Кога пробихте ушите на вашите моми4енца

  • 2 664
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Smallville
  • Мнения: 994
Моето момиче беше на 8 месеца,когато и пробихме ушите,плака малко и бързо забрави,по скоро се стресна от пистолета.След около седмица си беше дръпнала сама едната медицинска обица,та се наложи по рано,бяха ни казали да ги държим поне 2 седмици,преди да сложим постоянните.Малко имахме проблеми,не бяха зарастнали и и промивахме със спирт и после малко гентамицин крем,но до ден днешен,а тя след месец става на 10 год., не сме имали проблеми
Мисля да и ги пробия другата седмица  Rolling Eyes понеже си мисля,че когато е по голямо детето е по вероятно да си ги дърпа,а сега ще свикне и няма да и правят впечатление
А празника не се ли казваше Благовещение? Thinking

Благовец и Благовещение е един и същ празник и е на 25 март

# 31
  • Мнения: 4 187
Два- три дни, преди да навърши годинка !

# 32
На година и три месеца й пробих ушите bowuu

# 33
  • Мнения: 2 910
Още не сме й пробили ушите и засега нямаме намерение за това.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 764
2г1м

# 35
  • Мнения: 2 936
на 1г. и 9м.

# 36
  • Мнения: 2 700
Когато беше на 5 години, по нейно желание и настояване.

# 37
  • Мнения: 236
На 9 месеца. Падна голям рев, но не съжалявам за решението си.
Майката има интуиция за рези неща.
Затова те съветвам да се вслушаш в твоята -
ако ти подсказва, че детето не е готово, изчакай!

# 38
  • Мнения: 2 381
На 9 месеца беше.Не съжалявам за което.Така исках Grinning

# 39
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Никога не бих при4инила това на детето си . Ами ако го дръпне или го зака4и ,  все пак е бебе? Когато стане достатъ4но голяма и го пожелае сама , Ще и направя 20 дупки на уШите , ако иска...

 newsm10

# 40
  • в стаята
  • Мнения: 469
Още не сме и пробили ушите, мислех когато стане на годинка. Но като казвате че е хубаво да бъде но Благовещение може да и ги пробия тогава. newsm78 Тя ще е на 9 месеца.

# 41
  • Мнения: 3 334
все още не съм и не съм и мислила кога е най-удачно,въпреки,че й подариха още когато беше бебе обици Flutter

# 42
  • Мнения: 875
аз чакам момченце, но все пак да изкажа и моето мнение по въпроса. хич не ми харесва като видя малко бебе с обеци; изглежда ми страшно кичозно. защо му е на толкова малко дете нещо толкова ненужно?!  newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 3 064
Не бих. И моите не са пробити и досега. Ако пожелае, разбира се, езика, ако ще да си дупчи  Hug

# 44
  • Мнения: 492
На 1г и 2 месеца беше.

Общи условия

Активация на акаунт