Какъв КОЛЕДЕН ПОДАРЪК искате за СЕБЕ СИ момичета?

  • 11 709
  • 190
  •   2
Отговори
# 75
от 3 години се пожелавам един  и същи подарък да имаме бебе тази година това би ме зарадвало най много тази година си купихме тъй мечтаното жилище обзавдохме го но и това не ме радва толкоеа да се надяваме на чудеса

# 76
  • Мнения: 3 360
Харесала съм си едно колие, и -дано Дядо Коледа успее Praynig Laughing

# 77
  • Мнения: 1 925
Аз искам компютър и ще го имам  Mr. Green Но той по-скоро е и семеен подарък. Иначе си мечтая за хубав цифров апарат.   Blush

# 78
  • София
  • Мнения: 18 679

Искам най-накрая да получим дългоочкваното Разрешение за ползване и да се нанесем в новия си дом.

И аз това искам. Даже съм още по-нахална - искам го преди Коледа Laughing

# 79
  • Мнения: 1 877
Искам хавлия и парфюмът на Ивана

# 80
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Искам здраве за детето ми и семейството...
А най-много искам това  EFP!

# 81
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Нов GSM съм си харесала, че стария го изпуснах във WC-то, и сега карам с една бангия.

Ще ме огрее. Ма за РД-то.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 999
Аууууууу, че хубава тема... Доста си помечтах като ви четох.

Може ли да изреждам във възходящ /приблизително/ ред? Wink Защото има и дребни има и по-едри неща, които искам.

Ето моя списък до Дядо Коледа:

1. Нова електрическа четка за зъби
2. ДВД за стаята на детето
3. Нокия-та от Лов колекшън
4. Перлено колие
5. Една малка кола, че моята ми е голяма за града
6. Уйкенд за двама
7. Седмица за двама  Mr. Green
8. Екскурзия в Индия
9.........

И преди всичко искам да е изненада. Едва ли някое от горните ще ме огрее, но пък не ми пречи да си ги изредя  Mr. Green

Бившия ме пита какво искам за Коледа и се чудех дали да не му кажа за четката  newsm78 Ама пък може по-голям фонд 'подарък за бившата' да е отделил   Money Mr. Green

# 83
  • Мнения: 256
Искам нов апартамент с отделна детска стая за детето. И ако не е много нахално нов мобилен за мен. Praynig

# 84
  • София
  • Мнения: 630
Няколко часа в spa център  Grinning.

# 85
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Искам мъжа ми да е жив и здрав и да продължава да търпи всичките ми изгъзици и лигавщини.
Искам дъщеря ми да е все така здраво, палаво и щастливо дете.
Искам още едно бебе.

# 86
  • София
  • Мнения: 3 479
Искам мъжа ми да е жив и здрав и да продължава да търпи всичките ми изгъзици и лигавщини.
Искам дъщеря ми да е все така здраво, палаво и щастливо дете.
Искам още едно бебе.
Ей-й-й, браво Simple Smile))
И аз така Simple Smile)

# 87
  • в къщи
  • Мнения: 467
Искам,ама много искам една голяма златна висулка(или както там се казва)за синджира ми.Направо да ми навежда врата от тежест Joy

# 88
  • Мнения: 14 514
аз искам бельо. това лично за мене. иначе имам един списък със столове, хавлии и кво ли не още за вкъщи.

# 89
  • Мнения: 1 910
Понеже питаш за нас самите какво искаме...аз искам една година да не ме боли абсолютно нищо.

Общи условия

Активация на акаунт