ЛЪЖИТЕ В НАС - СЕЗОН 1, ТЕМА 3

  • 32 321
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 9 624
😆 Рая е Леа, а Ирина Оби-Уан Кеноби😆
А Шейтанов е Дарт Вейдър, сега като хрипти 😹

На Рая сънищата са пророчески с тая черна котка, но е със силна метафора и й трябва съновник да разгадае всичко или Настето, или Сава да й кажат истината 😄 Ирина се опита да признае, ама Рая я прекъсна и не й стигна смелоста да продължи.

# 631
  • Другата България
  • Мнения: 37 419
В оставащите 4 епизода силно се надявам Ирина да НЕ успее да каже на Рая за Сава, и поне една история да има хепи енд.

# 632
  • Мнения: 5 846
Е, че той си е Дарт Шейтан отдавна. 😁

# 633
  • Мнения: 719
В оставащите 4 епизода силно се надявам Ирина да НЕ успее да каже на Рая за Сава, и поне една история да има хепи енд.

Ако не успее да каже коя история ще има Хепи енд?
Аз от тази ситуация Хепи енд не виждам... И бащата що така се държи с едната си дъщеря? Все едно изобщо не му пука за нея.

# 634
  • Мнения: 116
Ирина пуши, Вики прикашля многозначително 😅…в промото ги дават да разговарят, може пък да се сбогуват с тая целувка, просто са обречени на провал, ако са заедно.
Рая млати Сава в истерия…дано и те осъзнаят, че нямат бъдеще и се разведат.
Лели и Ирина нещо се съветват и прегръщат, най-много да я посъветва да последва любовта си, което тя не е направила в младостта си.

# 635
  • Другата България
  • Мнения: 37 419
В оставащите 4 епизода силно се надявам Ирина да НЕ успее да каже на Рая за Сава, и поне една история да има хепи енд.

Ако не успее да каже коя история ще има Хепи енд?
Аз от тази ситуация Хепи енд не виждам... И бащата що така се държи с едната си дъщеря? Все едно изобщо не му пука за нея.
Която и да е. Поне една.

# 636
  • Мнения: 9 624
Дори и Ирина да запази тайната от Рая, макар вече каква тайна е, като и Шейтанов, лелята и Бояна знаят, то всичко между съпрузите отдавна е счупено, още преди Ирина да е в картинката нещата не бяха като между влюбена двойка.
Ирина, предполагам, ще си тръгне след като Шейтанов умре. Вече дали сама ще замине, дали с Виктор и в краен случай със Съва, не знам, по-скоро вариант 1 и 2. Ако Виктор и Ирина заминат заедно, със сигурност няма да им и скучно един с друг - той се прокашля, тя му се усмихва и той отваря прозореца 😹


Хепи енд ще бъде раждането на бебето на Бояна. А за останалите - стига да изберат да гледат напред, а не в миналото, имат шанс за щастие.

Кобрети, ааа, ти затова му казваш така, а аз мислех, че от дъртак идва 😹

Последна редакция: сб, 14 май 2022, 17:03 от maichetoooo

# 637
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 586
Може и да има happy end за някого, но подозирам, че за повечето финалът ще е unhappy. Може и да заложат на отворен финал и да са си оставили някакви вратички за продължение. Thinking
Преди време попаднах на интервю с Милошев, в което спомена, че можело да има 2-ри сезон, ако има  зрителски интерес.
Това не му харесвам на него, че не знае кога да спре. Както стана със Столичани в повече и с Откраднат живот.
Дано вече да му се е изяснила картинката със зрителския вот и да не ни мъчи с втори сезон.

# 638
  • Мнения: 1 491
Пу-пу!Пепел ти на клавиатурата! Не ми хареса второто ти изречение! Ако има втори сезон,дали бихме си го причинили отново да гледаме тая боза? Този сезон ако не луднахме,по време на втория може да се засечем в някое специализирано заведение!

# 639
  • Мнения: 9 624
След всички действия и лъжи на героите, да приключи щастливо за всички, би било толкова странно и неестествено, предвид че ни покзват през цялото време тъмната страна на взаимоотношенията между хората. Може с надежда за ново начало за героите, но не и повече от това.

Пу-пу!Пепел ти на клавиатурата! Не ми хареса второто ти изречение! Ако има втори сезон,дали бихме си го причинили отново да гледаме тая боза? Този сезон ако не луднахме,по време на втория може да се засечем в някое специализирано заведение!
Това винаги ми е било толкова странно, като го прочета - да се гледа нещо, което не ти харесва изобщо. Просто не го разбирам, предвид морето от избор на сериали и филми в различни стрийминг платформи и канали.

# 640
  • Мнения: 1 491
В морето от избор на сериали и филми плувам ,когато съм сама.Тогава гледам това,което ми се гледа,и харесва.Вечер,със семейството сме пред телевизора и гледаме това,което ни поднасят.Подкрепяме българското кино,затова очаквахме с нетърпение този сериал.Всеки епизод мислехме,че ще е по-добър от предишния,но уви.Продължаваме да гледаме от любопитство какво още се е родило в главите на сценаристите,както се казва-хванах се на хорото,ще го довърша,въпреки че както бях писала по-назад,сериала стана вид пародия.Лично аз не срещнах в темата мнение,че сериала е уау,а и  почти всеки пост затвърждава това.

# 641
  • Мнения: X
Гледам в момента Дианчето в "Бягство"... Ми... все си не може, егати...

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 01:01 от Анонимен

# 642
  • Мнения: 5 846
Но пък си вярва. 😁

# 643
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Добре де, аз уж гледам внимателно, но изпуснах тоя на който Виктор занесе парите какъв се явява?
Иначе бях сигурна, че Орлинчо е жив Wink  , така де - Савата Simple Smile

# 644
  • Мнения: 116
Чакам аз някой да напише за Дианчето в “Бягство” и ето на, благодарско момичета..значи не е много добре, а…има ли пак любов или е друга роля…че на нея все мъчителни любови й се падат..искам сякаш да я видя в друго амплоа. Аз си я харесвам и добър маркетинг прави по интервюта и в социалните мрежи,тъй че ще отида да го гледам по-нататък.😁 От снимките на премиерата, много елегантно изглежда.

Общи условия

Активация на акаунт