Рисуване за начинаещи

  • 165 552
  • 643
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 192
Здравейте  Simple Smile Хубав ден на всички желая.
Преди няколко дни реших да се поразсея малко като започна ей така любителки да си рисувам по стъклени предмети,оказа се че е много приятно и забвно . Само че ми е трудно да си измислям мотиви тъй като аз не мога да рисувам...добре, да не кажа изобщо.. Търся сайтове от където да ползвам идеи но за сега намирам само много сложни елементи и рисунки които и да си мечтая не мога да направя. Някой може ли да ми покаже подобни сайтове с по-леснички неща като за начало.
Благодаря ви предварително  Peace

# 391
  • Мнения: 153
Здравейте  Simple Smile Хубав ден на всички желая.
Преди няколко дни реших да се поразсея малко като започна ей така любителки да си рисувам по стъклени предмети,оказа се че е много приятно и забвно . Само че ми е трудно да си измислям мотиви тъй като аз не мога да рисувам...добре, да не кажа изобщо.. Търся сайтове от където да ползвам идеи но за сега намирам само много сложни елементи и рисунки които и да си мечтая не мога да направя. Някой може ли да ми покаже подобни сайтове с по-леснички неща като за начало.
Благодаря ви предварително  Peace
Виж в темата за рисуване върху стъкло.

# 392
  • Мнения: 153
За туткала няма да повтарям, виждам, че са отговорили. Успех на всички.

# 393
# 394
# 395
  • Мнения: 192
Мерси много го опитам там. Успех на всички вас !

# 396
  • Мнения: 624
Темата нали е "Рисуване за начинаещи"? Картините, които разгледах въобще не ми изглеждт да са рисувани от начинаещи!   Страхотни са! Hands Clap
Направо ме отказвате да пробвам.
Има ли някой който е рисувал с пирограф, че много се чудя дали да не опитам...

# 397
  • Мнения: 531

Има ли някой който е рисувал с пирограф, че много се чудя дали да не опитам...
Дъщеря ми. GrinningТя е на 10 години.Лятото така се запали по пирографията, че всеки ден опушваше целия апартамент.Направи на братчето си дървена книжка с различни животни.

# 398
# 399
  • Мнения: 624
драка, идеално!  thumbsup  Ще се консултирам когато имам проблеми с нея (разбира се ако може). Така ще съм сигурна, че ще получавам реални оценки за произведенията си  Hug .  Имам един въпрос относно пирографа. Гледам, че се продават различни накрайници, какво точно представляват? Предполагам, че има по-дебели, по-тънки и т.н. Една приятелка ми каза, че има накрайници, които образували фигури.  newsm78

KRIVONDELA
, големи красоти! Я кажи с какви бои е рисувано, върху какво...

# 400
  • Мнения: 461
Това не съм го рисувала аз - намерих го в Пикасата и реших, че е интересно за темата Hug

# 401
  • Мнения: 531
Passiflora,за накрайниците:нашият пирограф е руски и върви в комплект с тях-те са тънки и дебели, а за фигури не съм чувала.

# 402
  • Мнения: X

Това ми се струва, че е рисувано с техниката one stroke, или "с едно движение на четката". Имаше тук някъде из форума видео уроци за рисуването  с тази техника. Техниката изглежда много лесна, но съм сто процента сигурна, че не е съвсем така.

# 403
  • Мнения: 699
Сега откривам темата, връщам се да ви чета  bouquet

# 404
  • Мнения: 624
Къде се изгубихте? Няма ли нови творби?
Да се похваля: купих си пирограф и като направя нещо що годе сносно  Mr. Green  ще ви го покажа.
Драка, взех си и един накрайник за позлатяване, случайно да знаете как се ползва това чудо?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт