Тонер за коса. Помощ!

  • 2 114
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте, дами!
Имам въпрос относно тонерите за коса. Аз съм с кестенява коса, но след боядисване винаги имам червен оттенък. (Моят естествен цвят също е кестеняв, но без червен оттенък.) Казаха ми да си взема тонер за кестенява коса, но не съм сигурна дали това ще помогне. Някоя дали е пробвала? И също да попитам преди тонера трябва ли да се боядисам или и той придава цвят, освен оттенък?

#коса #тонер #червениоттенъци

# 1
  • Мнения: 8 806
Ето тази схемичка гледаш, търсиш противоположния цвят. Жълти нюанси се махат с лилаво и т н.

# 2
  • Мнения: 49
Ето тази схемичка гледаш, търсиш противоположния цвят. Жълти нюанси се махат с лилаво и т н.

Тоест червени се махат със зелено? Малко ще ме е страх😂

# 3
  • Мнения: 8 806
затова отиди на фризьор

# 4
  • Мнения: 49
затова отиди на фризьор
Ходих 2 пъти, обаче явно е доста упорит и след първото измиване пак червенее на светлина

# 5
  • Някъде там
  • Мнения: 4 820
затова отиди на фризьор
Ходих 2 пъти, обаче явно е доста упорит и след първото измиване пак червенее на светлина
При мен също има нежелани отенъци,не само червено, но и оранж заради кичурите.
Наскоро попаднах на един евтин продукт,който се превърна в мой любимец.Пише,че е за руса коса, но в един руски форум открих коментари,че го използват за кестеняви коси и премахване на нежелани тонове от косата.
косата ми след тонера и няколко измивания.
Все още стои по матова и няма следа от отенъци.

# 6
  • Мнения: 49
затова отиди на фризьор
Ходих 2 пъти, обаче явно е доста упорит и след първото измиване пак червенее на светлина
При мен също има нежелани отенъци,не само червено, но и оранж заради кичурите.
Наскоро попаднах на един евтин продукт,който се превърна в мой любимец.Пише,че е за руса коса, но в един руски форум открих коментари,че го използват за кестеняви коси и премахване на нежелани тонове от косата.
косата ми след тонера и няколко измивания.
Все още стои по матова и няма следа от отенъци.
Много благодаря, ще изпробвам ❤️

# 7
  • Мнения: 3
Най-добре фризьор

Общи условия

Активация на акаунт