Къде се продават пици "Никас"?

  • 3 839
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Не ни харесаха  Rolling Eyes приличат на филия с кашкавал  Tired

Аз ти казах. Замразена пица ли е- бягай надалеч.
Кач пара е иначе "удоволствието"?

# 16
  • Мнения: 1 986
  Мерси,Никол,че сподели  bouquet И аз бях се наточила за тези пици-днес щях да търся в Пикадили-имах си аз едно наум за замразените пици/независимо от марката/....-най-добре си е домашна,или доставена от пицария Wink

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Кач пара е иначе "удоволствието"?
И аз искам да знам

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Замразени пици изобщо не обичам. 1-2 пъти съм си купувала, но дори филията с кашкавал ми е по- вкусна  Grinning
Никол, да са ни живи и здрави мъжете, че иначе откъде домашна пица  Hug Mr. Green Ако и ти си като мене с две леви и десет криви... Whistling

# 19
  • Мнения: 46 517
Той беше взел "Special" 7.20 лв. за 1 опаковка, която включва 3 пици (добре, че не се полакомихме да ги опечем всичките  Crazy), "Маргарита"-та е 3.19 лв. за бройка.


Тарталета, не е за приказка  Stop моята задача беше само да включа печката да загрява и пак не уцелих вярното  ooooh! на някакъв инфрагрил я бях настроила  Joy


# 20
  • Мнения: 4 176
Мен не ми харесаха. Ужасни са.

Виж, не е по темата, но аз ще дам съвет  chef
Може да купих от замразените блатове на "Мис каприз" или " нилана". Има ги в Била, Метро- навсякъде. Продават се по 3 и са по 1.50 някъде.
Купиваш доматено пюре, кашкавал, гъби, колбас ....каквото се сетиш и БОСИЛЕК за поръсване.
Гарнираш в/у направо замразения блат.
Първо доматено пюре мажеш, отгоре рендосания кашкавал и после останалите продукти. Печеш в предварително загрята фурна на около 220С. Става бързо и лесно и страшно вкусно.
В нас винаги има такова нещо.

# 21
  • Мнения: 750
За замразена храна биват, но определено не са нищо особено.
От хипер маркетите ги няма май само в БИЛА.

# 22
  • Мнения: 5 622
След като вчера говорихме, днес и ние се излъгахме да си купим от тези пици  Stop

По-голяма гадост не съм яла!По-голямо разминаване между реклама и действителност, не съм виждала! Смятам да пиша на господарите и да ги питам, след като рекламират въпросните пици дали са ги яли и, че тяхната реклама е достойна за един от техните репортажи, за лъжа и измама............  Stop  Sick

# 23
  • Мнения: 2 567
И ние с голямо нетърпение чакахме да ги пуснат тука и миналия ден си взехме. Пълен отврат  Sick
То беше ясно, че няма да е като на рекламата, ама съм яла къде по добри замразени пици и дори съм си мислила, че те са гадни.
И ние като Никол си взехме от тези дето са три в пакет на цена - 30 %. Ако ще и -90 % да е пак няма да повторя.

# 24
  • Мнения: 920
Да, във Фантастико ги има.
Не харесвам колбасите на Никас, но нали се подвеждам по всяка реклама, опитахме. присъединявам се към преобладаващото мнение - не стават.
От замразените стават на Д-р Йоткер и някакви имаше чешки ли полски ли.
Но всеки път като се изкуша ме хваща яд на мързела ми. Не е много по-трудно да вземеш 1 тесто и каквито продукти си искаш. А определено е по-вкусно.

Общи условия

Активация на акаунт