Име за момиче с Н

  • 10 470
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 607
И аз съм за Нора-интернационално, свежо, красиво, женствено, но и с характер. Невена също е хубаво, нежно и меко.

Неда ми е грубо, Нина някак недовършено, иначе не е зле.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 818
от изборението Нина и Невена
иначе предлагам Ния

# 62
  • На луната
  • Мнения: 342
От тези бих избрала Нора. Ако трябва да избирам женско име с Н пак бих се спряла на Никея, както кръстихме дъщеря ни. Наричаме я Ники или Ника. Хубаво е да има имен ден Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 2 569
Името на китайската манекенка се произнася Бай Хуей. Няма сричка хуй в китайския, макар да се изписва hui

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 466
Предлагам Ния и Ника.

# 65
  • Tenerife
  • Мнения: 140
Имам пристрастия към имената Неда и Нина, гласувах за първото. Heartbeat

# 66
  • Мнения: 11 917
Ника ми харесва много. Макар че в руския език е съкратено от Вероника.
От предложените-Нора

# 67
  • Мнения: 382
От предложените ми харесва Нора, има силен заряд Simple Smile Наталия също е приемливо, звучи по-традиционно, но по мои впечатления носи късмет.

# 68
  • Мнения: 8 823
Нора не я ли пишат Елеонора по default.
Имам чувството, че ако я питат как се казва, тя каже "Нора" някоя служителка без да се замисли, ще попълни документите с Елеонора.

# 69
  • Мнения: 1 403
Нора не я ли пишат Елеонора по default.
Имам чувството, че ако я питат как се казва, тя каже "Нора" някоя служителка без да се замисли, ще попълни документите с Елеонора.
По тази логика всеки Иво трябва да го пишат Иван, всяка Ана - Анастасия и така нататък.

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 09:00 от DreamingOfSummer

# 70
  • Мнения: 8 823
не, не, този ефект го виждам специално при Нора, защото може би, Елеонорите са повече.

# 71
  • Мнения: 3 033
Според мен Нора и Елеонора са си две съвсем различни имена. Аз поне така ги възприемам.

# 72
  • Мнения: 1 403
Имат общ корен, но са си отделни имена.

# 73
  • Мнения: 5 386
Елеонора е съставно, има два корена.
Аз не познавам повече от една Елеонора. Сещам се и за дъщерята на гимнастичката Мария Петрова и футболиста. Тя май беше Елеонор.

# 74
  • Мнения: 2 757
Дъщерята на Мария Петрова и Боби Михайлов се казва Елинор.

Общи условия

Активация на акаунт