Въпросче за корема

  • 2 800
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 574
Не само по издут - моят е ВИДИМО на една страна,и като доказателство за това са стриите от дясната ми страна ,няколко доста широки,докато от ляво нищо!Но нямаш повод за притеснение!

# 16
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Благодаря ви майчета,успех на всички  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 768
И при мен е понякога така.И си го обяснявам с това,4е в момента бебка се е свряла пове4е в едната страна. Peace

# 18
  • Мнения: 80
нормално е. при мен също има моменти когато е подут или повече в дясно или повече в ляво. мисля, че е от разположението на бебето. Няма поводи за притеснение. Леко бременеене.  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 35 951
Да - нормално е .  Лека бременност  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 39 766
И аз в началото бях така. А в края на бременността, когато Дияна почна много да се върти корема най-често ми беше пирамидална структура Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 294
Там се е скътал бебока, за това ти е по издуто коремчето Hug

# 22
Да и на мен ми беше така не се притеснявай за нищо  bouquetЛека бременност!!! Grinning

# 23
  • Мнения: 324
Да - нормално е .  Лека бременност  Grinning
  Peace

# 24
  • Мнения: 7 914
И аз съм чувала ,ч е е нормално -  лека бременност   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 274
Искам да ви питам-нормално ли е от едната страна корема ти да е по-подут.Карам края на 4 месец и от дясно корема ми е по издут от колкото от ляво. #Crazy
  Хихихи  Mr. Green! Аз бях така от началото до края и сега след като родих забелязвам, че коремът ми от дясно е малко по подут, а от ляво по прибран  Mr. Green! Явно бебо като ме е ритал / краката му бяха в дясно/ ми е разпънал мускулите от дясно повече  ooooh! Mr. Green!
  Лека бременност   bouquet!

# 26
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Благодаря Mr. Green

# 27
  • Мнения: 683
Мисля, че нямаш основания за притеснение.  Simple Smile
Peace

# 28
  • Мнения: 857
Да и при мен е така от лявата страна

# 29
  • Мнения: 1 243
нормално е мести се от едната страна в другата Peace

Общи условия

Активация на акаунт