колко често кърмите?

  • 1 466
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
 Яде на интервал от 3 часа, но не съм го ограничавала в броя на храненията-когато си поиска.

# 16
  • Мнения: 2 807
Храня Мони, когато поиска.
От третия месец обаче търси на около 3 часа.

През нощта суче 1-2 пъти (понякога и 3-4), като нощния му сън започва от около 19:00 до 7:00 сутринта.

# 17
  • Мнения: 5 401
И аз на поискване. В началото кърмех през 2 часа по 1 час, а от около 2 месеца, той си направи интервал 3 часа. Но ако му се папа по-често, не гледам часовника, а вадя. През нощта е различно. Ако е спал през деня, нощем се буди само 2 пъти, а ако е бодърствал, през нощта се почва през 2 часа.   bouquet

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
От края на първия месец сама си изгради режим на 4 часа,последно в 22.00 и сутринта в 06.00.Бях изключително доволна,но от месец насам се буди нощем за кърмене явно е от зъби.

# 19
  • Мнения: 232
Честно - не ги броя, от както се е родила щом се размрънка първата ми работа е да й предложа да суче - денем и нощем.
И аз съм така.Още си папкаме по много. LaughingНе бързай,ние бяхме на такива интервали до шестия месец почти.Но моето съкровище най редовно и до днес си заспива на гърдата.Така,че явно я ползва като биберон  smile3521Н newsm62 newsm03  love001о поне биберони не ползваме!

# 20
  • Мнения: 1 091
И ние така - на поискване. Горе-долу през 3 ч. И нощем също. Както казва една приятелка, кърмим се "безразборно" Laughing hahaha
Тази нощ обаче ми направи пауза от 6 ч. Гърдите ми въобще не бяха напрегнати, дори напротив, мислех, че няма достатъчно мляко... SadПритеснявам се ако не суче нощем дали няма да ми намалее кърмата /не съм от щастливите много млекодайни мами/. Какво ще кажете по въпроса?

# 21
  • Мнения: 176
Калина огладнява през 2 часа - независимо ден или нощ /е, това за нощта не съм сигурна че е от глад, а по-скоро от зъбоникнене  Confused/ Вече е на 6 навършени месеца и лека полека започвам захранване, така че искрено се надявам интервала на хранене да се увеличи поне мъничко...Не бих искала казаното дотук да звучи като оплакване и мърморене. Радвам се, че имам кърма и ще направя всичко възможно да я стимулирам възможно най-дълго. Но от време на време ми се налага да бъда и облечена, за да свърша и нещо друго  Joy

# 22
  • Мнения: 1 432
И при нас до преди седмица храненията бяха много на4есто,просто има6е няколкоседми4на криза на растежа Crazy CrazyСега си прави паузите като по 4асовник на 3 4аса,а когато сме навън или му е сме6но и забавно отиват и към 4 4аса.Изцяло на кърма е Peace Нощем не пропуска да си похапне сладко сладко няколко пъти Crazy

# 23
  • Мнения: 532
Честно казано нямам идея колко често...всеки път,когато се сетя да предложа.
Бръмбара не отказва.
Сигурна съм,че ако бях по-внимателна и му следях реакциите щеше да си е направило режим детенцето,но...

# 24
  • Мнения: 731
Моят Сашко е на 2 месеца и 10 дни и сме изцяло на кърма на поискване. Иска сам на около 3 часа. Рядко на по-малко, ако е кисел - тогава на 2 часа и половина. Нощем прави напоследък пауза от 5- 5,5 часа, но не задължително всяка вечер. Когато се упои от въздуха навън не се сеща за папане и изкарва и по 4-4,5 часа докато се приберем.

Някой път като ми се наложи да излезна в конкретен час му предлагам по-рано и той, като другите бебета, не отказва!

# 25
  • Мнения: 619
Ами на поискване-преди беше на 3,сега на 2-3 часа,че и по често....

# 26
  • София
  • Мнения: 1 941
Ами на поискване-преди беше на 3,сега на 2-3 часа,че и по често....

# 27
  • Мнения: 6 461
Когато кърмех Пламен ..... ooooh!........през час през два ....и така........ Crazy

Общи условия

Активация на акаунт