Хомеопатия-епилепсия

  • 11 979
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
детето ми е на 2г и ние се лекуваме с хомеопатия от скоро,има ли маики излекували децата си от епилепсия,дали има ефект? мнението ви за д-р елия костова от варна!благодаря

# 16
  • Мнения: 3 540
О ,Диде нима не ни вярваш в нашия сайт.
Повечето майчета които пишат там - са от тук!
А ти ако желаеш,заповядай на конференцията във Варна.
И ако може дай ми координатите на тази лекарка ,лично ще я поканя да присъства на конференцията ,като специалист! Peace

# 17
малко съм притеснена защото оште при намаляне на дозата на лекарството полу4ихме пристап,но лекарката ни съветва да го спираме постепено,така и правя но не е ли още рано за спиране?благодаря ви!

# 18
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Здравей Диди!

Елия Костова помогна много на моя син,когато всички други го бяха отписали.Писала съм много за това.
Калоян беше на 6мес.,когато започна да приема хомеопатични.Преди това правеше по стотина пристъпа на ден,Епилепсия-синдром на Уест.Преминахме през фенобарбитал,Конвулекс и още няколко препарата,като пристъпите понякога дори се засилваха и учестяваха.След започване на хомеопатията,постепенно намалявахме лекарствата,като в един момент напълно ги спряхме.През това време намаляха и пристъпите,след което напълно изчезнаха.
Не мога да ти препоръчвам лекар,защото това е съвсем лично решение,но мога да споделя моя опит.А Елия освен лекар,е и прекрасен човек.
Ако искаш,може да ми пишеш и на лични!

# 19
здравей искрице,искренно ти се възхищавам на силите които намираш да се бориш с този проблем ,но мисълта ми е не трябва ли да се изчака да се види хомеопатичното как действа за да се спират още в самото начало лекарствата без да знаеш дали ще има резултат?

# 20
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Борих се,мила!

Аз ти писах,че лекарствата не се спират изведнъж,защото организма е привикнал.
...След започване на хомеопатията,постепенно намалявахме лекарствата,като в един момент напълно ги спряхме.През това време намаляха и пристъпите,след което напълно изчезнаха.
Ще ти копирам това,което писах на Ванчето:

Коки беше със много и големи пристъпи,сменяли сме какви ли не лекарства,които изобщо не му помогнаха,обикаляхме какви ли не лекари,които знаеш много добре колко са заинтересовани от съдбите на децата ни.СБлъсквах се с какво ли не.Та Калоянчо изобщо нямаше да доживее една годинка,ако не бях открила хомеопатията,всеки ден по сто пристъпа,денонощно...съвсем се бях отчаяла...и точно тогава една от майките във форума ме насочи към Елия.Тогава нищо не знаех за хомеопатията,също ме беше страх от неизвестното,но в крайна сметка реших да опитам,защото и вярата ми към традиционната медицина се беше изчерпала,виждайки как се мъчи детето ми,а единственото,което можеха да ми кажат беше,че нищо не могат да направят и че най-много да доживее до 2мес.
Калоян тогава беше на 6мес.След около 2 мес.спряхме лекарствата,и то стана съвсем естествено,а страх по принцип с нашите дечица винаги има,за всичко.В началото на хомеопатичното лечение има лечебни кризи,през което време може да се засилят симптомите,но това е в рамките на дни.До около годинка пристъпите намаляваха,след което съвсем изчезнаха.Та аз и сега,като го пиша знам какво чудо беше това и колко много се радвах...и не вярвах...и все пка беше факт.Да не говорим,че лекарите се учудваха и вдигаха вежди,казвайки,че не е възможно...Ами нека си казват.Според техните учебници Синдром на Уест не се лекува и пристъпите зачестяват,като с времето лекарствата постоянно увеличават дозата.
Аз пък знам,че Калоянчо благодарение на хомеопатията успя да преодолее много проблеми и да живее краткото си животче без ужасните пристъпи!
Когато става въпрос за здравето на децата ни,всяка информация е важна.Преглеждаме я,преценяваме и тъй като всеки носи глава на раменете си и всеки носи своята си съдба,решенията на всички хора няма как да са еднакви.

Споделих своя опит,защото ти питаше дали има майки,лекували с хомеопатия и дали това е помогнало.Твоето решение може да е различно от моето и то ще бъде най-правилното за теб!
Уви,няма как да знаем и можем всичко,но всяка една от нас търси начини да помогне на детето си!
От сърце ти пожелавам да намериш този начин! Hug

# 21
Благодаря ти много за информацията и ние се надяваме хомеопатията да ни помогне.Лекарите само вдигат рамене и казват "ще се оправи",но аз не виждам промени.За информация ще ти кажа че нашата епилепсия е в следствие от ваксина,до тогава не сме пили никакви лекарства и не сме боледували. На 6 ден от ваксината вече бяхме в болницата.Имам и още едно момченце на 4 мес. и сега много внимаваме с тези ваксини защото сега си патим от тях.

Общи условия

Активация на акаунт