Ясновидки/ врачки - Тема 42

  • 65 358
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 34
Ама нищо не се е случило все още... Събрахте ли се?
Свърза се с мен чрез друг човек на третия ден, а утре вече трябва да се обади лично за да се изясним и говорим..Сигурна съм, че това ще се случи.. Магията си е магия, няма случайни неща..

# 31
  • Мнения: 4 042
Аз мисля, че този път историята е вярна Simple Smile толкова е странна, че звучи като истина

# 32
  • Мнения: 94
Ама нищо не се е случило все още... Събрахте ли се?
Свърза се с мен чрез друг човек на третия ден, а утре вече трябва да се обади лично за да се изясним и говорим..Сигурна съм, че това ще се случи.. Магията си е магия, няма случайни неща..
Магията не е вечна .
Дори и да не беше потърсила ходжа сама щеше да се развали магията зависи ако е била много сила няма да се развали лесно.

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 14:52 от Stoqnova_V_00

# 33
  • Мнения: 28
Здравейте.Бих искала да попитам,има ли някой който е ходил при   медиума Любомир Алексиев?Разбрах че е от Шумен но идвал и в София.Чета че е много добър медиум и ясновидец, но не намирам отзиви от някой,който го е посещавал.Много бих искала   ако  някой е ходил при него,да сподели своето мнение.Благодаря предварително!

# 34
  • Мнения: 34
Аз мисля, че този път историята е вярна Simple Smile толкова е странна, че звучи като истина
Всички така казват, че звучи като филм.. Но не е.. Самата истина! Ако не вярвах, че много се обичаме нямаше да търся тази помощ.. Но знам че ме обича.. Не може човек да те изостави за няколко дни без никаква причина.. И затова съм сигурна, че нещо му е направено.. Но сега всичко ще е наред.. Сигурна съм, и съм спокойна за бъдещето!

# 35
  • Мнения: 94
Аз мисля, че този път историята е вярна Simple Smile толкова е странна, че звучи като истина
Всички така казват, че звучи като филм.. Но не е.. Самата истина! Ако не вярвах, че много се обичаме нямаше да търся тази помощ.. Но знам че ме обича.. Не може човек да те изостави за няколко дни без никаква причина.. И затова съм сигурна, че нещо му е направено.. Но сега всичко ще е наред.. Сигурна съм, и съм спокойна за бъдещето!

И аз съм имала 6 месечна връзка и са ме оставили без причина .
Това не е любов .
Не може човек до вчера да ти е твърдял ,че те обича да е искал бъдеще с теб а утре да те остави заради първата срещната .
Гадно ми е било от това.
Но в моя случай аз го оставих да си тръгне .
Така и не се върна повече .
И по -добре.
Никога не съм изпаднала в състояние на отчаяние и да се моля на мъж.
Апсурт.
Но ти си знаеш на теб какво ти е и щом го обичаш бъди си с този човек какво да ти кажа .
Времето ще си покаже дали това твое решение е било за добро или за лошо.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 227
Едно време имаше книги, които не се продаваха, нямаше ксерокопирни центрове, а се преписваха и предаваха от ръка на ръка. Който имаше пишеща машина, пишеше с нея - това е. Та в такава една книга четох, че любовта, предизвикана от любовна магия, след време става истинска.

# 37
  • Мнения: 96
Според мен всеки ден се случва двама души да се разделят временно поради някакви си лични проблеми или причини и това не означава, че им е направена магия за раздяла. Не мисля, че в случая е правена и магия той да я заобича отново, а просто уж е “развалил” нещо.. Не виждам никаква мистерия в този казус и свръх натурално нещо!

# 38
  • Мнения: 94
Едно време имаше книги, които не се продаваха, нямаше ксерокопирни центрове, а се преписваха и предаваха от ръка на ръка. Който имаше пишеща машина, пишеше с нея - това е. Та в такава една книга четох, че любовта, предизвикана от любовна магия, след време става истинска.

Магията не е вечна.
Тя има ефект до няколко месеца или дори години зависи каква магия е.
Дори и да не я развали ходжа магията все някога ще изгуби ефекта си.
Истинска любов с направена магия няма.
Мое мнение.

# 39
  • Мнения: 10 699
Хора, мислите ли като пишете ?
Какво на практика е любовната магия - обсебване. Обекта става обсебен от поръчителя. Това е няма друго. Няма ги искренните чувства, искрата, трепетите. Има една механична кукла с навит механизъм която прави каквото кажеш. Все едно имаш много гладно животно, което иска да яде и прави абсолютно всичко за късче храна. Това е. От обсебен не може да чуеш собствено мнение, мисъл или какво да е. Всичко е според желанието на обсебващия.
Ако обсебващия прекъсне контакта с обсебния това може да доведе до лудост в буквалния смисъл. Защото в един момент това омръзва. Ако се стигне до деца при тях или в тяхното поколение задължително има аномалии. Може да се стигне и до там, обсебения да посегне на този който го е поръчал, един вид той е само за него и не иска да го дели с другите и само те са на този свят. За ревността няма какво да говорим - граничи с лудост също.
Когато погледнеш очите на такъв човек не виждаш живот, виждаш празнота и една измъчена душа. Виждаш пустота без капка живец. То това последното при повечето попаднали под въздействия на магии се вижда. Колко е срока на тази дивотия - зависи, но не минава от самосебе си !
А ако някой от роднините на жертвата разбере за какво иде реч и отиди при някой друг ходжа да помогне става едно мазало ....

# 40
  • Мнения: 34
Едно време имаше книги, които не се продаваха, нямаше ксерокопирни центрове, а се преписваха и предаваха от ръка на ръка. Който имаше пишеща машина, пишеше с нея - това е. Та в такава една книга четох, че любовта, предизвикана от любовна магия, след време става истинска.
Сигурна съм, че е така..

# 41
  • Мнения: 144
И от къде си сигурна ,като нямаш практически опит ?

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 227
Любовта вярва в чудеса. Любовта прави чудеса.

# 43
  • Мнения: 144
Тогава да казва вярвам в това ,а не сигурна съм.

# 44
  • Мнения: 4 042
Това, което казва Lan съм го виждала с очите си, и наистина е ужасно. Не го пожелавам на никого

Общи условия

Активация на акаунт