С какъв зехтин

  • 1 353
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
Идеята да се препоръчва зехтин е, че е много щадящ и нежен към бебешката кожа естествен продукт и не са отбелязвани случаи на алергия към него, или пък са много, много редки. Докато деликатната бебешка кожа може лесно да реагира на някоя от химичните съставки  в козметиката, била и тя най-марковата.






 

PeaceНякои бебета имат изключително нежна кожа,затова мазането с естествен продукт не е толкова лоша идея Siska79,колкото и добра да е една козметика в нея има и малко химия така че ако са и препоръчали зехтин,да маже с него без да преварявя! Peace  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 381
В началото ползвахме зехтин на "Моnini"-extra virgin.Преварявах на водна баня 15 минути.

# 17
  • Мнения: 5 362
Мазала съм със зехтин(екстра върджин,преварен) само месец и половина.След това минахме на готова козметика.

# 18
  • Мнения: 3 500
Мазала съм със 100 % оригинален зехтин докаран от Сирия /имаме приятел сириец/.Но той много цапаше и колкото и да беше хубав го замених с бебешко олио на Бюбхен.Много съм доволна.Мирише прекрасно и кожата на беба е като коприна.

# 19
  • Мнения: 1 321
Благодаря ви за отговорите  Hug
Мисля че кожата му не е суха и затова ще си продължа за сега с олиото на Бюбхен а ако имам проблем ще мина към зехтин.
А по отношение на това защо ми го е препоръчала доки това е така понеже след изписването ни от болницата страшно много ми го бяха изринали с пъпчици. #Cussing out #2gunfire #Crazy .Не знам каква козметика ползваха но беше в ужасен вид милото и то по цялото тяло.Но сега сме значително по-добре.

# 20
  • Мнения: 295
В началото и ние използвахме преварен зехтин, опитахме да сменим с олиото на Бюбхен но Илин се изрина. Когато започна да става много топло времето, същото се случи и със зехтина. Преминахме на нощното мляко на Бюбхен и сме много доволни.

# 21
  • Мнения: 875
аз се готвех да пусна същата тема.   Simple Smile 
чудех се какъв зехтин е добре да се използва и какъв е смисълът от преваряването на екстра върджина. и все пак - не мирише ли прекалено силно??? май е по-добре да пробвам с бебешко олио, а пък ако стане проблем - тогава да мина на зехтин.   newsm78

# 22
  • Мнения: 289
В началото ползвах преварен на водна баня екстра върджин, но бързо минах на олиото на Бюбхен - оказа се много сполучливо   Peace

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В началото ползвах преварен на водна баня екстра върджин, но после започнах с олиото на Нивеа, не сме имали проблеми досега.

Общи условия

Активация на акаунт