ЛЪЖИТЕ В НАС - СЕЗОН 1, ТЕМА 3

  • 32 337
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 846
Призля ми, ау..🥹😭
Те вече няколко серии за подчертават колко е тъп големият нож, сигурно с него ще е..😭

# 31
  • Мнения: X
Ами "приколи" звучи точно така... 😆

# 32
  • Мнения: 5 846
😁😆дано не се случва.

# 33
  • Мнения: 9 628
Е, ако е Росица жената с червеното палто, би трябвало Ирина да може да разпознае майка си по профила на лицето. А и Щерю защо би излъгал,че е жена му на снимката?

# 34
  • Мнения: 116
Оф, чудя се какви да ги измисля, за да си обясня това червено палто 😁😁
Изгледах Васил Бинев и Диана в интервюто, хайде дано тази седмица е по-интензивна и да видим каква ще е тая скрита истина, която Щерю носи в себе си.

# 35
  • Мнения: 5 846
Може би, че с Косьо са били любовници. 😆
Онази идея, че Цвети и Бо имали нещо помежду си май-май не ще да е. 😁

# 36
  • Мнения: 8 266
Е, ако е Росица жената с червеното палто, би трябвало Ирина да може да разпознае майка си по профила на лицето. А и Щерю защо би излъгал,че е жена му на снимката?

Не жената на снимката, а момичето , на което жената на Щерю е дала палтото. Не е нужно да го е носела впоследствие.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 388
А дали има някаква аналогия с червеното палто на Цвети?

# 38
  • Мнения: 2 714
pticasprujina, едва ли. Когато Ирина го попита коя е жената на снимката  и Щерю отвърна, че е леля и Невена, тя каза, че това червено палто не си го спомня. Той и каза, че тя малко го е носила - 2-3 сезона само и и разказа историята за момичето. Ако това момиче е била Росица, по-лесно щеше да е да каже, че тя /Ирина/ още не е била родена по времето, когато е правена снимката и затова не помни палтото.
 
Перличке, еми това е техният поглед над нещата, та дори да е различно от това, което ние възприемем после, не го прави грешно за Grinning

Скрит текст:
Щерю излъга Ирина, това е сигурно, въпроса е дали за всичко или само за част от историята. А на снимката жената е в гръб и не се вижда лицето й и изглежда точно както в съня на Ирина, а самата тя нямаше спомен да я е виждала Невена с това палто. Стана ми интересна и конфигурацията на снимката - жената е обърната към Шейтанов и сякаш му оправя платото, Щерю до нея. Момент преди появата на Росица, може би.

Ирина я дават на промото, че чете някакво дневниче, скрито в книга, предполагам на майка й. Ще научи нещо от там и, ако е след това, ще конфронтира баща си по въпроса.
Майче, да така е, не го прави грешно, просто показва обаче, че явно целият екип леко подценява публиката или не се справя много добре с идеите, които трябва да ни внуши това творение Simple Smile

# 39
  • Мнения: 116
Направи ли ви впечатление, че Ирина не се осмели да покаже снимката на баща си или леля си…поне да беше взела “второ мнение” 😅
А ако палтото е на лелята и няма никаква връзка …колко му е да ни баламосват сценаристите…Оф, така ми е влязло в главата това палто, че даже го сънувах и Ирина ровеща из снимки на тавана. 😜🤪🤨

# 40
  • Мнения: 5 259
Оф, чудя се какви да ги измисля, за да си обясня това червено палто 😁😁
Изгледах Васил Бинев и Диана в интервюто, хайде дано тази седмица е по-интензивна и да видим каква ще е тая скрита истина, която Щерю носи в себе си.
За същото се молим всички от третия епизод насам.

# 41
  • Мнения: 6 159
За утре не е сигурно , но сега ще се изкефя на Дарко  като Етиен Joy

# 42
# 43
  • Мнения: 116
Изглежда пак Виктор се появява…🥰
Дарко не слиза от екрана обаче, то сутрин, вечер, шоута, филми, страшна кариера, как само успява да огрее навсякъде 😁

# 44
  • Мнения: 429
Любовната история на вечно пияната Чуковска с младия прокурор ми е доста неправдоподобна и изкуствена. Според мен актьорската игра и на двамата не е убедителна, както и сюжетът около тях.

Общи условия

Активация на акаунт