрая да се обърнеш към някой лекар или акушер и да го ангажираш за раждането 9с/у съответната сума,разбира се).
Това ,че при теб се  е получило така ,не може да пишеш ,че другите говорят глупости.
 Аз подкрепям мнението си и по горе дадох пример за това.
И двете ми раждания бяха при един и същ лекар но едно е когато ходиш при него на ЖК ,друго е когато те види за първи път в залата.
И да знаИш DARI_76 НЯМА ДА МОГА ДА СПА Mr. Green
Имаш да черпиш кафе
kaffeetrmker_2 Laughing

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 16:17 от дими

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 443
Това със спането с мен ли е свързано? Нещо не го схванах.
А относно воденето на ЖК от лекар,работещ в родилно,съм убедена-не че при мен се е лучило така.Тези лекари в Бургас са много заети (поради факта,че има наплив от мами,желаещи те да им водят консултациите) и самите консултации се претупват.Това не е само мое мнение.Освен това вече съм при друг лекар-положението не е по-цветущо,но явно в Бургас консултациите са на това ниво.
Имах в предвид,че винаги можеш да ходиш при лекар,който да те следи и от който си доволна (дори и да не работи в родилно).После в 9 месец да отидеш 2 пъти на преглед при лекар,който желаеш да ангажираш с/у заплащане и да говориш с него (естествено трябва да е сериозен и да знаеш от познати,че си спазва уговорките).Казвам всичко това, като искам да споделя моите впечатления и ако мога да помогна на някоя бъдеща мама,не с цел да се заяждам.Когато забременях всичко стана толкова набързо,че нямах много време да разпитвам и правя проучвания за лекар.Поведох се по акъла на мои познати да  се запоша при една лекарка,която е много хвалена в Бс (в действителност,не мога да кажа нищо лошо за жената),доста колеги също ми я препоръчаха.За мен обаче беше много важно да може да ми издава болнични без проблем,като имах намерение да не работя от 4-5 месец (поради естеството ми на работа). Затова,когато се записвах я попитах за болничен,тя ми каза че давала и нямало проблем.Представи си как се почуваствах месец по-късно,когато я помолих за 3 дена,тъй като трябваше да ходим в командировка-знаеше че имам неуспешна бременност в началото на годината и предпочитах да се пазя,както и това,че бях физически омаломощена от непрекъснатото повръщане и гадене.Даде ми,обаче първо ми увърташе и после с една физиономия,направо неудобно да ти стане.Тогава разбрах,че ме е подвела и че ще имам проблеми.Когато отидох в края на 4 месец и поставих въпроса за постоянен болничен,ми отказа.Да съм станела в 7 месец!!!Направо ми идеше да я удуша-цяла вечер не спах от нерви и притеснение.Накрая реших,че колкото и добра да е и внимателна при раждането,за мен е по-добре да изкарам спокойна бременност в къщи и се записах при друга,за която предварително се бях информирала че дава болничен (и дори не те разкарва по комисии).Съжалявам,че се олях и стана толкова дълго.
А що се отнася до това,което се е случило с теб и приятелката ти,това са изключения.Аз лично,ако всичко е наред,живот и здраве,не бих рискувала спокойствието си и живопта на детето ми и да разчитам на благоволението на някой.Лежала съм в патология и съм се нагледала на изроди,освен това съм се наслушала на разкази за раждащи майки оставени да се мъчат сами часове и дори дни наред.Радвам се,че си имала леко раждане и че и при двете ти деца си се разминала без да плащаш.Всъщност така и трябва да е-иначе защо ни удържат всеки месец пари за здравни осигуровки.Само че практиката показва,че тук е по-добре да си платиш.И като финал искам да ти кажа накратко какво се случи с братовчедка ми преди 5 години-първо,че преноси детето близо седмица-когато дойде в родилно по-рано я върнали,защото нямала контракции и разкритие.После при раждането при използване на форцепс са засегнали някакъв нерв на бебето и така и не проходи милото-сурка си крачетата,от 2 години са по санаториуми и болници,3-та операция му правят.Няма да ти казавам за какви нерви,безсънни нощи и за колко пари става въпрос!

# 18
  • Мнения: 6 461
............  да ти кажа накратко какво се случи с братовчедка ми преди 5 години-първо,че преноси детето близо седмица-когато дойде в родилно по-рано я върнали,защото нямала контракции и разкритие.После при раждането при използване на форцепс са засегнали някакъв нерв на бебето и така и не проходи милото-сурка си крачетата,от 2 години са по санаториуми и болници,3-та операция му правят.Няма да ти казавам за какви нерви,безсънни нощи и за колко пари става въпрос!
Това  за спането беше шега,предполагам ,че си разбрала...
Дори и да не съм съгласна с твое мнение ,не бих казала ,че пишеш и ли говориш глупости.

Аз също съм била в патология цял месец преди да родя голямото си дете и много добре знам какви са там.За това и ме разкарваха два пъти за пробно раждане .И на края форцепс,което е един голям УЖАС за детето и майката.Второто раждане ми беше оправено предварително,за да избегна подобни инциденти.
Съжелявам за детенцето на братовчедка ти ,но това е ,че нашите лекари явно не са толкова знаещи и можещи.Дано миличкото да се оправи.Аз дълго време трапарех да не би да му има нещо на моето дете в следствие от форцепса.
В болницата в Бургас  явно царува анархия ,но ние това не можем да го променим.Всеки лекар отива на работа с глава на раменете си и с човешка съвест,която явно при някои от тях липсва ,това че са груби и аругантни ние също не можем да го променим.

DARI_76 лека бременност и успешно раждане.А всъщност кога ти е термина?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 443
 Hug дими,аз съм за 11 май.А сега относно думата "глупости",не се засягай,не съм вложила буквалния смисъл на тази дума,аз имам (лошият) навик да реагирам на нещо,с което не съм съгласна с тази паразитна дума.Не съм искала да те обидя   bouquet

# 20
  • Мнения: 6 461
Няма проблем ,за това се пошегувах че няма да мога да спа  Mr. Green
Ако искаш мога да ти дам тела на д-р Душепеев

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 443
ок,къде му е чстният кабинет?

# 22
  • Мнения: 6 461
ок,къде му е чстният кабинет?
На улица "Републиканска" .Бившото фото Енгибаров .Сега там има нов Медико-стоматологичен център "ЕВРОПА".
Там му е кабинета.

Общи условия

Активация на акаунт