въпрос за детенце на 1 годинка

  • 1 085
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
. Твоето детенце е вече голямо и яде всичко- и месо, нали. Спокойно можеш лека- полека да го слагаш на масата с вас, когато вие ядете и да опитва по малко от "вашата"храна. Ще видиш как ще му хареса и сам ще си регулира режима. Мисля, че му е време да яде 4 пъти на ден.
И ние сме така ,Пламен е на 1г2 м и вече е с нас на масата.
Готвя здравословно без запръжки и много подправки....... Wink

# 16
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
старая се да вечеря с нас, на масата; макар и да си хапва неговите манджи.
На обед, ако не е през почивните дни, е в столчето за хранене, защото обедното хранене е за секунди, дори понякога и в полусънено състояние.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние понякога даваме от нашата храна - най-често вечер, когато всички сме у дома и е сготвено нещо подходящо и за нея (още не давам всякаква храна за възрастни). Но иначе на обяд си е на детска кухня, сутрин закуската също само за нея се приготвя.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
някъде около годинка започнахме всички да хапваме едно и също. До тогава бяхме въвели почти всички храни, а и бебо вече можеше да дъвче  Grinning

И ние така  Grinning

# 19
  • Мнения: 46 518
София за кратко ядеше бебешка храна (през захранването готови пюрета, на кухня не съм я записвала никога), после мина на домашни, но те си бяха като нашата храна, само че не печена, а варена и пасирана, без подправки, сол и захар. Като мина годинката, започнах да отделям от нашите ястия на фурна, преди да се осолят и подправят и пак си пасирах. Тя доста късно прояде непасирано, но и аз не й давах зор  Mr. Green
Храните, които не бях въвела- прясно мляко, яйца, мед, ягоди, свинско, ярешко, агнешко, както и всичко пържено, не съм бързала да добавям, просто спряхме да ги ядем и ние  Laughing 

За часовете- яде, когато е гладна, вечерята й съвпадна случайно с нашата, но за другите хранения си яде сама  Peace

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сега сме в периода на преминаване към нашата храна, вземам и от детската кухня, а през уикенда вече като готвя съобразявам подправките и не слагам сол.

Общи условия

Активация на акаунт