Какъв КОЛЕДЕН ПОДАРЪК искате за СЕБЕ СИ момичета?

  • 11 705
  • 190
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 689
Един пасатор на Браун май беше-6 в 1
иначе лично замен ми се иска да излезна да си купя някаква полаза този сезон,че нямам.

# 136
  • Мнения: 3 835
Точно снощи ме попита, какво искам да ми донесе дядо Коледа luvbed, докато си лежахме в леглото, и аз представяте ли си, нищо не можах да измисля.  smile3555 smile3538 smile3538  И досега така!!!! Ужас!!!!!  33uu Трябва да се пргледам, явно нещо ми има.  Rolling Eyes Давайте идей, че срамота, човека иска да ме зарадва, а пък аз......... smile3557   

# 137
  • Мнения: 242
Искам да ме обича ,искам да сме щастливи заедно, да не се караме, да сме едно цяло, както преди.

Искам дядо Коледа да ми върне доброто старо време.

# 138
  • Мнения: 588
Смятам да си подарим взимно една миялна машина, че основния раздор в семеиството е кои да измие чиниите  Twisted Evil и двамата ама хич не ни е по сърце тази дейност Embarassed

# 139
  • Мнения: 1 679
Само ЖИВОТ И ЗДРАВЕ - за цялото семейство.

# 140
# 141
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 879
Колкото и тривиално да звучи, искам ЗДРАВЕ за семейството си Peace.

# 142
  • Мнения: 3 835

Дядо Коледа, май не носи бебета, доколкото знам щъркелите са по тази част!  Joy Joy Joy

# 143
  • София
  • Мнения: 6 999

Дядо Коледа, май не носи бебета, доколкото знам щъркелите са по тази част!  Joy Joy Joy

Ужас - как сте получили и по едно бебе, момичета - не знам  newsm78 Crossing Arms Thinking
Нито Дядо Коледа ги носи, нито щъркела... Друго знам аз Wink

Иначе и моята дъщеря иска бебе - явно е много модерен този подарък. Който и да ги носи тези бебета доста ще трябва да произведе си мисля  Mr. Green Mr. Green

# 144
  • Мнения: 3 886
ЕЕЕЕЕЕЕЕ аде са
аз моито  бебе го получих около месец след коледа newsm78

# 145
  • Мнения: 3 835
ЕЕЕЕЕЕЕЕ аде са
аз моито  бебе го получих около месец след коледа newsm78

ЕЕЕЕЕ, то така, ако седят нещата, аз мойто бебе, го получих 11 дена преди коледа. newsm53
Дали пък наистина джуджета нямат пръст в тая работа?  newsm08

# 146
  • Мнения: 481
ЕЕЕЕЕЕЕЕ аде са
аз моито  бебе го получих около месец след коледа newsm78

ЕЕЕЕЕ, то така, ако седят нещата, аз мойто бебе, го получих 11 дена преди коледа. newsm53
Дали пък наистина джуджета нямат пръст в тая работа?  newsm08
Аз мисля , че не е пръст , а нещо друго  Joy Embarassed

# 147
  • Мнения: 532
Аз пък искам един ден на масажи и spa- процедури.Е така от сутринта ,та до вечерта.Супер подарък ,а ?Е ,поне за мен де. Grinning

# 148
  • Мнения: 3 886
ЕЕЕЕЕЕЕЕ аде са
аз моито  бебе го получих около месец след коледа newsm78

ЕЕЕЕЕ, то така, ако седят нещата, аз мойто бебе, го получих 11 дена преди коледа. newsm53
Дали пък наистина джуджета нямат пръст в тая работа?  newsm08
Аз мисля , че не е пръст , а нещо друго  Joy Embarassed



абе при мене и пръсти и др неща и ето  какво стана  Blush Heart Eyes Mr. Green Rolling Eyes:

# 149
  • Мнения: 1 294
Ден-дава на някоя забита хижа в Рила, х."Ловна" например.Лимита в дните аз си го поставям заради чедото, иначе бих искала поне за 2 седмици да ми се беше случило преди да забремения Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт