Къде в София има магазин за бельо Scandalo ?

  • 2 750
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
magazini na scandalo  ima na:parvo- yl.bratq miladinovi 34:vtoro v halite-suteren:treto-zaharna fabrika v targovski kompleks globus i na kraq no ne na posledno mqsto na bul.hristo botev 6 predi 5-te kusheta.nadqvam se 4e bqh iz4erpatelna.tezi sa glavnite magazini na scandalo ,tezi magazini sa sobstvenost na oficialniq vnositel v balgariq.

# 16
az mislq 4e e normalno v magazinite na scandalo da e malko po skapo ot drugite magazini koito sa6to imat stoka na scandalo.scandalo e oficialen vnositel  i vsi4ki  drugi magazini vzimat stoka ot sklada na scandalo.scandalo vse pak pla6ta mitni taksi.i spored men e savsem  upravdano da e malko po skapo. ima po golqm izbor

# 17
  • Мнения: X
 ooooh!ле-ле  гости ли е ,чудо ли е!!!Сакън, да не им избягат клиентите newsm62

# 18
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Уважаема poison_lady , мисля че се обърквате при определението за вносител и производител. Да на Симеон има складове за българско бельо, които продават и на дребно. Естествено , че цените ще са различни - нима си плащат редовно и всички данъци?? Или можеби имат мита за внасяне??? Но както и да е. Можеби сте написали отговора си преди да погледнете сайтовете които съм побликувал - не знам. Аз не убеждавам никого да купува от нас, все пак има хора който харесват по екстравагантни неща и заплащайки цената заявяват своето мнение. Разбира се , че има хора които си пазаруват модели на Христи или някоя друга фирма от преди 7-8 години на половината на нашите цени и са доволни от това което получават.
 Не знам дали сте имали наши продукти, и ако да - колко време сте ги носили, но това ли е най-важното , но да кажете " Моите уважения, но качество-ниско/цена-висока не говори особено добре за вашите магазини." . Не мога да се съглася с вас. И говоря от лични наблюдения все пак.

 Разбира се можете да пазарувате колкото и когато пожелаете .... и от където пожелаете



Уважаеми SCANDALO ltd,
много бърза реакция, за да не изпуснете клиентите си.Имам ваше бельо, което буквално се разпадна след 10 изпирания.
Мога да Ви кажа, че имам неща от фирмите Христи и Киа.И те не се разпадат.А ммисля, че си плащат данъците редовно....
А Вие откъде знаете, че на ул.Симеон не си плащат редовно всички данъци??Нима сте един от проверяващите?
Не мислите ли, че рязането на етикетите на истинския производител и зашиване на Вашата марка не говори за Вносител, а за производство на Вашата фирма?Така, че мисля Вие не правите разликата между вносител и производител.
С уважения

Общи условия

Активация на акаунт