Не пътувайте с България Еър!

  • 4 174
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
Вчера се рових да им видя рекламите на БГ-еър...Сега пак имат даже купи 3 и полу4ваш четвърти билет безплатно.Силно се надявам да почнат СУИЗ да лети,че всяка година ми писна да вися и чакам САМОЛЕТА им от Париж,Милано и т.н....с поредните им лъжовни обяснения..Но единственият директен превозвач от Цюрих за сега са те....та затова до сега ги търпя....

# 16
  • Мнения: 2 567
Много съжалявам за майка ти, пътувала съм поради абсолютно същия повод  Cry
И аз щях да предложа Уизеър, доста наши приятели летят от Лондон с тях  newsm78
Крайно време е Балкан да се наврат да не казвам къде  Twisted Evil Доколкото знам в Бг вече имат запитване от Раянеър, Изифлай, Джърмануингс и подобни  Peace

# 17
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
отдавна съм се отказала от тях, колкото и да са ми евтини. нищо хубаво не мога да кажа.
Съжалявам за случващото се  bouquet

е колко са евтини!?

100-200 долара на билет от най-евтините други. и са само с престой 45 мин в самолета, където и да спрат.
и въпреки всичко предпочитам да си платя и да прехвърлям самолети, отколкото мизерията и теснотията им.

# 18
  • Мнения: 1 215
Напълно те разбирам, Алиса! Аз самата съм имала такива кошмарни преживявания с тях, че просто не искам да се връщам назад. Макар че тогава споделих тук и няколко майки само дето не ме изядоха с парцалите.
Моят съвет към теб е, изобщо да забравиш за България Еър, аз вече летя само с Уизеър, но поне не се притеснявам дали няма да отложат полета в последния момент.
Успех!

# 19
  • Мнения: 1 910
Какво значи, че са ти канселирали билета? Купила си билет, получила си потвърждение и се оказва, че билета ти е невалиден ли, какво?

# 20
  • Мнения: 1 363
А не бяха ли Wizz air, които наскоро накараха пътниците си да висят 19ч на летището в очакване на полет, без да дадат никакво обяснение?  За мен Бритиш са единствения превозвач, с най - удобно време, полет, летище.

# 21
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Какво значи, че са ти канселирали билета? Купила си билет, получила си потвърждение и се оказва, че билета ти е невалиден ли, какво?

Същото щях да попитам и аз. Аз имах билет, полета ми беше в 18 вечерта (Мадрид-Бургас), а те в 20 ч предната вечер (час след работното време на офиса им) оставили съобщение, забележете, на гласовата поща на телефона на съпруга ми!!!, че моят полет е отменен, и да се свържа с тях. Не че някой си направи труда до следващия ден на обяд да вдигне телефона, но когато успях накрая да се свържа, директно ги попитах какво ми предлагат в замяна на моя полет.  Мънкаха два часа, звънях още 2 пъти ( "изчакайте госпожо, след 15 мин. ще се свържем с вас" - трънки!  #Cussing out ),но накрая все пак летях в същия ден. Е, до София, но все пак беше нещо. Та ти настоявай за алтернатива - ако нямаш билет, а дори само потвърждение по е-маил, разпечетай го и го занеси в офиса им като доказателство. Успех   bouquet , и дано майка ти оздравее!  Praynig

# 22
  • Мнения: 3 394
аз също не мисля да летя повече с балкан (както и да се казва сега, все са си същите). С тези раздрънкани самолети, натъпкани до пръсване, кацат разтоварват-натоварват, и айде пак летят:( бъъърррррррррррр, втриса ме само като ги чуя

# 23
  • Мнения: 7 605
Доколкото знам в Бг вече имат запитване от Раянеър, Изифлай, Джърмануингс и подобни  Peace

Джърменуингс Ще летят от Берлин до Варна и Бургас, полетите ги има ве4е в лятното раzписание  Peace  Има напредък  Mr. Green 

Алиса, много съжалявам zа слу4илото се и zа повода на пътуването ти  Sad

# 24
  • Мнения: 2 032
Не мога да обясня от тяхно име, защото логичен отговор няма защо след получено потвърждение, и.т.н., са ми махнали "мястото от системата"; аз разбрах случайно, обаждах се да проверя нещо друго, и не щеш ли-нямам вече билет. Ако не се бях се обадила, щях да увисна на летището с 2-те деца, на връх Коледа. Бррр.

За съжаление, директно с тях е трудно да се разправя човек поради тактиката с невдигане на телефона и невръщане на съобщения. Но. Аз ще се оплача в организацията за въздушни полети, ще се оплача и на системата амадеус, която те използват за интернет продажби, а ако остане време, и един граждански иск ще им спретна, ей така, да ме помнят.

Ох, аз не ги избрах тях, че бяха по-евтини, преди няколко месеца билетите на Бритиш бяха сравними, ами както споменах, летището от което те летят, ми е по-удобно. Но сега като се оказа, че нямам билет, 2 билета плюс бебе с Бритиш ми струваха, за датите, които ми трябват, над 1000 лири, което са грешни пари. За което допълнително ме е яд на тях.

Та така, аз да ви предупредя.

# 25
  • Мнения: 1 959
защо не пробва с "фърст чойс"те летят до София.Съжалявам за случилото ти се не им се оставяй така гони ги до дупка заплаши ги че ще ги дадеш на "Уоч дог"дано да се стреснат малко.Успех.

# 26
  • Мнения: 1 910
след получено потвърждение, и.т.н., са ми махнали "мястото от системата"
Ясно. Добре предупреди. Ние до сега проблеми не сме имали, но е добре да си имам едно на ум.
Дано решиш проблема си по някакъв начин и да имате прекрасни празници!

А не бяха ли Wizz air, които наскоро накараха пътниците си да висят 19ч на летището в очакване на полет, без да дадат никакво обяснение? 

Ахам. Точно така. И то на междинно летище. Без храна, без да им осигурят място за преспиване.

аз също не мисля да летя повече с балкан (както и да се казва сега, все са си същите). С тези раздрънкани самолети, натъпкани до пръсване, кацат разтоварват-натоварват, и айде пак летят:( бъъърррррррррррр, втриса ме само като ги чуя
1. Да не мислиш, че раздрънкани самолети няма на други компании. Миналото лято едно българските семейства пътуваха с Lufthansa и кацнали аварийно, защото врата била повредена. Което не ми се вижда несериозен проблем. Особено на 8000м височина. Да си чела някъде нещо за случката? Искам да кажа , че е много възможно по такива дестинации, като България и големите компании да изпращат най-старите си машини. Така че остава единствено удовлетворението от услуга.
2. До сега всички други компани, с които сме пътували са били далеч по-претъпкани.
3. На принципа "малък престой" по летища работят много компании. Особено нискобюджетните. Техните самолети пък са максимално във въздуха.
Така че твоите доводи да не летиш с тях са малко странни.  Wink


заплаши ги че ще ги дадеш на "Уоч дог"дано да се стреснат малко.
Интересно предложение.

# 27
  • Мнения: 3 611
Оле, оле... аz другия понеделник летя zа БГ с тях... май да вzема да им zвънна, да не би па да са иzмислили някаква промяна..  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 215
За мен това е най- идиотската самолетна компания. Откакто с мъжът ми живеем аз в София, той в Лондон, почти всеки месец летим до Лондон и обратно и никъде не съм имала такив апроблеми като с България Еър. Пълна некомпетентност, почти винаги закъснения, отложени полети, такива, които кацат в Пловдив или Варна, отвратително и неприятно държание на някои от служителите им по летищата, същото и в самолета, тук е момента да отбележа, че стюардесата, за която говоря беше изключително любезна с мъжът ми, който не говори грам български. Друг случай, миналата Коледа, когато летях с беба, ме накараха д ачакам 8 часа на летището, че имали проблеми със самолета и обединиха два полета. Не ми стигаха преживяванията по летището със седеммесечно бебе, ами и една стюардеса ми се развика, че съм се разхождала с бебето и съм пречела. Абе изобщо не ми се говори за тези идиоти. Мразя много да се изказвам така категорично, но за тези правя изключение- това не може да е авиокомпания!

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз отдавна пропагандирам да не се пътува с тях!

Общи условия

Активация на акаунт